Petr Paulczyňski: homepage

Hlody středeční 18.6 aneb miluji naše média

Při volbě úvodního odstavce dnešních hlodů jsem se dost rozmýšlel, protože bylo dost živo. Na ministerstvu spravedlnosti je něco nespravedlivého, Válková odvolala náměstka, najednou se všichni zase chtějí kámošit s Iránem , proč až když umřelo dalších pár tisíc lidí , to fakt nevím,  v Brně zrušili šmahem děvky, což je k smíchu, Seaty jdou na dračku, Španělé nechtějí slevu zadarmo a Babiš říká, že tomu moc nerozumí, což my víme i bez jeho sebereflexe.
celý článek »

Vloženo: 18.6.2014, přečteno 1712x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 11.6 aneb miluji naše média

Nedávno jsem v našívaší shlédl apologetický dokument o geniovi protikorupční scény Karlu Janečkovi. Povídal, že uděláme ráj na zemi, a že  chce být prezidentem. Dokument „Svět podle algoritmu“ vzbudil rozruch už před svým uvedením.
celý článek »

Vloženo: 11.6.2014, přečteno 1958x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 5.6 aneb miluji naše média

Dnes se podíváme na pár návrhů, jimiž se nám plíživě vrací pod dohledem vlády socialismus. Neuplyne den, aby se soudruzi z vládní koalice neprojevili dalším socialistickým návrhem.
celý článek »

Vloženo: 5.6.2014, přečteno 1920x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 28.5 aneb miluji naše média

Majdan zapomenut. Viruální prostor zaplnily eurovolby. Naševaše nás krmila a pořád krmí svými zasvěcenými komentáři,  jakoby těch našich 21 zástupců mohlo něco ovlivnit neřkuli změnit.
celý článek »

Vloženo: 28.5.2014, přečteno 2539x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 21.5.aneb miluji naše média

Při přemýšlení nad úvodníkem dnešní porce hlodů mi nechtěně nahrála manželka. Přinesla ze schránky volební lístky do voleb do europarlamentu se slovy: Tato, přišly volební lístky. Mám je vyhodit rovnou, nebo si budeš v těch seznamech magorů číst?
celý článek »

Vloženo: 21.5.2014, přečteno 2318x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 14.5. aneb miluji naše média

 Tak se nám nějak množí všelijaké seznamy všelijakých individuí (z pohledu tvůrců těchto seznamů). Kromě klasických seznamů pravdoláskařů a Židů od jistého novináře známého pod zkratkou ABB, se nám objevil protipól. Najdete ho zde ( http://pravdalaska.wordpress.com/monitoring/ ). Obsahuje databázi těch, kteří jsou podezřelí z těchto nebezpečných projevů:
celý článek »

Vloženo: 14.5.2014, přečteno 2426x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 7.5. aneb miluji naše média

 Policie vtrhla do mešity a provedla zásah, po němž se rozpoutalo pravdoláskovní a multikulturní peklo. Prý policie vtrhla do mešity obutá a v době modlitby.  Důvod razie? Kniha Základy tauhídu - Islámský koncept Boha z roku 2006, kterou vydalo v tuzemsku v roce 2012 Ústředí muslimských obcí v ČR s Islámskou nadací.
celý článek »

Vloženo: 7.5.2014, přečteno 2252x, autor: Petr Paulczynski
online: 33
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist