Petr Paulczyňski: homepage

Hlody středeční 21.5.aneb miluji naše média

Při přemýšlení nad úvodníkem dnešní porce hlodů mi nechtěně nahrála manželka. Přinesla ze schránky volební lístky do voleb do europarlamentu se slovy: Tato, přišly volební lístky. Mám je vyhodit rovnou, nebo si budeš v těch seznamech magorů číst?

 Syn sice radil, že je má hodit do volební urny co máme u vchodu (popelnice), ale přesto jsem zvolil to studium lístků. Dlouho jsem se tak nepobavil, kdo všechno chce zasednout za solidní peníz v útvaru, který je dobrý akorát k normování okurek či banánů. Nejvíc mne vyděsil jistý Keller, jehož kampaň snad musel dělat úplnej magor, protože vysloveně lže. A třeba hnutí sociálně slabých tam jsou : řidič MHD, žena v domácnosti, romská aktivistka (jako povolání asi fajn), vlastivědný pracovník, tkadlena, kuchařka, pokrývač, zedník, zpěvák, dělník a... finanční poradce. A kandidát ANO a ČSSD jako potenciální lídři jsou kapitolou sami pro sebe. A tak jsem to uzavřel s tím, že kromě těch prachů tam ta naše squadra je z hlediska toho co může prosadit platná jak mrtvýmu kecky. Nehledě k faktu, že rozhodování v Unii se děje spíš na úrovni Evropské komise. Ostatně k čemu je ten parlament dobrý dobře zmapovali na Slovensku, kde SaS Richarda Sulíka  vypsala soutěž o 20 největších EU ptákovin. S velkým náskokem vyhrály kvóty na splachování záchodů. Následuje zákaz vyobrazení medvědů a slonů na obalech mléčných výrobků a na třetím místě se umístily dotace 3 miliard na řecké dálnice. K nalezení jsou další ptákoviny. Zákaz silných vyssavačů, zákaz normálních žárovek, igelitových tašek, kvóty pro ženy ve firmách a další. Tak jsem jsem si položil otázku, jestli ten spolek, který se dnes zabývá hovadinama je ten, který u zrodu měl na vratech volný pohyb zboží, lidí a kapitálu. A protože jsem si odpověděl že není, dospěl jsem k tomu, že úvodní manželčina otázka dává smysl. Oni si totiž ti velcí unijní hráči stejně udělají co budou chtít, ať tam bude od nás kdokoliv. Jak napsal jeden můj kamarád. "Jsem zodpovědný volič, občas jsem sáhl na špatný lístek, ale naštěstí jen omylem. Ovšem do Bruselu volit nebudu, byl jsem tam a viděl ty obrovské ocelové budovy plné zbytečných lidiček placených z daní bezbranných občanů Evropy, je to horší než TV koncesionářské poplatky, nikdo zvolený do toho kolotoče nemůže nic změnit je to zabetonované množstvím dobře živených poslanců, kteří se nám snaží ukrást slunce a zatím se jim to opravdu daří a představa, že se na Bruselském náměstí jednou budou pálit pneumatiky ani nepomyslet. Poprvé volit nejdu !!!" A já asi taky ne. Ostatně, stačí se kouknout na prezidenta a jeho názory.

A můžeme na titulky.

 • Do redakcí dorazil spis kauzy Nagyová. Už je to venku, včetně těch nejintimnějších hovorů bývalého premiéra a šéfky jeho kabinetu. Do některých redakcí už dorazil 580stránkový spis v takzvané kauze Nagyová. A je to pěkně všechno po pořádku včetně odposlechů, kde se prolínají věci lidské a pracovní. Vyšetřování této kauzy je větším zločinem, než to, co by mělo prokázat. Kdo nezavře oči, bude svědkem brutálního útoku na osobní svobodu. Lid ale dostane výživnou dávku zábavy.
  Otázkou je, co dělá GIBS. Úniky z otevřených spisů v přímém přenosu? Jestli někdo řekne, že to zas advokáti, pak by mohl pokračovat tou o Červené Karkulce. Jak pravil aTeo: Konečné vítězství policejní demokracie. Takto spektakulárně nezatýkali ani v padesátých létech členy "Protistátního spikleneckého centra v čele s Rudolfem Slánským". "Realizace" proběhla jednoduše tak, že přijeli dva estébáci v kožených pláštích a odvezli si dotyčného spiklence v černé šestsettrojce... Něco tady zatraceně smrdí, vážení. Přestože "obyčejní lidé" tomu trapnému divadélku převážně tleskali.  
 • Diplomatické šachy: Zaorálek může jít do Bruselu, naskočí Kmoníček. Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek by prý mohl zaujmout post eurokomisaře v Bruselu. Nahradil by tak lídra eurokandidátky Pavla Teličku (ANO), případně Pavla Mertlíka (ČSSD). Novým šéfem diplomacie by se pak mohl stát současný ředitel zahraničního odboru na Pražském hradě Hynek Kmoníček (ČSSD). Informaci přinesl deník Právo.
  Tak to jsem zvědav co na to Babiš se svým koněm, absolventem moskevského MGIMO. Jen aby nedal tomu Bohušovi lopatou, jak už jednou slíbil.  Na druhé straně, proč ne. Když ho mohl dělat Špidla? A pak, Dr. Cvach naší politiky je ještě k tomu skoro jezdec formule 1. 180 na dálnici je pro eurokomisaře dobré doporučení.
 • Varování Jana Kellera: Kdo uvěří kapitalismu, zhyne jako prašivý pes. Podle Jana Kellera staví kapitalismus lidi před děsivou volbu. Buď bude úspěšný, ale pak se nebude moci starat o děti a staré rodiče, nebo bude úspěšný a bezdětný a bližní předhodí institucím. Sociolog, přispěvatel Práva a Haló novin a lídr sociální demokracie do eurovoleb Jan Keller přispěl do pokladnice levicového myšlení. Jak pravil kolega. Vliv kapitalismu na postupnou proměnu socana v prašivého psa jest zcela zřejmý...Na něm se jeho teorie opravdu potvrdila.
  A citát z aTea: Eurokundidát. Prof. PhDr. Jan Keller, CSc. je živoucím důkazem, že i vzdělanec může být brutální magor.
 • A jeden z Brna. Agresivní rotvajler pokousal tři muže. Zkrotil ho až slzný plyn. Psali v místním tisku. Tři muže pokousal v neděli dopoledne v Komíně agresivní pes, který utekl majiteli v zahrádkářské kolonii u ulice Podlesí. Všichni tři skončili v nemocnici.
  A jaká byla dle místních realita? 3 opilí spoluobčané tmavé pleti vlezou na cizí pozemek... domlátí fenku a troufnou si i na dospělého RTW, který ji jde přirozeně bránit a když zjistí, že na něj nemají, utečou a vydráždí ho ještě za plotem tak, že pesan rozerve pletivo a brání se... a neřeší se 3 idioti namol, kteří vstoupili na cizí pozemek za námi všem známý důvod a že domlátí dva psy, ale to, že je to pes na střežení majetku a SUPROVĚ !!! odvedl svoji práci.... bohužel už ale mimo pozemek majitele... a po zásluze bude patřičně potrestán...Jsou magoři, kteří požadují jeho utracení. Tak to jsem zvědav. Mám asi tak 40kg mazlíka boxera. S tendencí bránit své území a své páníčky. To už tak služební plemena dělají. Někdo by řekl, že je agresivní. Tak tenhle agresivní pes je právě ve výcviku na povel: ukaž jak líhají paničky. 
 • A trocha bulváru: A jeden od sousedů. Cikáni by se měli střílet, napsala na Facebook. A dostala výpověď. Slovenská veřejnoprávní RTVS (Rozhlas a televízia Slovenska) propustila sportovní moderátorku Kristínu Kormúthovou. Na svém soukromém facebookovém profilu nazvala Romy "smradlavými nedonošenými cikány, kteří by se měli střílet". Moderátorku stál místo status, který napsala na svůj facebookový profil minulý týden. "Vzbudit se v půl páté ráno, protože si myslíte, že vám padá střecha na hlavu (ohromný hřmot). A přitom vám nějaký nedonošený smradlavý cikán z domu krade čtyřmetrovou okapovou rouru. Proč "tohle" my lovci nemůžeme střílet jako škodnou? Prooooč?" napsala moderátorka na Facebook.
  Tak to si děvče dovolila hodně. Protože jestli jí někdo čóroval okap, měla být ráda, že kluci pracují. A jestli chce na zloděje střílet, tak to musí do Ameriky, kde je soukromé vlastnictví posvátné. U nás pořád platí, že kdo nekrade, okrádá rodinu. A navíc. Na chráněné menšiny se nešahá. Tak praví ochránci integrace menšin. Svoboda slova? Co to je? Že vás okrádají? No a? Máte akorát právo držet hubu.

A zprávy o počasí: Uplynulý víkend by popsal pan Kemr svým pověstným "a chčije a chčije". Dokonce byly vyhlášeny pohotovostní stupně a chystala se stavba protipovodňových hrází. Pavouk se ptal, jak se taková hráz staví. Ukázal jsem mu instruktážní foto a zdálo se mi, že to pochopil. Tím skončil podzim a po přechodném pondělku se v úterý dostavilo léto. Nejvyšší čas, protože mohu podvečerní venčení psa zakončit na zahrádce U pantátů u jednoho relaxačního piva.

A z mého života: Objednal jsem si v e-shopu kolínskou Brut. To je ta, jak ji ženský ucítí, tak samy sundavají prádlo. Očekávám, že mi doma manželka po nassátí odéru konečně zase ukáze kočičku. Když dnes kolínská přišla, lekl jsem se velikosti krabice. Po jejím rozbalení jsem zjistil, že přišla lahev s obsahem 3/4 litru. Přátelé, to vypadá, že to na sebe budu muset lejt do konce života. Doporučuji při internetové koupi věnovat pozornost uvedené dosáži.

A na Fejsbůku napsali:

 • Některé věci jsme nedomysleli, stát nelze řídit jako firmu, přiznává Babiš. Tak. A hlavní moto volebního programu je v prdeli !
 • Daň z nemovitosti = trest za soběstačnost.
  Daň dědická = trest za přičinlivost předků.
  Daň darovací = trest za velkodušnost.
 • Řád bílého lva? Jen aby to sir dožil. Hlavně že Nobelovku má Hussein. A EU.
 • @RittigIvo: Moje nejoblíbenější noviny je Ištvánova mfdnes. Zase mám titulku a úplně zadarmo V GazettedeMonaco by to stálo balík
 • @RittigIvo: Důkazy patří k soudu a kecy do mfdnes :-))
 • @RittigIvo: Svět podle Ištvána a Šlachty: vytipovat cíle, vymyslet záminku, nasadit štěnice lidem až do zadku, sebrat drby a udělat z nich "důkazy"
 • Něco o našívaší:
  Poslední zprávy z Ukrajiny:  v Rusku je hodně fašistů, v Rusku je hodně nácků, v Rusku je hodně antisemitů, v Rusku mají nemocnice v zoufalém stavu,  v Rusku probíhají demonstrace,  hospodářství Ruska stojí na vývozu surovin
  Malá zprávička z Česka:  v Rusku je hodně komoušů
  Zprávy ze světa:  V Rusku je Putin.
  Jsem rád, že jim mohu platit výpalné. Čoto táram. Poplatek.
 • Ruský plyn mě nijak nevzrušuje, ale zdá se mi, že v Albertu dochází Ruská zmrzlina, embargo na ni by mě bolestně zasáhlo.
 • Tak v dnesnim Reflexu pisou, ze pan Telicka sedel v devadesatych letech v dozorci rade firmy, ktera obrala desetitisice ceskych obcanu o takrka 3/4 miliardy. Je to proste profik!
 • @tylsar Co bude asi dnes zprávou dne? Jak se byl Miloš někde vychcat u benzinky? Co Pepa Rychtář? Nesnesitelné napětí a očekávání.
 • Jak se dělá měkká propaganda:
  Titulek: "Putin hrozí Evropě zastavením dodávek plynu."
  Realita: Putin oznámil Evropě, že pokud Ukrajina nebude platit za plyn, zastaví dodávky plynu na Ukrajinu i přes Ukrajinu (jinak by do Evropy stejně nedoputovala).
 • Ten Brusel je snad banda úchylů. Ve Švédsku, v rodné zemi paní lidové komisařky, jsou zase mimo jiné zakázány pepřové spreje. V této souvislosti je zajímavé, že počet případů znásilnění na 100 tisíc obyvatel tam dle statistiky UNOCD činí 6 532 případů ročně, v České republice 675.
 • Do řiti je cesta kluzká, staň se i ty druhem Ruska! Ztratil se ti žití cíl? Směr ukáže Vyvadil!
 • Každý panovník měl svého klauna a chtěl ho mít i Babiš. Jen ho neměl dělat ministrem obrany.
 • O našem parlamentu: Oni tam mají poněkud překlaunováno, jistý novinář byl raději už upozaděn, protože jeho klaunování ani nebylo zábavné, jistý exrektor maskuje klauniádu tituly, ministr obrany ani neví, že klaun je a myslí si, že je snad charakterní herec, no a další čekají na mediální příležitost...
 • Fanoušci Slávie: "K přerušení zápasu nebyl důvod.My křičeli,že Pelta je čumák"
  FAČR: "Nechte si ty výmluvy. My moc dobře víme, co je Pelta

A něco veselého nakonec-další porce odposlechů:
 

A fór na konec: Přijde chlápek do půjčovny kostýmů a povídá slečně:  "Jdu na maškarní a chci jít za Adama."
 Slečna přinese fíkový list. Chlápek povídá:  "Ten není dost velký."
 Slečna přinese větší fíkový list a chlápek zase:  "Ten není dost velký."
 Tak slečna přinese ještě větší list a chlápek zase:  "Ten taky není dost velký."
 "Hele pane, proč si ho teda nehodíte přes rameno a nejdete za benzínovou pumpu?"

A to je dneska všecko.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 1824x, známka: 2.8
Kategorie: Nalezeno na webu
online: 42
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist