Petr Paulczyňski: homepage

Hlody víkendové aneb miluji naše média

Prezidentské volby hýbou médii i obrazovkami. Neuplyne den aby se neudálo něco co z celé důstojné záležitosti dělá čím dál tím větší šaškárnu. Lidová tvořivost na webu se tématu uchopila s obvyklou vervou, což lze dokumentovat třeba následujícím obrázkem.
celý článek »

Vloženo: 16.12.2012, přečteno 1365x, autor: Petr Paulczynski

Hlody páteční aneb miluji naše média

Abych nezpochybňoval pořád jenom média, musím poznamenat, že neuvěřitelných podivínů s neuvěřitelnými činy či výroky je dost i mimo redakce. On takový parlament, ministerstva či Strakovka zahrnují také celou řadu exotů. O radnicích nemluvě. Takže tak.
celý článek »

Vloženo: 14.12.2012, přečteno 1468x, autor: Petr Paulczynski

Hlody čtvrteční aneb miluji naše média

Vždycky přemýšlím nad úvodem kterým zaplnit perex. A protože rubrika  je vlastně naplněna perlami kterými nás naše mediální hvězdy oslňují a mnohé z nich přitom zasviňují veřejný prostor, bude nejlepší dnes začít grafickým znázorněním této činnosti.
celý článek »

Vloženo: 13.12.2012, přečteno 1340x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční aneb miluji naše média

Ač se to nezdá, média na nás stále chrlí takovou spoustu moudra, že nebýt toho netrefil bych asi ani ráno tam, kam chodíme všichni. A přitom prý Mladý Franta ztratil loni 35,8 mil. korun.
celý článek »

Vloženo: 12.12.2012, přečteno 1318x, autor: Petr Paulczynski

Hlody úterní aneb miluji naše média

Tak nejvíc nás včera od odpoledne až do rána masírovali, že jako ta Nobelovka je to nejlepší co nás mohlo potkat. Veřejnoprávní moderátor na našívaší málem uškrtil respondenta který to nechtěl pochopit. Tak nevím, má nás naševaše informovat, nebo nám namlátit do palic jak máme eurohujersky myslet?
celý článek »

Vloženo: 11.12.2012, přečteno 1283x, autor: Petr Paulczynski

Hlody pondělní aneb miluji naše média

Hrnou to do nás tvůrci veřejného mínění o sto péro. Jeden už to ani nestačí zaznamenávat. Děkujeme filozofickým fakultám, že nám produkují nosiče moudra, kteří místo zpráv nám rovnou řeknou ne co se stalo, ale jak to máme správně vidět.
celý článek »

Vloženo: 10.12.2012, přečteno 1261x, autor: Petr Paulczynski

Hlody víkendové aneb miluji naše média

Další porci mediálních hlodů kterou píši vedle právě probíhajících OVM (kde Vašík opět národu předvádí komunistického agenta Falmera) se mi podařilo nastřádat od čtvrtečního odpoledne z čehož vyplývá, že studnice mediálních mouder je prakticky nevysychající.
celý článek »

Vloženo: 9.12.2012, přečteno 1342x, autor: Petr Paulczynski
online: 33
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist