Petr Paulczyňski: homepage

Hlody pondělní aneb miluji naše média

Tak se nám zvolení zástupci pustili do díla. Bohouš nasadil laťku vysoko. Prý chce šéfa parlamentu, ministra financí a dokonce vnitro.  Pak se sešli u Andreje v sokolovně a tam mu Andrej nechal akorát toho šéfa parlamentu
celý článek »

Vloženo: 25.11.2013, přečteno 2252x, autor: Petr Paulczynski

Hlody páteční aneb miluji naše média

Mele pantem jak šlejfíř, řekla by babička. Slova, slova, slova, říkal Hamlet, kralevic dánský. A skutek utek, říká přísloví. Jak to jde dohromady? Muž který v životě zatím dokázal jediné, postavit si z poslaneckých náhrad byteček, u církví neuspěl.
celý článek »

Vloženo: 22.11.2013, přečteno 2286x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční aneb miluji naše média

Tak čím začít. Není to tak dávno, co u Paroubka zastřelili Kočku. Dneska socanům zastřelili Housku. Mají to ti socani divný moresy. Taky jsem se zůčastnil volebního sněmu brněnské ODS, což byla taky zaznamenáníhodná událost.
celý článek »

Vloženo: 20.11.2013, přečteno 1947x, autor: Petr Paulczynski

Hlody pondělní aneb miluji naše média

Nejde asi nevěnovat úvodník snad největšímu ze svátků moderní doby. Svátku, který ti, co neprožili alespoň část dospělého života před 17.listopadem 1989 nepochopí. Byl to den, kdy začal protikomunistický převrat, který později dostal přídomek Sametová revoluce.
celý článek »

Vloženo: 18.11.2013, přečteno 2106x, autor: Petr Paulczynski

Hlody páteční aneb miluji naše média

Tak čím dnes začít? Tvorbou vlády? S tím bych ještě počkal, protože vozíčkář zatím neřekl poslední slovo a Bohouš je rozkolísaný jak malorolník, protože Andrej co říkal, že není politik, ukazuje, že se rychle učí a Bohoušovi tam na tuty hodí ještě nějaký vidle.
celý článek »

Vloženo: 15.11.2013, přečteno 2505x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční aneb miluji naše média

Tak asi vrátím diplom. Protože tomu co udělala ČNB vůbec, ale vůbec nerozumím. Ta se rozhodla přikročit k měnové intervenci v podobě prodeje české koruny na měnových trzích prý s cílem chránit český export.
celý článek »

Vloženo: 13.11.2013, přečteno 2055x, autor: Petr Paulczynski

Hlody pondělní aneb miluji naše média

Tak jsem o víkendu přemýšlel, o čem bude úvodník. Myslel jsem, že to bude o zasedání socanů. Ale tam to proběhlo tak, že na skutečný výsledek si ještě počkáme.
celý článek »

Vloženo: 11.11.2013, přečteno 2313x, autor: Petr Paulczynski
online: 25
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist