Petr Paulczyňski: homepage

Hlody středeční aneb miluji naše média

Tak a máme to tu znovu. Když to s Klausem nevyšlo u amnestie s velezradou, tak to zkusíme s korupcí. To by čert na praseti jezdil abychom toho Klause( mimochodem, nevíte kam zalezl?) aspoň nezostudili.


Policie prý vyšetřuje, jestli za Klausovou amnestií nebyla korupce. Neverending story. Aminu  prověřuje Útvar pro odhalování korupce a finanční kriminality. Prý se tím zabývá už půl roku. Důvodem je anonymní podání. Tak nevím. Já bych všechny anonymy házel do koše. Neumíš se podepsat, tak si polib. Ale to u nás holt neplatí. Tady se zkoumá každá ptákovina. Už půl roku. A ještě půl roku se bude. A útvar, který by měl odhalovat opravdickou  korupci, stráví rok zkoumáním něčeho, co na konci skončí pšoukem. A zjevná korupční zvěrstva mezitím tiše vyšumí. Nemluvě o tichém nárůstu obyčejné, každodenní kriminality, která lidi rozčiluje tak až se to dostane do zprávy BIS jako nebezpečí. Ono totiž chytit gaunera co strhává řetízky, nebo po nocích vykrádá auta či rodinné domky není tak atraktivní, jako když se vykřikne KORUPCE. To je totiž společenská objednávka. Zaklínadlo. A tak budeme šetřit korupci až na to nasadíme všechny policajty co máme. A mezitím nás okradou, zbijou, znásilní. Dobře nám tak. My přece chceme, aby policie honila hlavně korupčníky. Mimochodem, kolik že jich to vlastně už chytili? A jak to skončí? Jak jsem se dočetl: Všichni ti Ištvanové a další, poté co se svými kauzami vybuchnou, se nám v  nadcházejících volbách objeví jako nezávislí s podporou SPOZ (nebo ČSSD) na kandidátkách do Senátu jako spravedliví bojovníci proti korupci. A budou zvoleni. Ostatně jistý Michálek to už vyzkoušel. A pojďme na titulky.

 • Protiromské postoje u běžných občanů jsou větší hrozbou než u extremistů, tvrdí BIS. Jsou prý mnohem nebezpečnější než skupinky pravicových extremistů tvrdí BIS ve své čtvrtletní výroční zprávě o vývoji na extremistické scéně, v níž také upozorňuje na účast běžných občanů při protiromských demonstracích v Českých Budějovicích a Duchcově.
  Jestli to nebude tím, že už toho multikulturního obohacování lidi mají dost. A místo řešení problému kriminality a nepřizpůsobivosti budeme řešit bourání vepřínu.
 • Je to politická likvidace, tvrdí exposlanec ČSSD obviněný z korupce. Bývalý poslanec ČSSD Vlastimil Aubrecht označil své obvinění z braní úplatků za pokus o politickou likvidaci. Detektivové z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu ho podezírají, že v roce 2006 přijal několikamilionový úplatek v souvislosti s rozšířením průmyslové zóny Joseph na Mostecku.
  Samozřejmě, že jak jde o socana, tak je to politická likvidace. Když bez sebemenšího důkazu zavřou tři exposlance ODS je to perfektní práce OČvTR
 • České dráhy mají nového generálního ředitele! Je jím Dalibor Zelený, který stejnou funkci zastával v letech 1998 až 2003. Potvrdil to ministr dopravy Zdeněk Žák, s rozhodnutím je nadmíru spokojen.
  Tak nám ministr bez důvěry Žák odvolal bosse ČD Žaludu. To že se tak stane, věděli zasvěcení ode dne kdy byl jmenován. Že to bude takovým fofrem ale nečekal nikdo. Nikdo taky neví proč. Tak mne napadlo, jestli ministr není  homofob a nemá rád menšiny. Taky mne napadlo, že se  konečně odborář Dušek přestane bát ohnout se na chodbě pro tužku. Mimochodem, vzhledem k smlouvě kterou dostanete jen ve státní firmě dostane ten pán odstupné 12 mega. Jako vypadnout z firmy kterou jsem zadlužil s 12 mega, kdo z vás to má?
 • Mluvčí iniciativy Holešovská výzva je obžalován z násilí vůči úřední osobě. Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 1 obžalovalo aktivistu Slávka Popelku z násilí proti úřední osobě. ČTK to řekla šéfka zastupitelství Šárka Pokorná. Mluvčímu iniciativy Holešovská výzva hrozí až šest let vězení, a to za incident s policií před Úřadem vlády. Popelka vinu odmítá, policisté podle něj při předem ohlášené demonstraci proti tehdejší vládě Petra Nečase (ODS) sami použili nepřiměřené násilí. Popelka podle policie zablokoval před Úřadem vlády osobním autem tramvajové koleje, na kterých stál několik minut. Poté, co jej policisté vykázali, odjel, následně se ale vrátil, ve voze se uzamkl a odmítl jej opustit. S policisty údajně nekomunikoval a nakonec se proti jednomu z nich rozjel.
  Proboha, proč zas z jednoho pomatence děláme národního hrdinu? Popelka je obyčejný pomatenec. Být na místě Miuoše, udělám výjímku a dám mu milost, než zas nějací intelektuálové z pražské kavárny  začnou vytvářet petice a veselé pouliční taškařice na jeho záchranu.
 • Rusnokovu vládu chce přes 90 procent lidí, tvrdí Škromach v titulku na PL. „Registruji z ohlasů, které ať už maily, na facebooku, když hovořím s lidmi i členy strany, názory odborových i zaměstnaneckých centrál, různých zájmových organizací, tak v poměru 95 ku 5 je pro podporu vládě. V této situaci hledat nějaké zadní cestičky a otvírat prostor pro nástup Nečasovy vlády bez Nečase se může rozebírat v pražských kavárnách, ale myslím, že lid to vidí trochu jinak,“ tvrdí Škromach.
  Co k tomu dodat? To má Zdenda z toho horka. Nošení ponožek do sandálů zjevně podporuje přehřátí mozku.
 • A trocha bulváru: Vypadá to, že okurková sezóna postihla i bulvár. Už ani zprávy o Džambulce nejsou nijak úderné. Magoři se neperou, Džambulka se léčí, akorát nevíme jestli po operaci nebo po chlastu. Štika bizár family zmizela. Akorát Ornellin oplodnitel je konečně rozveden. Řekl bych že ho ta sranda s Ornellou přišla dost draho. Jeho bejvalka si totiž kromě měsíčních alimentů odnese i poměrně lukrativní nemovitosti - rodinný dům u Prahy a domek v Naples na Floridě, celkově v hodnotě 27 miliónů korun.
 • Ovšem bulvár dnes korunuje zpráva z tn.cz: Před třemi týdny se ochrnutý invalida začal starat o malého nalezného psíka. Ten se mu teď za projevenou lásku nepěkně odvděčil: Rozžvýkal mu jedno varle. Tak hoši, bacha s pejskama. A jedna obrazová rada pro holky.

A zprávy o počasí: Mělo chcát. Teda jak kde, tady normálně pokračujou hice. Když jsem šel z domu, sklípkan ještě spal. Asi i on je zmoženej z horka a to je u něj co říct. Myš nesežral, zdechla přirozenou smrtí. Asi mu musím přinést novou. Ať si má s kým pokecat, když už nežere. Dokonce ten holub co mi kadí na kapotu přestal lítat a chodí pěšky. Přišlo mi ho líto tak jsem mu pustil sprchu. Doufám, že příště posere auto sousedovi, co mne prudí kvůli smradu z grilování jako on říká. Asi neví, že Ústavní soud rozťal spor sousedů o grilování. Rodina z Jablonce nad Nisou požadovala, aby se sousedé zdrželi obtěžování kouřem, popílkem a pachy z grilu. Justice žalobě nevyhověla. Spor trval od roku 2007, ústavní stížnost čekala na rozhodnutí téměř dva roky. Ústavní soud  stížnost označil za zjevně neopodstatněnou. Takže ode dneška si může soused kterého prudíte grilováním trhnout protézou.

A z mého života: Dočetl jsem se, že pohled na velké poprsí je léčivý. Zírat na dámy obdařené výrazným poprsím se může zdát neslušné, ale je to prý prospěšnější než návštěva posilovny. Tvrdí to alespoň nová německá studie publikovaná v časopise New England Journal of Medicine. Výzkum trval pět let a zjistil, že deset minut pozorování vyvinuté ženy je odpovídající 30 minutám aerobiku, tvrdí hlavní autorka studie, doktorka Karen Weatherbyová.  Metoda pomáhá především starším ročníkům.  Takže končím a jdu do štatlu cvičit.

A na Fejsbůku napsali:

 • Když mi zemřela prababička, říkali mi: Neplakej, bude se na tebe dívat z nebíčka. Dodnes mi to způsobuje trauma při masturbování…
 • v důsledku horka se skupina Kabát přejmenovává na Tílko.
 • Úplně největší prohřešek proti dobrému vkusu je nosit do sandálů Škromacha.
 • Od té doby, co jsem se dozvěděl, že schůzky Bildebergu se zúčastnilo i Pehe, nemám z té organizace strach...
 • To by me zajimalo, co asi rika mladej Stropnickej na billboardovou kampan svyho otce s Andrejem Babisem. Obzvlast na to heslo " Aby se za nas deti nestydely".

A na konec něco veselého:
 

A to je dneska všecko.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 2659x, známka: 2.9
Kategorie: Nalezeno na webu
online: 31
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist