Petr Paulczyňski: homepage

Hlody středeční 24.9 aneb miluji naše média

Bývalé Jakešově mlátičce se za komunistického fízla omlouvat nebudu, řekl Kalousek. Naopak se proti úternímu verdiktu sněmovního mandátového a imunitního výboru odvolal.  V rozhodnutí se píše, že to označení je 'urážlivé a nevhodné'.
celý článek »

Vloženo: 24.9.2014, přečteno 12289x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 17.9 aneb miluji naše média

Občanští aktivisté strkají nos, kam nemají, napsal  Jiří Janeček, předseda Občanské konzervativní strany. Česká pobočka Transparency International se na něj obrátila se žádostí o informace, jak je financována volební kampaň Občanské konzervativní strany v komunálních volbách 2014 na jejího předsedu.
celý článek »

Vloženo: 18.9.2014, přečteno 9116x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 10.9 aneb miluji naše média

Zahájení kampaně TOP09 bylo úplně nejvíc. Vědět to tak v neděli Vašík, hned bychom věděli o čem se bude mluvit. Prognóza mumlavého předsedy o výsledku nad 50% byla přebita vystoupením olomouckého exota, který se při tom otřel o Brno i Ostravu.
celý článek »

Vloženo: 10.9.2014, přečteno 9150x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 3.9 aneb miluji naše média

Situace na Ukrajině se dramatizuje. Sice se tam v tom prase vyzná, ale lítý boj se přenesl na stránky Fejsbůčku. Přátelé se odfriendovávají v lepším případě, blokují v tom horším. Akce Kchárl versus Miuoš přes kopírák. Snad ještě větší panika a to ještě ani nepřišel s prohlášením Svěrák...
celý článek »

Vloženo: 3.9.2014, přečteno 8938x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 27.8 aneb miluji naše média

Delší dobu pozoruji aktivity think-tanku Evropské hodnoty. To je takový spolek, který za evropské peníze propaguje zhůvěřilosti, které se na nás z Brusele řinou. Naposledy mne zaujal jejich kommentář s názvem Koho chce Česko jako šéfa evropské diplomacie?
celý článek »

Vloženo: 27.8.2014, přečteno 9354x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 20.8 aneb miluji naše média

Dnes dáme teplý úvodník. Virtuálním prostorem zahýbala otázka teplého pražského průvodu. Řeč není o počasí, aby bylo jasno. řeč je zviditelňovacím festivalu LGBT komunity místy přecházejícího do zvrhlosti.
celý článek »

Vloženo: 20.8.2014, přečteno 3859x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 13.8 aneb miluji naše média

Tak k nám zase přichází Kryštof. Že nevíte co to je?  To je policejní monstr-akce, při níž všechno v policejní uniformě "co má ruce, nohy a udrží plácačku v ruce" vyrazí do ulic, aby vám zkontrolovali nač si vzpomenou.
celý článek »

Vloženo: 13.8.2014, přečteno 2692x, autor: Petr Paulczynski
online: 30
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist