Petr Paulczyňski: homepage

Hlody čtvrteční aneb miluji naše média

Klaus, Klaus, Klaus a amina. Kam oko pohlédne. Děsná kampaň. Jak napsal server D.O.S.T: V souvislosti s uvedenými skutečnostmi je více než zřejmé, že se faktická vláda nad politikou stále otevřeněji  přesouvá do rukou vlivných médií a jimi preferovaných aktivistických skupin,

čímž je ohrožena sama podstata transparentní zastupitelské demokracie. K čemuž se dá dodat: Ještě, že existují v autech nejen rádia, ale i CD a USB přehrávače, protože co se na člověka valí z médií za souvislou kampaň je neuvěřitelné. Takže mě pomalu ale jistě zase přechází chuť tyto už ne hlody ale blitky sumarizovat. Uvidíme co s tou nechutí udělám.

 • Parlamentní listy nás informují co přesně dnes doktorka Samková napsala na Facebooku: Shrnutím dvacetiletého politického a desetiletého prezidentského působení Václava Klause byla jeho poslední amnestie. Shrnutím desetiletého působení Ústavního soudu pod vedením pavla Rychetského je dnešní nález ve věci ústavní stížnosti Tomia Okamury. Pakliže mohu toto působení shrnout z ryze subjektivního hlediska musím říci, že Pán Bůh opět prokázal, že mě má rád, a to, když jsem v roce 2003 nedostala souhlas s výkonem soudce ústavního soudu od Senátu: nemusela jsem se totiž této periody činnosti Ústavního soudu účastnit jako soudce... Díky Ti, Pane, Ty jsi nejmoudřejší a víš, co činíš....
  Myslím, že by se paní doktorka neměla zaštiťovat Bohem aby ji nepotrestal. Protože shrnutím její činnosti je obhajoba mačetářů, proti čemuž je Klausova amnestie a Rychetského nález úplně boží činnost. 
 • Kam Klaus dojede po druhém Sarajevu?ptá se Jiří Pehe v deníku Právo. A poté následuje obvyklá Peheho antiklausovská tiráda.
  Už jsem se obával, že obsesívní antiklaus onemocněl, protože se dosud k amině neupšoukl. A vida nezklamal. Jenom se obávám, že Pehe držící se Klause jako lejno plenky, po odchodu Klause z Hradu ztratí smysl života a upadne do kompulzívního stavu. Kompulzivní chování je vědomé a opakované; jedná se např. o počítání, kontrolování nebo vyhýbání se konkrétní myšlence s cílem neupadnout do obsesivního stavu. Což může skončit dalšími projevy kompulzivního chování  jako jsou opakované mytí rukou nebo sprchování, opakované kontrolování, zda člověk na něco nezapomněl, např. zavřít vodovodní kohoutek nebo zamknout dveře od bytu.
 • Další antiklaus pan Spurný v Respektu napsal: Klaus má strach. Prezident je vyděšen, že může skončit v nemilosti občanů.
  Sancta simplicitas, pane Spurný, Vy jste teda hlava vašnosto. Neupadl jste proboha na hlavu, nebo tak něco? Vážně si myslíte, že se Klaus něčeho bojí? A na to jste přišel sám, nebo tu myšlenku máte s někým dohromady? 
 • Přemysl Sobotka pravil a napsal: Amnestie do demokracie nepatří. Dle jeho názoru je totiž tento institut dávno překonaný a v moderní době již nemá místo.
  A jeden z diskutérů na Virtually k tomu dodává: To je jasná předvolební promluva k voličům, snaha trochu si šplhnout. Myslím, že se to dá těžko hodnotit jako Sobotkův názor bez postranních politických konsekvencí.  Takhle uboze by se na hysterii sekty "Antiklaus" neměl nikdo z ODS přiživovat. Proč si pan Sobotka nevzpomněl na odstranění institutu amnestie z Ústavy během těch mnoha let, co je senátorem, a tudíž mohl to navrhnout a prosazovat? Mnohem více si vážím Bohumila Doležala, který se dnes v Mladé frontě jednoznačně za amnestii postavil a obhájil její místo v demokracii, přestože obvykle presidenta Klause tvrdě kritizuje.
 • Od 'Sarajeva' se nepoučil, hodnotí Ruml Klausovu obranu amnestie v Lidovkách.
  Ach jo, Lidovky už dávají prostor i politickým mrtvolám. Neměl by si Jenda vzít spacák a jít zase  spát do newsroomu našívaší? Je to zajímavé, když několikanásobný politický propadlík hodnotí premianta, co všechny takové Rumly přestál na špici celých 20 let.
 • Za volantem seděl pes ve vestě, strážníci s ním společnou řeč nenašli píší Novinky. Přerovští městští strážníci se ve středu dopoledne snažili domluvit psovi, který oblečený do vesty seděl za volantem auta na Komenského ulici. Vše vypadalo, jako by tu právě zaparkoval. Společnou řeč s ním však strážníci nenašli. Oni mluvili, on štěkal.
  Zajímavý. Když zastaví strážníci mě, mám pocit že je to naopak. Oni štěkají, já mluvím.
 • Většina ministrů podle premiéra Petra Nečase  kritizovala na zasedání středeční vlády údajně rasistický způsob, kterým Česká televize informovala o propouštěných osobách v rámci amnestie. V ČT byl rasismus, citují média Petra Nečase.
  Ač média kritizuji, myslím, že za to, že z kriminálu vycházejí především Cikáni nebo chcete-li Romové přece kamery nemohou. Jak dlouho si budeme tak nějak multikulturně lhát do kapsy?
 • Za kritiku komunistické šéfky školství poslali na učitele inspekci. Nic nenašla. Po krajských volbách upozornil, že by komunisté mohli v jižních Čechách ovlivňovat chod školství. Výsledek? Na gymnázium v Třeboni, kde Martin Rosoch učí, vyrazila na podnět komunálního politika KSČM školní inspekce. Žádné porušení zákona však nenašla.
  Tak inspekci. Ať je pan učitel rád, že ho nezavřeli do Jáchymova. Ale ještě není všem dnům konec. Protože bolševikům narůstá hřebínek. Protože tupci zmasírovaní médii pod heslem že všchno je blbě jim  to tam hází. A jestli to tak bude pokračovat, věřte - bude hůř. A možná dojde i na ten jáchymov. Stačí poslouchat třeba jistou Semelovou.
 • Amnestie byla připravena diletantsky, pravil šéf  ÚS pan Rychetský. Vláda si prý měla zjistit,koho amnestie očistí. A media vesele souhlasně hýkají.
  Co k tomu dodat. Soudruhovi Rychetskému pomalu končí mandát, tak dělá služby socialistům a hraje na jejich notu. On totiž předpokládá, že nově zvolený prezident jej opět navrhne Senátu na jmenování jako Ústavního soudce. Proto započal svou kampaň za opětovné jmenování a je mu jedno zda pošlapává základní principy slušnosti, morálky, demokracie a samotné Ústavy kterou pokud se nemýlím pomáhal připravovat. Jde mu jako správnému socialistovi jen o koryto.
 • Akademikům se nelíbí socha Jošta, požadují novou soutěž píše Deník. Členové občanského sdružení Moravskoslezská akademie pro vzdělání, vědu a umění (bože jak já miluji ta občanská sdružení) kritizují moderní sochu Jošta Lucemburského, která má stát na Moravském náměstí v centru Brna. Není podle nich realistická a může se stát spíše ostudou. Požadují zrušení soutěže a vypsání nové i za cenu, že se zhotovení sochy o několik let zpozdí. Podle brněnského primátora Romana Onderky, který taky pro sochu hlasoval,  to není možné.
  No, myslím, že tentokrát s nějakým občanským sdružením souhlasím, protože Jošt Moravský určitě nevypadal jako Don Quijote na své herce Rozinantě.
 • Tak tohle je zpráva dne: Belgická komunistka Joelle Milquetová, která vede ministerstvo rovných příležitostí, vyzvala všechny automobilky, které budou vystavovat na autosalonu v Bruselu od 11. ledna, aby hostesky "řádně" oblékly. Spoře oděné modelky prý působí špatně na návštěvníky, hlavně pak na rodiny s dětmi..."
  Já se tak těším... Přijdu na stánek mého oblíbeného BMW, tam ten krasavec v důstojné černi, v béžovém koženém čalounění a vzácném dřevu a o blatník se ledabyle opírá Táňa Fischerová. To bude obchodní succes. Já jsem tak rád, že jsme v té EU...BTW: ministerstvo rovných příležitostí ještě nemáme, nemělo by se to řešit?
 • Patří ke společenskému bontonu zastávat názor, že amnestie je zločin a Klaus gauner,“píše šéfredaktor Reflexu. Ví prý, že s tímto názorem nebude téměř nikdo souhlasit, ale přesto je přesvědčen, že prezidentská amnestie je pozitivní skutek. Tak pane šéfredaktore Hamšíku , já jsem jeden z těch mála, co s Vámi souhlasí. Nenávist vůči Klausovi dosáhla takové míry, že kdyby prohlásil, že voda teče, milion Čechů podepíše internetovou petici na adrese vodastoji.cz
 • Nová reklama pivovaru Bernard zasluhuje zmínky. Ke standardnímu sloganu: Bernard,  svět se zbáznil bych jenom dodal, že pan Bernard nejspíš taky!  V roce 2008 se ve volbách do Senátu pan Bernard ucházel o senátorské křeslo za volební obvod číslo 15. Kandidoval na kandidátce Občanské demokratické strany! Dostal se do druhého kola, v němž prohrál proti Milanu Štěchovi kandidujícím za ČSSD, který svůj mandát obhajoval. Tak nevím, zbláznil jsem se já, nebo pan Bernard?
 • A trocha bulváru: Souložící Něrgešová píší v Plesku. Bulvární moderátorka Laďka Něrgešová se svlékla a souložila před kamerou! Své divoké já ukázala ve snímku Román pro ženy. Odhodila nejenom podprsenku, ale i stud. Takhle divokou Laďku ve zprávách o celebritách, jež moderuje, zřejmě neuvidíme. A to je škoda. Tak na takový zprávy bych se díval i já. Žito se dopustilo omylu, když v projektu Boiohaemum zapomněl na Moravany a dostal za to na budku, takže projekt stáhnul. Škoda, mohla být zas nějaká sranda. Kdysi docela vtipné stránce Žít Brno asi dochází invence. Soudím tak z posledního postu: Zatímco všichni odpočítávají, kdy z hradu zmizí vzteklý stařík i se svou partou vymítačů ďábla, my jsme mnohem dál a zahájili jsme odpočet kořalovi. Hoši, střelte se do hlavy, jak často píšete. O Aguš, Ivetě a Ornele není nic nového známo, což je podezřelé.

A zprávy o počasí: Počasí mě zase překvapilo. Ačkoliv mělo mrznout tak se někde nad naším Azorem asi zašmodrchaly izobary a teploměr ukazuje 10°C. V novinách nás přitom matou že se zima vrací. Tak uvidíme zda mráz přijde. Jestli přijde z Hradu (z Kremlu už jsme to zatrhli), může to být masakr. A protože Klaus popírá oteplování, určitě na tom fest maká. Jediné čeho se bojím je, že nám nevyvezou popelnici, protože popeláře jsem viděl naposledy když přišli novoročně vinšovat. Poté co vybrali bakšiš asi někde doteď paří.

A z mého života: Ke zlomené ruce mé paní přibyla hluboká řezná rána na druhé ruce, když mi chtěla ukázat jak mám čtvrtit kuře pro psa v okamžiku kdy jsm se jal řezat jinde. Z toho vyplývá, že na mne budou přeneseny i ty povinnosti co dosud stíhala jednoruč. Návrh na to že jí pomohu při koupeli byl odmítnut, protože prý ví co tím sleduju. Nekecá-li horoskop který mi předpovídá finanční překvapení, tak fakt si tu Sportku vsadím. Akorát se bojím, že mne překvapí tak, že vyhraju prd. Leda že bych odpověděl na mail v němž mi nabízejí 15, 400.000.00 (patnáct milionu ctyri sta tisíc Velké British Pounds) v úctu, který patrí panu, Stephen Richard, muž, který americká firma prišel o život pri leteckém neštestí spolu s celou svou rodinou. Volba Vás kontaktovat se vzbudila z geografické povahy, kde žijete, obzvlášte vzhledem k citlivosti transakce a duvernost zde. Nyní náš bankovní bylo cekání na nekterý z príbuzných prijde-až k tvrzení, ale nikdo nemá delat. Osobne jsem byl neúspešný pri rozmistování príbuzným, protože jsem znovu funkci, mám usilovat o váš souhlas k vám jako další príbuzný / Bude príjemce, aby zemrelého tak, že výtežek z tohoto úctu ocenen (patnáct milionu ctyri sta tisíc velkých britských librách ) muže být vyplacena na vás. No neberte to. Určitě někteří z čerstvých ústavních znalců na to odpoví a pak se budou divit až jim exekutor bude v kvartýře lepit žluté cedulky.

A na Fejsbůku napsali:

 • Ač média tvrdí přesně opak, velmi si přejí, aby byl prezidentem Miloš Zeman. Jedině ten jim ze všech kandidátů jako jediný poskytne kvalitní terč pro další vlny mediálních lynčů...
 • Netvrdím, že všichni levičáci jsou pitomci, ale vypadá to, že všichni pitomci jsou levičáci.
 • Vždy mne zajímalo, co to znamenalo ve filmu Pelíšky, že je někdo rudý bolševický nok. Po dnešku to už vím zcela přesně...
 • Karel Schwanzenberg řek, že má jako bejvalej lesník blízko k zelenejm, protože co si pamatuje, tak zelená v lese obvykle vede nad hnědou a Přemysl Sobotka, asi že nechtěl zůstat pozadu, prohlásil, že on, jako bejvalej radiolog, má blízko k Temelínu a Táňa Fischerová mu žertovně pohrozila, že ho asi pokropí voctem, protože ona Temelín nesnáší, prakticky nesnáší vše, kde je jádro, vod lískovejch oříšků až po panelové domy, a že podporuje alternativní zdroje, který jsou šetrný k vokolí a rozvinula takovou jako představu, že lidi by měli radostně pobíhat po loukách, držet nad hlavou větrníky s malým dynamem a bylo by prvák dostatek elektřiny pro všechny, neb by si každej vyrobil přesně podle svejch sil a potřeb a druhák by u toho byla děsná prdel, když bysme třeba jeden druhýmu ve svatým nadšení vyšlehli větrníkem voko. Tak určitě.
 • Při volbě prezidenta by si lidi měli uvědomit, že tenhle stát potřebuje nikoliv prezidenta umělce nebo šlechtice, filozofa atd, ale krizovýho manažera. Bo jinak se z těch sraček nevyhrabe.
 • Legendární projev byl pronesen včera. A hle, dnes je to již legenda. Předevčírem jsem četl odsouzení prezidenta za to, že se nevyjadřuje a místo toho za sebe nechává mluvit Jakla. Včera promluvil a je to zase špatně. Nepřiznal se, že ta amnestie byla vyhlášena proto, že chtěl krýt tuneláře.
 • Jestliže daň z alkoholu má lidi odratit od pití, pokud daň z cigaret má lidi odradit od kouření, tak daň ze mzdy plně pochopili snad jen Romové.


A opět něco veselého :
Největší škody obvykle zůstávají za pachateli dobra.

A to je dneska všecko.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 1659x, známka: 2.7
Kategorie: Nalezeno v tisku
online: 18
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist