Petr Paulczyňski: homepage

Hlody čtvrteční aneb miluji naše média

Tak jsem se dočetl, že od poloviny roku mi jako důchodci ,ti noví, skvělí koaličníci přidají na důchodu. Sice dosud tají kolik, asi aby to se mnou neseklo jako když mi tuhle slíbili celých 45 kaček, ale obávám se, že o moc víc to nebude.


 Ministr financí v demisi prý si zlomil ruku. Šáhl do státní kasy a narazil na dno. Tak nevím z čeho přidají. Nehledě k tomu, že ještě tu vládu nemají. Zatím tvoří ten slibovaný milý malý, skromný, levný a efektivní stát tak, že zvýšili počet ministerstev. Asi podle hesla co koaliční poslanec, to ministr. Kolik by nám tak asi mohli přidat. Počítejte se mnou. Za "elektřtinu" platím zálohu 3270 kaček. Kdyby ji zdražili jen o 10% to dělá 327 peněz. Za plyn platím zálohu 2250 kaček. Cena vzroste suď bůh o kolik, ale kdyby rusák zas přivřel kohouty, tak pod 10% to nevidím. Takže  dalších 225 kačen v čudu. To už máme 552 ká summa sumárum. Za vodu platím 800 a už avizují zvýšení, ale  vodu už snad ani počítat nebudu. Šaliny už zdražili taky, ale šmirglem já nejezdím, tak to jsem ušetřil. A že by mi přidali pětikilo, tak to už je spíš uvěřitelné neposkvrněné početí. Tak se ptám milý státe, jestli mi někdo vysvětlí co je to vlastně ta valorizace důchodů. A který kokot a podle čeho to počítá. Ale nakonec, jak říkala babička: Darovanému koni na zuby nekoukej a když  ti někdo něco dává, slušně poděkuj. A babička byla moudrá žena. Proto ti státe poníženě za slíbený bakšiš děkuji. Zbytek budu muset nějak našetřit. Zatím jsem zrušil předplatné novin. Stejně mi to u nich stoupá. Tlak samozřejmě. A tak ušetřím za prášky na zvýšený tlak, který taky podražily. A pojďme na titulky, než nám hópne. Ten tlak.

 • Penzisté dostanou víc, poplatek na pohotovosti může vydržet. Strany vznikající vládní koalice chystají hned dvojí překvapení. Už v polovině příštího roku by mohli důchodci mimořádně dostat přidáno, a to víc, než dostanou podle pravidel, které prosadila ještě bývalá vláda Petra Nečase. A ČSSD se připravuje na možnost, že zůstane zachován poplatek na pohotovosti 90 korun. "My bychom chtěli usilovat o jakousi předčasnou valorizaci důchodů. Původně to bylo tak, že na ní začneme pracovat až pro rok 2015. Ale to by důchodci dlouho čekali, tak hledáme způsob, jak bychom k ní mohli přikročit už dříve. Mohla by být od července," řekl iDNES.cz místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek.  "Mělo by to být více než těch směšných asi 45 korun. Hledáme na to finanční prostředky," řekl Zaorálek. A iDNES.cz tuto úvahu potvrdil i další z vyjednavačů o nové vládě. Přesnou částku valorizace, kterou vznikající koalice chystá, neprozradili.
  No já bych z babiččina mudrosloví přidal další. Sliby se slibují, blázni se radují. A pro  Vás kolegové důchodci, kteří sdílíte se mnou tento pohled, mám obrázkový návod na překonání krize.
 • A jeden z našívaší. Tyhle dvě postavičky vystoupily opět v našívaší televizi a rétorikou takořka urválkovskou, nápadně se podobající padesátým létům minulého století, nám bývalý agent StB Falmer oznámil, že souhlasí s návratem plukovníka Lessyho do funkce policejního prezidenta, protože "státní výkonná moc je povinna ctít rozhodnutí moci soudní".
  Jak pravil FB kolega: Rád bych těmto figurínám připomenul, že když už se dovolávají soudu, měli by ctít rozhodnutí soudní moci Ústavního soudu o tom, že narovnání s církvemi a odluka od státu je záležitost potřebná a nutná. Nejen na základě tohoto vystoupení bych těmto figurínám rád připomenul, že stát s církvemi sepsal právoplatné smlouvy a ty je nutné dodržovat. Nejen na základě tohoto vystoupení bych těmto figurínám rád připomenul, že stát nejsou jen oni, a oni jsou jako regionální organizace následovníky zločinecké organizace KSČ, která ukradla (zkonfiskovala, znárodnila) majetky církvím a teď jsou zásadně proti tomu, aby ten majetek byl dle platných zákonů a smluv vracen. Zloděj bude vždy zlodějem, vrah bude vždy vrahem, práskač bude vždy práskačem. A poučky od takových lidí mají pro mne nulovou vypovídající hodnotu!
 • Zeman nechce jmenovat Zaorálka ministrem zahraničí. Nová vláda soc. dem., ANO a lidovců by měla mít podle informací Práva 18 členů, a to v poměru osm pro ČSSD, sedm pro ANO a tři pro lidovce. Takové řešení se nezamlouvá KDU-ČSL. A není to jediný problém, který šéf soc. dem. Bohuslav Sobotka bude muset řešit. Podle informací Práva totiž prezident Miloš Zeman odmítá jmenovat do kabinetu místopředsedu ČSSD Lubomíra Zaorálka. S tím přitom Sobotka počítá do čela resortu zahraničí, který se soc. dem. v koaličních jednáních podařilo udržet. Zablowjob ovšem u Zemana patří do tzv. seznamu zrádců soc. dem., kteří měli Zemana podtrhnout při prezidentské volbě v roce 2003. "Ještě nás čeká hodně práce, abychom tu shodu vydefinovali a dotáhli do konce,“ dodal k jednání Sobotka.
  No milý Bohoušku, tak to rozhodně. Tak si myslím, že pověstný lidovecký had na tři jen zvýšil počet písmen a taky lstivý Miuoš, ještě neřekl poslední slovo. A pak, čím dýl budou vládnout jeho hoši, tím líp. Stačí kouknout jak řádí. obr.
 • Kmotra Benešová. Píší Lidovky.  Obžalovaný David Rath se může hájit lží, nicméně když říká, že jej před vyšetřováním policie i Lenky Bradáčové varovala Marie Benešová, čekáme její okamžitou reakci. Kdyby paní Benešová byla jen tetka, advokátka kamarádící se a spolupracující s kmotrovskými strukturami na Ústecku (Houska, Vaňhová, Kouda...), možná by to šlo přejít. Jenže tato osoba je ministryní spravedlnosti, bývalou nejvyšší státní zástupkyní a současně i poslankyní za ČSSD. Jestli je pravda, co říká David Rath, pak jsou struktury napojené na organizovaný zločin v nejvyšších patrech státní správy. Jak asi paní Benešová dohlíží na to, aby se kauzy nezametaly pod koberec, a přitom v nich sama figuruje jako bezpečnostní poradkyně defraudantů? Vynáší paní Benešová informace z ministerstva spravedlnosti mezi politiky? Není to vyloučené. Mezi zločince? Pravděpodobně. Vždyť s dotačními podvody nejpostiženějším Ústeckým krajem je srostlá.
  Myslíte, že ČSSD dotlačí Benešovou k odchodu ze sněmovny? Asi ne. A jestlipak si někdo vzpomene, že ji na NSZ dosadil ten poplivaný Šlouf? Jak glosoval aTeo: Mařena Benešová sice vypadá jako domovnice, avšak tato autorka poněkud předraženého výroku o justiční mafii usedla po sjezdu do vedení socdem, aby byla naplněna povinná kvóta zastoupení žen... Podle vlastních slov chce vnést do politiky "ženský element" a pomáhat ženám, aby je prý politika neodpuzovala. V této souvislosti považuji za vhodné podotknout, že některé ženy v poblitice jsou skutečně odpudivé.
 • A další krasavice inteligentní vypustila perlu...."Drž hubu, ty svině, do kouta lehni..." Známá advokátka dává trestní oznámení na rapera, kterého vyhodili z Českého slavíka. Rozhodla jsem se, že nejen jako právnička, ale také jako matka patnáctileté dcery vypracuji a podám trestní oznámení na tak zvaného umělce, který si říká 'Řezník'. Jeho videoklip 'Ta holka v mym sklepě' je přímým návodem k páchání trestné činnosti a její schvalování. Zejména vizuální složkou tzv. 'autor' se dle mého názoru dopouští trestných činů § 364 - podněcování k trestnému činu, § 365 schvalování trestného činu a to ve vztahu k tr. činům § 352 - násilí proti skupině obyvatelstva a jednotlivci, § 353 - nebezpečné vyhrožování, § 354 - nebezpečné pronásledování, § 356 - podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod - zde vůči ženám. § 185 - znásilnění, § 186 - sexuální nátlak, § 149 - mučení a jiné nelidské a kruté zacházení a § 145 - těžké ublížení na zdraví," sdělila ParlamentnímListům.cz Samková.
  Tak na to čumím jak inseminátor co si stoupnul za bejka. Osoba, která vzala obhajobu mačetářů se rozčiluje nad sice debilním a unapetitlich šílencem, ale spíš než nějakej pojebanej raper mi vadí permanentně se zviditelňující advokátka, která se vždy vynoří odněkud ze zapomnění u kauzy na které se zviditelní. Jak pravili diskutéři: " Zábavné je, že Kláře Samkové (a ostatním kritikům Řezníka) nestačí vysmát se jeho "produkci", označit ji za sračku apod. (mezi námi - mají pravdu). Ne, oni ještě musí kriminalizovat jeho projevy. Ten socialismus je prostě zažranej pod kůží. Po přečtení odůvodnění podání oznámení na Řezníka , lze tvrdit, že kdyby blbost nadnášela, tak "advokátka" Samkové létá první ligu." Z hlediska čtenářova duševního zdraví zde ilustrační foto nebude.
 • A Hašek vrací úder. V čele JM ČSSD se ocitl jeho muž. Sobotka hned mluví o kmotrovi. Já a kmotr? To bude asi omyl, diví se nový šéf jihomoravské ČSSD. Haškův spojenec Zdeněk Dufek dříve býval vlivným předsedou finančního výboru kraje i šéf firmy Cejiza. "Nemluvil Bohuslav Sobotka o nějakém jiném kraji nebo o nějaké jiné osobě? Vůbec netuším, na co naráží," kroutil hlavou Zdeněk Dufek. "Pokud krajským předsedou je šíbr a manipulátor tohoto typu, vlastně takový Haškův jihomoravský kmotr, pak je zřejmě sociální demokracie nemocná velmi podobně jako ODS," pronesl Sobotka. Na jižní Moravě až doteď šéfoval Sobotkův mentor Václav Božek.
  K Sobotkovi se přidal šéf jihomoravské ODS. "Je to typický případ politického podnikatele. Součást kliky ze Sládkovičova. Každý kraj má svého Housku a toto je ten jihomoravský," i dnes Dufka tvrdě odsuzuje šéf jihomoravské ODS Jiří Kadrnka. Copak náš Jirka. Ten by měl raději být zticha, nechci-li říct, že má držet hubu. A když už, tak by neměl mluvit o kmotrech, protože v domě oběšencově se o provaze nemluví. Ale ta mlata mezi socany zjevně pokračuje. A to, že v Brně zvítězil Onderka, který na Sobotku vystřelil první svědčí o tom, že kluci jihomoravští mají Slávka jak mu říkají pěkně obklíčenýho. A to se vyplatí. Prostě platí stupňování: přítel, nepřítel, úhlavní nepřítel, koaliční partner, spolustraník.
 • A trocha bulváru: Nikde nic. Jen těhotná Borhyová a nahá Verešová. Tak koukneme do Španělska. Obyvatelé španělské Sevilly, kteří protestují proti stavbě další mešity v jejich městě, vymysleli, jak si v této situaci pomoci. Na místě, kde měla být mešita postavena, zakopali vepře a o svém skutku široce informovali v tisku. Zákony Islámu zakazují stavět mešity na „půdě poskvrněné vepři“. Muslimské obci nezůstal jiný výběr, než zrušit stavbu. Nebylo třeba ani žádných protestů a demonstrací. Tak dobrý. Akorát že tato zpráva se poprvé objevila v roce 2010. Myslím, že se do Sevilly brzy dostaví nějaký eurokomisař a začne dělat seznamy obyvatel určených k převýchově. Abych unikl, pořídil jsem si mimikry.

A zprávy o počasí: Od pátku hrozí v Česku silný vítr, na horách se budou tvořit závěje.  Předpokládáme, že za období čtvrtek až sobota napadne v nižších polohách většinou do pěti centimetrů nového sněhu, na horách deset až 30 centimetrů, na severu místy až kolem 40 centimetrů nového sněhu," uvedl ČHMÚ. Tak to už si budeme moct postavit huhuláka, jak říkal ten chytrý chlapec. Prý měl 25 let. Pavouk se ptal, co je to sněhulák. Po vysvětlení mi slíbil, že mi jednoho postaví. Už ho vidím. 
                                                                                                                               
A z mého života: Dnes ráno jsem chtěl vyjebat s námrazou. Večer jsem na ni nastražil na přední okno past z plastového přehozu. Vyjebala ona se mnou. Nepřišla. Taky jsem se dočetl o účincích medu. Lžíce medu před spaním prý pomůže zhubnout ještě před Vánoci. No nevím. Já znám o medu tohle: Před večeří lžíci medu, nezkrotíš ho, neposedu. Taky prý výzkumníci firmy Microsoft navrhli "chytrou podprsenku", která dokáže zjistit stres své nositelky. Prototyp obsahuje vyjmutelné senzory, které sledují srdeční a kožní aktivitu, z nichž získávají údaje o náladě. Cílem je poskytnout nositelnou technologii, která by mohla zabránit přejídání způsobenému stresem. Že bych začal nosit šprndu?

A na Fejsbůku napsali:

 • Tomio: Já na té funkci nelpím. Chci ji jen proto, abych se mohl v přímém přenosu vzdát auta s řidičem a příplatků.
 • Máme 2 policejní prezidenty , jeden bude Pomáhat a druhý Chránit.
 • Když sem odjižďal do Kyjeva, měl sem taky maly strach, že budu uprostřed revoluce. Dneska vim, že jsem uprostřed frašky. Pokus o statni převrat se eurokokotum v čele s Hurvajzem Rompujem evidentně nepovedl. Ta neschopna multykulturni sebranka už neumí zrobit ani pořádný statni převrat.
 • @stary_mrzout Vemeno Komárek už zase bloguje ze Sněmovny. Je to tak dobré, že to nebudu ani linkovat. Hrůza, co s člověkem udělá konzumace drůbežího masa.
 • Tady je panečku ale vysoka politicka kultura. Všichni tvrdí, že podle výsledků si Top místopředsedu zaslouží, hlásají, že ho podpoří a pak celkem nekonfliktniho kandidata zaříznou. No hlavně, že zvolili 150 hlasy komunistu. At jdou všichni do prdele.
 • Tak nám nezvolili Gazdíka paní Kadrnožková, no to je ale kalamita pane Jonáš, co s tím teď bude dělat ten kluk Kalouskovic, aby nám z toho kluk nezačal šilhat. Vlastně a proč ne, třeba by mu to i pomohlo v tomu souboji s Okamurou
 • Obávám se, že budoucnost Evropy není růžová. Všemožní pachatelé dobra z ní dělají přesně to, z čeho jsme v roce 1989 utekli. Salámovou metodou se to vrací, jen to změnilo jména.
 • @schwarzenbergk: Osobní nevraživost ještě není uvedena v české Ústavě jako legitimní důvod nejmenování? Divné.
 • Jeden genetik tvrdí, že člověk vznikl zkřížením samice prasete s šimpanzím samcem.  U některých jedinců je to zcela očividné…
 • Francouzská vláda chce v rámci ochrany před AIDS vyslat silný signál: ceny prezervativů klesnou, informují nás Lidovky.
 • Děkuji páně Babišovu listu, že mne informoval o tak silném francouzském signálu. Nemít skoro 70, asi bych si zajel pro šprcky k frantíkům.
 • Ministr Pecina právě kategoricky popřel, že by jeden policejní prezident měl velet policistům, kteří umí číst, a druhý těm, kteří umí psát.
 • Obávám se, že brigádní generál Červiíček je tam po té tiskovce už jen na brigádě.
 • Vzhledem k množství policejních prezidentů s jejich platy a napjatému policejnímu rozpočtu doporučujeme řidičům zkontrolovat si povinnou výbavu.
 • ČSSD, ANO a KDU se dohodli na kompromisu. Ministerstev bude tolik, kolik je poslanců těchto tří stran.

A jedna účtenka:

A něco veselého :

A fór na konec: Je vaše partnerka tlustá? Řekněte jí, ať ujde každý den 10 km! ...za měsíc bude 300 km daleko

A to je dneska všecko.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 2205x, známka: 2.8
Kategorie: Nalezeno na webu
online: 34
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist