Petr Paulczyňski: homepage

Hlody středeční 16.7 aneb miluji naše média

Úvodník dneska jasný. Muž s jménem neandrtálce z Macha a Šebestový, politický turista, předpřevratový esenbák si otřel hubu o Petru Kvitovou. Převzal FB post jiného exota a přidal k tomu hluboké moudro o tom, že by se jí mělo sebrat občanství.

K honu se přidala i babišpressidnes s titulkem Už nejezdí škodovkou, bydliště má v Monaku.
Článek pak hned v první větě vysvětluje: „Trvalé bydliště má od loňského roku kvůli nižším daním v Monaku.“ A prý si má přidat ke jménu na turnajích monackou vlaječku. A následuje nařčení z daňového podvodu. Klasická hra na nejnižší pudy- českou závist. Levičáky holt deprimuje, že jim někdo nechce nasypat do jejich bezedné kasy. Nejlépe to vystihuje věta ze zdi soudruha Humla.  "Lépe bych své pocity vyjádřit nesvedl. Ano trénovala ve sportovištích postavených z daní chudších obyvatel, aby jako bohatší se mohla daním vyhnout.  Petro jsi skvělá tenistka, ale jako člověk jsi špína! Obdobné jednání třeba Německá spolková republika pečlivě vyhledává a trestá nepodmíněným trestem a propadnutím majetku." Názor na tuto sprosťárnu ponechám na laskavém čtenáři. Jenom malou poznámku přičiním. Kreténi co se navážejí do Kvitové neví, že výhry z turnajů se daní v zemi, kde se turnaj hraje. A co se daní týče, i obyčejný poplatník nechce platit daně. Češi si s tím, že oberou stát o daně, hlavu příliš nelámou. K nejčastějším prohřeškům patří nákup zboží a služeb bez účtenky či faktury. Zákazník ušetří a řemeslník si sníží základ pro výpočet daně. Na všem prodělá pouze stát. Ale zpět ke Kvitové. Kreténi ani neví, že 25% ostatních příjmů odvádí Petra České sportovní, která je dává do mládežnického tenisu. A jeden citát: K náhlým vlasteneckým záchvatům stvoření jménem Huml toto. Jako normalizační komunistický policajt musel schvalovat okupaci vlastní země. Myslím, že přesný je citát z knihy Paula Johnsona: „Posledním útočištěm ničemy je vlastenectví!“
Břetislav Rychlík. A nyní pojďme na titulky.

 • Expert: Izrael se chová jako spratek, Hamas jak z učebnice pro teroristy. Současný konflikt v Gaze je podle orientalisty Jana Zouplny z Akademie věd ještě zbytečnější než obvykle, neboť tentokrát zaútočil Izrael odplatou za zavražděné mladíky, aniž by měl důkaz, že za vraždami stál Hamas. „Izrael provádí primitivní kmenovou vendetu,“ řekl v rozhovoru pro iDNES.cz. Hamas prý zase jedná jako z učebnice pro teroristy. A v tomto protiizraelském tónu pokračuje tento pseudoexpert v celém článku v iDnesu. Vždycky mně zůstane rozum stát, kdo živí tyhle humanitní bombarďáky. Inženýrů nedostatek a takovýhle experty chrlí naše vysoké školy. Asi by potřeboval zařídit roční pobyt v Izraeli, aby věděl jak to tam doopravdy vypadá. To už je holt u nás taková sluníčkářská propalestinská móda. Jako třeba tato demoška na Václaváku na téma  zlí Žíďáci a hodní tejraní "Palestinci". Tak ty slečny v těch letních šatečkách bych chtěl vidět v oněch krajích, kde by je navlékli do pytle s mřížkou na xichtě. Jo a jen tak na okraj. Palestinské hnutí Hamas, které ovládá Pásmo Gazy, návrh na příměří s Izraelem předložené Egyptem odmítá. Uvedl to mluvčí hnutí Samí abú Zuhrí jen pár minut poté, co podmínky příměří schválila izraelská vláda. Zuhrí uvedl, že návrh je pro ně "nepřijatelný".  Tak co s nima? Že by jim EU poslala nějaký dotace na nový rakety? Ostatně, ještě si vážně někdo myslí, že si ti ručníkáři zaslouží nějaké ohledy? 
 • A další prďák. Eurokomisařka chce v EU více (i)legálních Afričanů, Arabů…Do Evropské unie se přes Středozemní moře valí další a další vlny ilegálních běženců. Pro jejich utrpení má eurokomisařka pro vnitřní záležitosti alespoň částečné řešení. Cecilia Malmströmová chce v EU více uprchlíků a vyzývá členské země, aby vybudovaly větší kapacity pro příjem běženců. Zemím, které tak učiní, (opět) jménem Evropské komise (EK) nabízí finanční podporu ve výši šest tisíc eur (asi 165 tisíc Kč.). V rozhovoru pro německý list Die Welt začátkem týdne řekla: "Je nezbytně nutné, aby se členské země EU silněji angažovaly v přesídlování běženců z uprchlických táborů. Měli bychom počet přesídlení každý rok zvyšovat. EU může členské země při přesídlování finančně podporovat."
  Především od zemí, jež se dosud na přesídlovacích programech nepodílely (Česko ano, byť skromně), žádá Malmströmová, aby zahájily budování příslušných kapacit. Opět v této souvislosti vyzdvihuje zásady solidarity.
  Tak nevím, jestli se ta Malströmová náhodou nezbláznila. Copak jí uniká, že s ohledem na chování těchto imigrantů si Evropa kope hrob?
 • A jeden z obydlené zatáčky mezi Prahou a Vídní. Velká cena asi končí.Šéf MotoGP pozval premiéra na závody, chce pomoci s řešením budoucnosti české GP. Největší sportovní akce na našem území doslova bojuje o život. O víkendu se v Německu sešla ředitelka Automotodromu Brno Ivana Ulmanová s Carmelem Ezpeletou z promotérské společnosti Dorna a řešili možnosti konání Velké ceny České republiky v roce 2015. Ředitelka brněnského závodního okruhu byla nucena podat formální výpověď smlouvy se společností DORNA, zajišťující konání závodu MotoGP v České republice. "Zároveň jsem však pana Ezpeletu informovala, že stále probíhají jednání na úrovni politické reprezentace s cílem vyřešit především systémovou podporu závodu do dalších let. Carmelo Espeleta vyjádřil podporu dalšího konání závodů motocyklového šampionátu v České republice a chce aktivně pomoci s řešením současné situace. Jako vstřícný krok pozval premiéra České republiky Bohuslava Sobotku na srpnovou Grand Prix ČR, kde by se s ním rád sešel a osobně celou věc projednal. Brněnský závod nyní už není součástí plánu na příští sezonu šampionátu, zároveň je však česká účast stále možná. Ivana Ulmanová dále vyjádřila obavu, že pokud ČR ztratí pořadatelství závodu MotoGP, bude jeho návrat v budoucnu obtížný, či spíše nemožný. Diskuze okolo této události zda má stát přispět na soukromou akci které čtu mne uvádějí do vytržení. Akce, která přitáhne čtvrt milionu diváků, kteří zde nechají ve formě daní státu za svoji útratu ve výši, která násobně překračuje požadovanou dotaci v porovnání s dotacemi které dostane takový Agrofert je přece mataematicky jasná. A jestli tu GP nechá tato vláda padnout, tak zaslouží padnout taky. A co na to Rossi? Prý přijede aspoň na traktoru.
 • Spojme celou Evropu v boji proti kapitalismu, napsal vážně Zaorálkův náměstek. Komentátor Hospodářských novin David Klimeš si posvítil na stať „Svoboda, rovnost, bratrství a Evropa“ prvního náměstka ministra zahraničí Petra Druláka. V té Drulák údajně přináší novou koncepci evropské politiky, založené na evropském bratrství a boji proti kapitalismu. „Pokud máme tuto stať chápat jako nový manifest české unijní politiky, pak se máme na co těšit," taková je jeho reakce po přečtení Drulákova textu. Spojme celou Evropu v boji proti kapitalismu, napsal vážně Zaorálkův náměstek. Komentátor se chytl za hlavu a poslal ho do KSČM.
  To byl pan Klimeš hodně slušný. Nevím jak vy, ale já bych pana náměstka poslal rovnou doprdele. Jestli tohle sedí na ministerstvech pak nás opatruj svatý Václav.
 • A trocha bulváru: Překvapivé zjištění. Velká ňadra znamenají vyšší inteligenci psali v týdnu. Prý žen ys velkými prsy mají vyšší IQ v průměru o deset bodů. Dneska zase objevili, že eny s velkými zadky jsou inteligentnější a zdravější. Objevili to vědci z Oxfordské university objevili, že dámy s většími zadnicemi jsou nejen odolnější vůči nemocem, ale jsou také inteligentnější! Prokázalo se totiž, že mají nižší hladinu cholesterolu v krvi, protože produkují hormony, které štěpí cukry. Tím pádem nemají sklony k cukrovce nebo srdečním problémům. Výzkum to potvrdil na velmi velkém vzorku 16 tisíc žen. Tuková tkáň na zadku zachycuje škodlivé částečky tuku a tím chrání tělo před chorobami krevního oběhu. Jiná studie, která probíhala v Kalifornii, potvrdila, že ženy s velkým zadkem, širokými boky a úzkým pasem, žijí delší a kvalitnější život. Teda povím vám, že jsem se minul povoláním. Celej život se potácím po kanclech namísto co bych zkoumal babám kozy a zadnice. No nic. Už to asi nedohoním. Ale k čemu jsou tyhle výzkumy dobrý mi hlava nebere. A grafika do firmy abych hledal s lupou.

A zprávy o počasí: Týden proběhl ve znamení horka. Na procházce se psem jsem byl tak unaven, že jsem mu záviděl, že může chodit po čtyřech. Jedinou výhodu vidím v tom, že cestou domů se stavíme na pivo. Pavouk se ptal co je pivo a chtěl vzorek. Musel jsem mu vysvětlit, že jako nezletilý alkohol nesmí. Divil se že pes smí. Netuší, že taky nesmí. Jen líznout pěny.

 

 

 

 

A z mého života: EU zakázala silný vyssavače. A čím budou soudruzi vyssávat profesionální úklidové firmy třeba zatěžové koberce a čistící zóny u vchodů? Postoval jsem na FB. Kamarád odpověděl. Ty mi připomínáš jednu pasáž z knihy mého oblíbeného Jana Procházky. Myslím, že to byla "Přestřelka". Odehrává se to během padesátých let někde na hranicích u Břeclavi. "...Rotný Nováček si zapsal do deníku: ´Desátníka Navrátila nemám rád. Klade záludné otázky. Ví třeba, že hlavním městem Egypta je Káhira..."Ptát se nemá smysl Petře... Důležité je přikyvovat... Stále a hloupě přikyvovat. Tak jak to dělají eurohujeři z od lidovců, z TOP09, o jiných stranách nemluvě...Jinak budeš označen za "sypače písku do jedinečného soukolí EU"...A to bys přece nechtěl...A ve čtvrtek byl slevový den v Kauflandu. Zběsilí důchodci se seznamy v rukou běhali jak mravenci v pochcaným mraveništi. Jeden magor do mne narazil a místo omluvy mi pravil: co se tady motáš debile. Zašeptal jsem mu do ucha. Chceš potlamě typyčo? Nechtěl. Škoda. Byl bych mu dal. A u příležitosti narozenin mistra jsem zjistil, že jsem si nekoupil v iTunes storu ani jednu jeho písničku. Chtěje to napravit, marně hledám tu Dám dělohou ránu. Jo a kdybyste chtěli manželce koupit vyssavač než je zakážou, zde návod jak dárek zabalit.

A na Fejsbůku napsali:

 • Je děsivé, jak se zástupci našívaší rádi vezou na plebejských a luzoidních tématech, jako jestli komunistické prase Huml, nemá kousek pravdy na kritice Petry Kvitové. I po 25 letech od pádu jednoho z nejperverznějších systémů, se najdou lidé, kteří se domnívají, že peníze, které někdo vydělá, patří všemu lidu.
 • Jak snížit nezaměstnanost předvede Michaela Marksová Tominová.  Úřady práce přijmou šest set nových pracovníků na kontrolu dávek!
 • Podle Lidovek seznam sportovců, kteří "unikli" do daňových rájů chybí. Komu chybí? A k čemu by takový seznam sloužil?
 • Snad poprvé souhlasím se sluníčkovým Zdendou : „Je to vůl,“ reagoval stručně a úderně na kolegu Humla místopředseda Senátu Zdeněk Škromach z ČSSD.
 • Když si tak čtu, co "objevného" napovídal socanský poslanec Huml o Petře Kvitové, napadá mě, že sociální demokraté jsou vlastně takoví bolševici, co předstírají, že nejsou komunisté.
 • Na úspěšnost 12 let působení spojenecké mise v Afganistánu mám pochybovačný názor. Ale když proti ní horlí v ČT zkurvenej komanč, tak si říkám, že to asi zas nebude takovej průser.
 • To je neuvěřitelne. Že ty hovada v parlamentu měni zakony každy měsic jak na pase u Batě, na to zme si zvykli. Ale že ty hovada na Minysterstvu pro vyuku změni zakony přirodni, to sem nečekal. A tak Archimeduv zakon o tělese ponořenem do kapaliny už neplati, bo jakysik hňup ho přerobil. A fčil se v tym už nevyzna ani profesor. Prubněte taky paskvil logicky vysvětlit děckovi...
 • Právě mi naševaše sdělila, že při izraelských útocích umírají civilisté. Milá televize, ty rakety co lítají z Gazy do Izraeler jsou namířeny proti komu, prosím?
 • @mluvci_zemana: Pan prezident se jeste nevratil z prochazky a venku silne prsi. Mam obavy, aby se nevratil zlity.
 • K selfíčku sluníčkového Zdendy někdo připsal: Tý vole. To vypadá na puč verze 2.0 1
 • Tak se někteří diví, že Kvitová změnila daňový domicil. No kdyby se nechala ojebat při těch příjmech tady aby mohli Dynstbíři a Marxové její love promrhat na menšiny, byla by úplně blbá.
 • FB mi nabídl navštívit stránky ministryně Marksové-Tominové. Asi mu přeskočilo.

A něco veselého:
 

A fór na konec: Nad dveřmi kostela je nápis: "Vejdeš-li s pokrytou hlavou, je to jako by jsi sesmilnil!"  Pod tím připsáno: "Zkusil jsem obojí, nelze srovnat."

A to je dneska všecko.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 1990x, známka: 2.8
Kategorie: Nalezeno na webu
online: 39
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist