Petr Paulczyňski: homepage

Hlody páteční aneb miluji naše média

Tak nám skončilo zase jedno parlamentní divadlo. Přímo komedie. V okamžicích kdy ožili komouši jako stalinista Grebeníček či estébák Falmer to byl dokonce horror. Nejlepší byl ovšem komediant Pavka Bémů.
celý článek »

Vloženo: 9.8.2013, přečteno 2661x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční aneb miluji naše média

Tak včera byla teplá tiskovka. Pozor, nemluvím o počasí. Teplé léto se totiž týká další akce LGBT komunity, která opět uspořádá svůj zviditelňovací festival, jakoby tuto komunitu u nás někdo pronásledoval.
celý článek »

Vloženo: 7.8.2013, přečteno 1490x, autor: Petr Paulczynski

Hlody pondělní aneb miluji naše média

Včera Moravec byla, včera byl hezký čas, včera Moravec byla, za týden bude zas. A jako vždy nás přesvědčoval o čem se máme bavit tento týden. Jak dlouho bude tomuto samolibému kecalovi mediální, intelektuální a moralistní fronta trpět jaho otevřené lhaní?
celý článek »

Vloženo: 5.8.2013, přečteno 1565x, autor: Petr Paulczynski

Hlody páteční aneb miluji naše média

Dnešní úvodníček nelze pojednat jinak, než o vládě odborníků. Jeden odborník, který umí vypít i náhrobní svíčku, mezi dvěma voskovými panáky stihl v rauši odvolat ředitele Národního divadla dřív než tento našel svoji kancelář, načež se vzbouřili umělci.
celý článek »

Vloženo: 2.8.2013, přečteno 2134x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční aneb miluji naše média

Tak a máme to tu znovu. Když to s Klausem nevyšlo u amnestie s velezradou, tak to zkusíme s korupcí. To by čert na praseti jezdil abychom toho Klause( mimochodem, nevíte kam zalezl?) aspoň nezostudili.
celý článek »

Vloženo: 31.7.2013, přečteno 1879x, autor: Petr Paulczynski

Hlody pondělní aneb miluji naše média

Tak nám pan prezident přijal pana Ištvána a pochválil ho. Tak z toho jsem volaaký zmetěný. Když pan Ištván oznámil, že bude stíhat bývalé poslance, které Nejvyšší soud ve věci pro kterou byli stíháni vyjmul z pravomoci orgánů činných v trestním stíhání,
celý článek »

Vloženo: 29.7.2013, přečteno 2239x, autor: Petr Paulczynski

Hlody páteční aneb miluji naše média

Prezident Československa soudruh Klement Gottwald přijal soudruha prokurátora Josefa Urválka a vyjádřil mu poděkování za jeho náročnou práci a plnou podporu v jeho rozhodném boji proti nepřátelům naší socialistické společnosti.
celý článek »

Vloženo: 26.7.2013, přečteno 2056x, autor: Petr Paulczynski
online: 35
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist