Petr Paulczyňski: homepage

Hlody páteční aneb miluji naše média

Tak nám zas milovník alkoholických moků, co s postupně tvrdnoucími játry přechází na měkčí alkoholy, nalil do hlavy asi pět litrů vinného střiku aby poté osvědčil smysl pro humor nevídanej a pozdravil v Německu Allahu Akbar.

Naposledy když takhle jeden frajer pozdravil u Zdi nářků, koupil kulku. Ovšem laškovat takhle v situaci kdy kdesi v ručníkářské zemi visí na vlásku život dvou holek, kterým sice cvaklo, když se tam vydaly, ale přesto by se mělo pro jejich záchranu dělat něco smysluplnějšího, než dráždit fanatické cvoky. Tak to fakt je hodno ovarové hlavy. No nic, to jsem si jen tak ulevil na začátek a ve zbytku úvodu se budu věnovat zase trošku rodné obydlené zatáčce mezi Prahou a Vídní. To takhle kdysi dávno chtěl kdosi kdesi postavit v zaplivané části města něco smysluplného jako byty, obchody, prostě kus města. A jak je v kraji zvykem, hned se našly potrhlé občanské iniciativy a hodily do toho vidle. Ten projekt se jmenoval Wilson a genezi je možno vygůglit. Skončilo to tak, že město zaplatilo ministerstvu deset mega pokutu a nádavkem jacísi zelení udavači udali starostku že prý zneužila pravomoci při podpisu smluv na dům Wilson v Masarykově čtvrti. A vrabci na střeše cvrlikali, že Ministerstvo obrany, které městu napařilo desetimiliónovou pokutu tak učinilo na základě politické objednávky. A tak chudera starostka absolvovala nekonečný kolotoč soudů a odvolacích soudů. A místo domu s obchody v uvedeném místě zatím trůní ruiny mezi lebedou. Tak tolik o občanských iniciativách a zelených udavačích. A my pojďme na titulky.

 • Škoda nevznikla, soud po pěti letech zprostil exstarostku Brna-středu, napsala brněnská verze iDnes. Už třetí verdikt odvolacího soudu padl ve čtvrtek v takzvané kauze Wilson. Bývalá starostka Brna-střed Dagmar Hrubá z ODS byla zproštěna obžaloby, která ji vinila z podpisu nevýhodných smluv. Město totiž zřejmě peníze vysoudí zpět, takže mu žádná škoda nevznikne.
  Vleklý případ však ještě stále nekončí. Jeden ze strůjců udání se totiž opět na svém FB profilu o5 rozvášnil, takže můžeme očekávat další pokračování kauzy která začala v roce 2003. I když soud momentálně dal za pravdu Brnu, že podmínky ve smlouvě o bezúplatném převodu nemovitostí na město byly protiprávní. A že je proto protiprávní vymáhat pokutu za jejich porušení. Tak doufejme, že tyhle bastardy už konečně vezme čert.
 • Babiš osloví čtvrtinu voličů děsí nás titulek. M&M tvrdí, že koupí Mafry osloví 20 procent populace. A hned poté co si koupil MFD a Lidovky, odletěl s Mlhošem prezidentským speciálem za hlavou Spolkové republiky. 
  Z obvykle dobře informovaných kruhů se dozvídáme jak to bylo. Andreji, nezapomeň koupit Lidovky a Mladou frontu, řekla  ráno paní Babišová svému manželovi. A on poslechl. A že by ovlivňoval o čem se bude psát se prý nemusíme bát. Akorát někteří redaktoři prý budou přemístěni do exkluzívního čtvrtletníku Svět separátních výrobků.
 • Randák zveřejněním platu Nagyové podle obžaloby poškodil její pověst, hlásí nám další titulek. Tak tohle se povedlo úplně nejvíc. Randák je sice exot sui generis, ale poškození pověsti paní co dřela jako kůň se fakt povedlo.
 • Zeman představil v Berlíně svůj evropský sen, chce společnou armádu EU.
  Tak takhle se dělají titulky. Když si to přečtete, zjistíte, že se vyslovil  pro společnou zahraniční, obrannou a ekonomickou politiku EU. A to je snad něco jiného než společná armáda. Ale jinak  za tenhle vlezdobruselismus by se nemusel stydět ani narkoleptický Kchárl. Myslím, že je na čase aby ty noviny vzal už do ruky řepkový Andrej.
 • Zdeněk Škromach na Fejsbůku opustil kafíčka a sluníčka a pustil se do sofistikovanějších textů: Nečas na ústupu. Zase jedání Senátu, který je připraven na svoji roli v případě rozpuštění Poslanecké sněmovny, které s nadějí očekáváme. Zajímavé je sledovat tu zlost a nenávist, která čiší z vystoupení demisních ministrů zkorumpované Nečasovy vlády. Je to celkem pochopitelné. Kalousek i Schwarzenberg musí být na pokraji zhroucení, když zjistili, že doba jejich manipulace končí a musí opustit po skoro sedmi letech klíčové rezorty. Bude zajímavé až se otevřou jejich šuplíčky a vypadnou všechna svinstva, která napáchali. Prý se z ministerstev jen kouří, jak jedou na plnou páru skartovačky. Zajímavé jsou i komentáře některých proschwarzenbergských pravicových komentátorů ve všech médiích. Obzvláště smutný je pohled na některé zoufalce ve veřejnoprávních médiích, kterým někdo zboural jejich bábovičky na pískovišti. Hezký den.
  No řekl bych, že tento text je hoden duševního giganta. Jen tak dál, pane senátore. Akorát k těm skartovačkám, jsme ve věku jiných medií, než je papír. S výjímkou toalet.
 • A trocha bulváru: Na serveru centrum.cz se objevilo 7 tipů na úžasný orální sex. Taky napsali, že 90 % mužů by dalo přednost tomuto způsobu uspokojení před klasickou souloží. Následují rady jako třeba, že si holky mají předtím vyčistit zuby, že mají žužlat a ne kousat, ba dokonce je rozebráno, zda polykat nebo plivat. Prostě návod pro ideální ženy. Už je na čase aby v tom Babiš udělal pořádek. Místo návodu na orál uvítám info ze světa uzenin.

A zprávy o počasí: Sklípkan v noci cloumal dvířky od terária, poulil všech svých 8 očí a dožadoval se zapnutí topení. Z toho lze usoudit, že nejbližší teplo je někde pod rovníkem. Začínám přemýšlet, jestli nemám do bazénu zase nalít nemrazol. Má to ovšem jistou výhodu. Sousedi přestanou grilovat, takže přestane smrdět podpalovací starter, takže se bude dát i vyvětrat. Pokud ovšem nebudou pálit listí a zmrzlé plodiny. Bude-li chcát či nebude-li chcát, se nahoře ještě nerozhodli.

A z mého života: Dnes je den blbec. Ráno jsem se probudil a v důsledku noční ochutnávky hermelínové pomazánky jsem nemohl od jisté místnůstky dále než na 3 metry. Přesto jsem musel odvézt svoji polovici na kontrolu do špitálu. A tam to přišlo. To si takhle ve špitále sednete na hajzl, po tváři se vám rozleje úleva a pak zjistíte, že tam není ani hajzlpapír ani ubrousky na ruce u umyvadla. Doufám, že jim ten kapesník co jsem znehodnotil ucpe retych.

A na Fejsbůku napsali:

 • Takže shrňme si to: prezident se na ruské ambasádě ožírá tak, že nedokáže stát. Ministr financí není schopen ani mluvit. Ministr zahraničí ani zůstat vzhůru. Sekretářka předsedy vlády řídí vojenské zpravodajství. Generálové armády ČR se bojí odporovat jedné úřednici a sledují manželku premiéra. Stát má rozvědku, která ...ani sama neví, že je sledována. Její velitelé netuší, že budou zatčeni zatímco vůdci mafie to ví předem a dekují se na připravené jachty na Jadranu. Korupční síť se roztahuje po celé zemi a policie zabavuje stovky milionů a desítky kila zlata ukrytém v bankovních schránkách. Vládu k odstoupení vyzývá klinický psychopat, který sledoval, nahrával a uplácel všechny svoje poslance. Část sněmovny již úřaduje z vězení. Vedení opozice působí jako partička, která právě unikla z Bohnic a budoucí vývoj státu oznamuje na facebooku prezidentova sotva zletilá dcera. Pro alespoň trochu reálné scénáře je Hollywood. Na všechno ostatní je tu česká politika.
 • Nejhorší noční můrou českých novinářů, politologů, sociologů, komentátorů deníků a reportérů televizí je stabilní pevná vláda a parlament, ve kterém má někdo skutečnou většinu. Proto budou svými přiblblými komentáři a hodnoceními dělat průběžně všechno, aby výše popisovaný stav nikdy nenastal. Přišli by o práci
 • Premiér Jiří Rusnok už začal úřadovat v Kramářově vile, kde se setkal s šéfem odborů Jaroslavem Zavadilem.
 • Z poněkud staršího Rudého Práva...
  První dělnický prezident soudruh Klement Gottwald včera přijal předsedu Ústřední rady odborů soudruha Antonína Novotného.
  Druhý dělnický prezident Miloš Zeman nám všem a zcela zdarma umožní cestovat časem...
  Největší obavy ve mně vyvolává skutečnost, že v posledních dnech pan prezident očividně netrpí naprosto žádnou virózou. Byly to vlastně blahé časy, kdy se mohlo zdát, že je to jen notorik.
 • Ech, kdyby to nebylo smutný, byla by to prdel k popukání jak ruku v ruce někteří havlisti, homoaktivisti a levicoví liberálové obecně zamačkávají nostalgickou slzu a s láskou vzpomínají na Václava Klause.

A na závěr něco veselého:

A to je dneska všecko.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 2572x, známka: 2.8
Kategorie: Nalezeno na webu
online: 35
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist