Petr Paulczyňski: homepage

Hlody páteční aneb miluji naše média

Dnešní úvodníček nelze pojednat jinak, než o vládě odborníků. Jeden odborník, který umí vypít i náhrobní svíčku, mezi dvěma voskovými panáky stihl v rauši odvolat ředitele Národního divadla dřív než tento našel svoji kancelář, načež se vzbouřili umělci.


 Kdyby nebyly prázdniny, mohli se přidat studenti mohla nám lukoiloidní vláda padnout dřív než stihla požádat o důvěru. Tak to máme vážení za to jak jsme mocí mermo chtěli volit prezidenta přímo. To ostatní je jenom přímý důsledek volby demagoga, který 10 let objímal stromy až nabyl moudrosti lesního muže. A teď s náma vyjebává. A ještě mu k tomu nahrávají jedinci, kteří v premiérské pracovně zapomněli na heslo, kde vytahuji šuplík, nevytahuji pytlík. Naštěstí tu máme naši kulturní frontu, vždy připravenou psát petice, demonstrovat či dát výpověď. Dlouhodobě se mi to nelíbí, ale tady a teď poprvé říkám bravo. Ještěže Rusnok ukázal, že má koule a pijáka svíček umravnil. Jak by řekl Zemanův kancléř, který obhajoval odvolání šéfa Národního slovy: „Buď věřím, že je to vláda odborníků, a potom věřím i krokům, které dělá. A nebo radši budu přizdisráč a budu čekat, než jí někdo něco dovolí“. Tak tady naštěstí ukázal že není přizdisráč pan Rusnok. Ovšem když pozoruji rozvrat v ČSSD a neschopnost ODS reagovat na tyhle hrátky, obávám se, že cesta do pekel je nadále otevřená. A to nás možná čekají horší věci. Stačí se podívat na rozjíždějící se kampaň pana Babiše a ožívání pan Okamury. Nu, vyčkejme jak se bude hra Odvolej svého ředitele bude vyvíjet. Vrabci na střeše cvrlikají o dalších adeptech na odvolání. A mrkneme na titulky.

 • Policie chce po sněmovně záznamy z kamer i karet poslanců. Hledá jednání o trafikách. Vyšetřovatelé chtějí vidět mimo jiné záběry z kamer zevnitř i vně sněmovních budov a také kalendář poslaneckých akcí z minulého roku. Kde a kdy se zákonodárci po sněmovně pohybovali budou ověřovat z jejich poslaneckých karet. K tomu pravila přísným hlasem paní Němcová: Policie se cpe na politickou půdu, lustrovat půl republiky nedovolím, hlásají Lidovky.  Předsedkyně sněmovny ostře vystoupila proti žádosti o detailní zmapování chodu dolní parlamentní komory. Policii viní z nekompetence a odmítá jí předat jakékoliv údaje, dokud nesdělí, k čemu je potřebuje. Ve dvou případech podle Němcové dokonce její kancelář požadovaná data nemůže mít.
  Tak to jsem teda zvědav, co na to poliši. Asi budou muset najít na Němcovou nějakou denunciaci aby změkla. Protože v tom stavu jak se nám pod vedením tandemu Ištvan-Šlachta urvali se řetězu si to asi líbit nenechají.
 • Koukám na ČT24 na tiskovku nikým nevoleného premiéra. Umělecký dojem na nule. Jak pravil můj příte, politický komentátor Tomáš HAAS: Rusnok na tiskové konfereci vypadá dost nejistě v jeho odpovědích na otázky o personálních změnách v resortech. O vyhazovu Ředitele řízení letového provozu nic neví, ale už o tom jednal s ministrem.
  Změny považuje jinak za akutní, nutné a kompetenci ministrů. Balvínův vyhazov byl tak akutní, že byl druhý den stejně akutně odvolán premiérem. Udělal chybu. Měl na tu tiskovku místo sebe poslat pana místopředsedu vlády a ministra financí Fischera. Ten by řekl" "Pro mně je to vyřízeno" a bylo by vymalováno.
 • Ostravsko může dopadnout jako Detroit. Pravil šéf hornických odborů Jan Sábel. Hornické odbory varují před zavřením Dolu Paskov na Ostravsku. Pokud se tak stane, přijdou podle nich o práci nejenom horníci, ale i tisíce dalších lidí. "Nechceme, aby to tam dopadlo jako v Detroitu," řekl on-line deníku TÝDEN.CZ Jan Sábel.  K tomu blábolu se přidal sluníčkový Zdeněk Škromach výrokem : Další z tragických dopadů neřešení situace vlády Nečase a Topolánka.
  Vítejte v socialismu. Namísto vlastníků se hlásí k řízení revoluční odbory. Už chybí jen ono pověstné " z dolů jde oheň a dým". A pomatený Zdenda asi zapomněl, kdo ře to prodal OKD. Nečas a Topolánek to tutově nebyli.
 • Pomatenou Bradáčovou neměli vzít ani na vysokou školu! pravil bývalý ředitel politického odboru Kanceláře prezidenta republiky Ladislav Jakl v reakci na televizní vystoupení vrchní státní zástupkyně.
  Tak to je odvaha. V době, kdy se zkoumá zda za amnestií se neskrývá korupce si chlapec pěkně vyskakuje. Jen aby za chvilku neměl medvěda.
 • Ježíše Krista ukřižovali nezákonně, tvrdí právník a viní v Haagu Izrael a Itálii. Keňský právník Dola Indidis u Mezinárodního soudního dvora v Haagu podal žádost, aby byl prošetřen soud a následné ukřižování Ježíše Krista, které bylo podle něj nezákonné. Na vině jsou podle něj mimo jiné státy Itálie a Izrael.Požádal, aby kromě států Izrael a Itálie byli souzeni rovněž římský císař Tiberius (42 př. n. l.-37), Pilát Pontský, židovští zákoníci a král Herodes.
  K tomu mám jedinou otázku. Ty vole, co ten chlap zobe? To musí být ale matroš!
 • A trocha bulváru: Bulvární svět se vrací k osvědčenému tématu Džambulka a její hoši. Zdeněk Macura promluvil o tom, že je dost dobře možné, že Bartošová se opět pomočila, když ji předal Domenicu Martuccimu! Show must go on. Josef Rychtář  odvezl svou Džambulinku z odmašťovny domů, kde nebude mít k lahvi daleko. Léčit ji nebudou psychologové a psychiatři, ale šaman komunikující s bůžky Jan Saavedra. Jo a Martucci svolává na Václavák demošku. Jak by asi mohla vypadat ukazuje lidová tvořivost. Chudák Iveta. Neměl by ji někdo vzít z pracek těch tří debilů? 

A zprávy o počasí: Bude děsný horko. Sklípkan se totiž dožadoval stropního ventilátoru. Když se nedočkal, zalezl do rohu a trucuje. Nechce si nechat vysvětlit, že se možná ochladí. Asi si přečetl, že slunečno s třicítkami si nedá pauzu ani o víkendu, ani příští týden jak hlásá titulek na idnes. To i mne zaujalo. Představa víkendu s třicítkami je dost lákavá, akorát nevím co by mi na to řekla manželka. Obávám se, že mé nadšení by bylo podrobeno zdrcující kritice. Nu ale představa je to pěkná.

A z mého života: Večer jsem po dlouhé době s kamarády vyrazil na pivo. Po šesti pivech jsem zjistil, že nejsem takový hrdina jako náš pan prezident, který je výrazně trenovanější. V okamžiku kdy mi přišlo že funguji jako průtokový ohřívač jsem zavodňování ukončil. Taky jsem se bál, že se to nebude líbit mé cukrovce. Dopolední zpráva koncilia o zdravotním stavu našeho Mlhoše z níž jsem se dozvěděl, že má cukrovku, šutry v ledvinách a nervy fprdeli ukázala, že jsem udělal dobře. Když už jsme u toho alkoholu, varuji před alkoholem za volantem. Alkohol za volant rozhodně nepatří, protože  tam zteplá.

A na Fejsbůku napsali:

 • O zdravotním stavu Miuoše: „Je celkově v prdeli“ a já jen doufám, že Miuoše udržej při smyslech, protože díky němu vládne v Česku skvělá, tragikomická nálada, lidi jsou dokonale mimo a celkově mi přijde, že jako národ začínáme najíždět na jedno permanentní mejdlo.
 • Premiér Rusnok právě na ČT24 představil vládní pogromové prohlášení.
 •  Všichni přeci víme, že svět, ten který vidíme každý v České televizi, stvořil Václav Moravec a Daniela Drtinová.
 • Jak je možné, že Česká televize, kterou si platíme jako informační zdroj nepostřehla, že Dr. Julínek už půl roku nezasedá v dozorčí radě VZP a s chutí nás informovala o jeho odvolání. Za co vlastně, sakra, platíme?
 • U nás je možný všechno. Dokonce díky ČT víme, o čem se bude příští týden mluvit.
 • Alkohol pomáhá odstranit stres, podprsenku, kalhotky a spoustu dalších problémů.

 

A na konec něco veselého:
 

A to je dneska všecko.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 2921x, známka: 2.8
Kategorie: Nalezeno na webu
online: 37
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist