Petr Paulczyňski: homepage

Zlatuška chce kontrolu. Správně.

Zlatuška ožil. Hledal volební téma a pak ho zázračně našel. Nahrávka  prý o korupci. A toto téma začal hníst po svém. Je fakt, že některé části nahrávky jsou více než záhadné, ale ten hlas co kladl otázky šel tvrdě za svým cílem.

Ale o nahrávce psát nechci.
Chci psát o tom, že senátor, který nechce říci odkud nahrávku vzal (i když odpověď není moc těžká), rozehrál rejstřík svých komentářů, které jak už jednou předvedl u soudu jsou spíš jeho soudy a domněnky než fakta, dnes na tiskovce prý požádal o jakousi kontrolu či audit - podle různých zdrojů trochu různě:

Vedení Brna podle Zlatušky uvažuje o tom, že kvůli některým stavebním zakázkám nechá udělat externí audit. http://zpravy.idnes.cz/zlatuska-nahravka-veseleho-a-sehnala-popisuje-masovou-korupci-pv0-/brno.asp?c=A080903_154010_brno_jw

„Bylo by vhodné udělat hloubkový externí audit toho, co se tam tehdy dělo,“ řekl senátor s tím, že v době pořízení nahrávky měla v Brně většinu ODS.
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/zlatuska-nahravka-byla-soucasti-boje-20080903.html

A pan Zlatuška zase lhal. Mluvil o tom, že audit chce udělat vedení Brna, ale  primátor o tom nic nevěděl. Pan Zlatuška rád dělá účty bez hostinského.

A já říkám: SPRÁVNĚ!!! PROVĚŘIT!!!

Dokonce bych doporučil, aby tato prověrka šla dva roky před rok 2002 a dva roky za rok 2006. Ba dokonce by to mohla ódéeska navrhnout jako bod na úterní zastupitelstvo. A myslím, že bude zajímavé .

Protože v letech 2006 - 2008 kdy pan Zlatuška sedí ve vedení města dějí se věci tak zajímavé, že ODS si za 16 let vlády o něčem takovém nenechala ani zdát. Třeba takový bazén, jen tak namátkou.

Ostatně ODS v této chvíli o této věci chystá na zítřek veřejné prohlášení.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 882x, známka: 2.8
Kategorie: Z brněnské radnice
online: 37
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist