Petr Paulczyňski: homepage

Šalinkarty pro VIP? Copak je to za tunýlek?

Dostal jsem v kopii následující mail. Musím říci, že jako zastupitel o uvedené záležitosti mi není nic známo. Proto si tento námět osvojím a v rámci interpelace se budu ptát na zastupitelstvu
celý článek »

Vloženo: 10.6.2009, přečteno 1197x, autor: Petr Paulczynski

Napsal mi Mojmír Weimann

Vážený pane inženýre, se zájmem jsem si otevřel včera dopoledne Vaše webové stránky a zaujalo mne, když jsem zjistil, že na můj postoj k záznamu schůzky zástupců odborových svazů zareagoval někdo z odborů NDB.
celý článek »

Vloženo: 8.6.2009, přečteno 2271x, autor: Petr Paulczynski

Rudé odbory v NDB podruhé

Na dopis bývalého ředitele NDB pana Weimannna , který jsem zveřejnil zde http://www.paulczynski.cz/index.php?p=clanek.te2&form[0]=5168  jsem dostal do diskusního fóra následující příspěvek.
celý článek »

Vloženo: 7.6.2009, přečteno 1866x, autor: Petr Paulczynski

Sexy mozek v Brně - video

Jeden  tip na video, které vyrobili studenti z Moravského gymnasia z mítinku ČSSD.
Ten pán na obrázku vlevo je pravděpodobně bývalý Zelený pan Bartík. Že by mu vadil koaliční partner Zelených na brněnské radnici?
celý článek »

Vloženo: 5.6.2009, přečteno 1277x, autor: Petr Paulczynski

Reakce na jednání odborových svazů NDB

Stížnosti adresované zřizovateli nebo jiným orgánům, které buď mají (anebo dotyční stěžovatelé se domnívají, že mají), možnost zasáhnout nějak do dění v divadle, patřily, patří a nepochybně budou vždy patřit k divadelnímu folklóru, bez kterého by život v divadle byl šedivý a smutný asi jako kdybychom někdy v divadle dospěli do situace, kdy se herečky  vzájemně milují.
celý článek »

Vloženo: 1.6.2009, přečteno 1587x, autor: Mojmír Weimann

Křesťansky zelený srp a kladivo

Brněnští zelení se na posledním jednání Zastupitelstva města Brna jednohlasně vyjádřili ve prospěch instalace nového srpu a kladiva na pomníku v Brně-Králově Poli. K jejich hlasům se přidali také dva zastupitelé KDU-ČSL – Barbora Javorová a Jaroslav Suchý.
celý článek »

Vloženo: 23.5.2009, přečteno 1207x, autor: Pavel Paleček

Mlaďochům patří do ruky kačer na šňůře.

Můj  externí zdroj mi napsal: Zdar, včera, ve 20.00, jel mladej tuningář okolo naší vozovny do Slatiny / jako trajf /. Při zatáčení vpravo do Tilhonovy ulice / naproti Avie / zachytil za pravý roh chodníku, to ho nakoplo a vyhodilo doleva, kde znova chytil o chodník a šel pak na budku.Ta betonová zeď je od toho nákupního střediska. Zranění nebylo…Jen trochu zrušil Bavoráka..
celý článek »

Vloženo: 22.5.2009, přečteno 1800x, autor: Petr Paulczynski
online: 30
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist