Petr Paulczyňski: homepage

Hlody středeční 10.9 aneb miluji naše média

Zahájení kampaně TOP09 bylo úplně nejvíc. Vědět to tak v neděli Vašík, hned bychom věděli o čem se bude mluvit. Prognóza mumlavého předsedy o výsledku nad 50% byla přebita vystoupením olomouckého exota, který se při tom otřel o Brno i Ostravu.

Pravil: „Pokud si kdokoliv v České republice myslí, že Česká republika se může dostat na evropskou úroveň rozvinutím Brna, Ostravy, Břeclavi nebo Krnova, tak je na velkém omylu. Pouze podpora centra, pouze podpora hlavního města a pouze samotná podpora nás obyvatel Prahy může být tím jediným nástrojem, jak se dostat na evropskou úroveň ve všech ukazatelích, ve kterých bychom si přáli,“ prohlásil Hudeček. Podle výrazu za ním stojícího Kalouska, musely na něj jít mrákoty.
Vždycky jsem si to myslel, ale dnes už to vím. Je to vůl. Ze spousty reakcí jsem vybral jednu od hejmana Haška. „Musel jsem si vzpomenout na nepříliš úspěšný český film Ještě větší blbec, než jsme doufali...Slovy TOP 09 Víc, než si myslíte,“ reagoval Hašek a pokračoval: „Tomáši Hudečku, Česká republika opravdu není jen hlavní město Praha s jejími tunely na veřejné finance. Ne nadarmo naši předci rozdělovali víno do kategorií dá sa, nedá sa, dá sa svařit a dá sa Pražakom (po dnešku Hudečkovi).“
„Chudák Praha. Mít v čele města někoho jako je pan Hudeček, tak se stydím. Taková kombinace neznalosti, neschopnosti a drzosti se jen tak nenajde. A to už jsem v politice potkal ledajaké hochštaplery,“ přidal se Haškův stranický kolega Jeroným Tejc. Tož asi tak. I socan může mít pravdu. A kuk na titulky.

 • Výzvu Zastavme Putina! podepsaly už tři tisíce lidí včetně textaře Michala Horáčka, hlásá titulek. Iniciativa kritizuje české a slovenské politiky a požaduje aktivnější postup proti Rusku. Iniciátoři už předali text výzvy a první podpisy českému a slovenskému premiérovi, předsedovi Evropské rady i generálnímu tajemníkovi NATO. Od čtvrtečního večera podepsalo petici Zastavme Putina! téměř tři tisíce lidí. Výzva zároveň žádá vlády Česka a Slovenska, aby byly v tom úsilí se spojenci solidární. Na začátku petice stálo 10 osobností z České a Slovenské republiky. Jsou mezi nimi například chartista Bohumil Doležal, ekonom Luděk Niedermayer či jeho další kolega z europarlamentu Jaromír Štětina. Postupně se k nim přidává i řada dalších osobností. Například režisér Ivan Rajmont, textař Michal Horáček, herec Jan Potměšil, hudebník Petr Malásek, spisovatel Jiří Stránský, spisovatel a hudebník Jan Burian a další.
  Úplně to vidím: Kreml, pracovna Vladimíra Putina. Zadýchaný Lavrov bez klepání vbíhá do místnosti a drží v ruce vytištěnou agenturní zprávu:,,Voloďo, Voloďo, oni to udělali!" Putin nevrle: ,,Ale co?" ,,Oni to opravdu udělali, je konec!!!" Putin vytřeští oči na zprávu, kterou mu kolega podal, zbledne a s nervozním úsměvem se snaží situaci ironizovat: ,,Ale Horáček to snad nepodepsal?" Lavrov hlesne:,,Je konec Vladimire Vladimiroviči, Horáček, Štětina i Svěrák, všichni." Tu Putin polohlasem zamumlá:,,Všechny vojáky stáhnout, z Ukrajiny odcházíme, dostali nás. Oba muži si padnou do náručí a usedavě pláčou...
 • Ne všichni opilí patří na záchytku, kritizuje ombudsmanka. Ta žena vyznačující se ve svých vystoupeních takovým množstvím éééé ééé, že to ani svého času Remek nedal, kritizovala podmínky panující na protialkoholních záchytkách. Ve zprávě, kterou úřad zveřejnil, poukázala na nadužívání donucovacích prostředků i nedostatek personálu, s nímž se stanice potýkají. Podivila se rovněž, proč se za pobyt na některých stanicích platí více než za noc v luxusním hotelu, zatímco jinde jsou náklady výrazně nižší. Dodala rovněž, že pokud někdo způsobuje veřejné pohoršení, nemůže být automaticky dopravován na záchytku. V řadě případů by podle ní stačilo předat podnapilého do péče blízké osoby.
  No to je úžasný. Tak podle ombudsmáni by prý mohli poliši rozváže fetingry domů místo na záchytku. To je velmi novátorské. Po nedávném vystoupení na téma obhajoba muslimského zahalování, objevila tato žena nové téma které tak nějak rezonuje společností. Tak nevím, jestli ta funkce fakt je ještě k něčemu mimo zviditelňování jedné soudružky.
 • Šaríjská policie' odrazuje Němce od alkoholu a gamblingu. Na pořádek ve městě Wuppertal v Severním Porýní-Vestfálsku dohlíželi v posledním týdnu kromě německé “Polizei“ také příslušníci muslimské komunity “Shariah Police“. Tento název měli muži uvedený na svých oranžových reflexních vestách. Ty nosili během hlídek, kdy nabádali obyvatele města, aby nepožívali alkohol nebo drogy. Případem se zabývá tamní policie. Až 11 zadržených mužů ve věku mezi 19 až 33 lety totiž může být obviněno z nezákonného shromažďování. Informuje Deutsche Wellle.  Starosta města Peter Jung se pak vyslovil pro tvrdý zásah proti této skupině s tím, že “cílem těchto lidí je provokovat, zastrašovat a vnucovat svou ideologii“.
  No, pane starosto, opatrně. Britský katolík Gareth Langmead, pracující jako šéf parkingu na letišti v Manchesteru, byl postaven mimo službu. Důvod? V kanceláři si pověsil obrázek Krista čímž „urazil“ svého muslimského spolupracovníka. Některé školy raději oficiálně přejmenovaly Vánoce na „zimní prázdniny“, protože pojem Vánoc uráží muslimy. Taky se ruší vánoční výzdoba ve školách, aby „neurážela“ muslimské děti.
  Britská firma The Early Learning Centre odstranila ze své hračky představující farmu figurku prasátka. Kuřátko, koník, ovečka a kráva směly zůstat. Důvodem bylo, že by prasátko jako zvíře považované v některých kulturách za nečisté, mohlo urážet cítění muslimů. Celkem nedávno muslimy urazila skleněná krychlová budova na Páté avenue v New Yorku, v níž sídlí prodejna společnosti Apple. Urážka spočívá v tom, že její architektura připomíná svým tvarem Kaabu v Mekce.
  Nu a nyní návod jak slušně, ale rozhodně jednat s těmi,  kteří si chtějí žít po svém a odmítají se přizpůsobit: Arabský muslim nastoupil v Londýně do taxíku.  Důrazně požádal taxikáře, aby vypnul rádio,  protože příkazem učení jeho náboženství je, že on nesmí poslouchat takovou hudbu,  když v Prorokových časech nebyla žádná západní hudba,  která je hudbou nevěřících.  Taxikář zdvořile vypnul rádio a otevřel dveře.  Arab se otázal: "Co se děje?"  Taxikář odpověděl: "Za časů Proroka nebyly žádné taxíky.  Vypadněte a počkejte si na velblouda..."
 • V půli září začne na Ukrajině cvičení stovek vojáků NATO, bez střeleb. Patnáctého září začne na Ukrajině cvičení celkem 1 300 vojáků včetně jednotek z některých členských zemí NATO. Zúčastní se například Američané, Britové či Poláci. Takřka dvoutýdenní manévry se budou konat nedaleko západoukrajinského Lvova, daleko od válkou zkoušeného Donbasu. Mezinárodní cvičení v rámci programu Partnerství pro mír se na Ukrajině začala konat v roce 1995. Při cvičení Rapid Trident 2013 bylo nasazeno 170 vojenských a bojových vozidel, čtyři helikoptéry a dva transportní letouny pro nácvik evakuace zraněných a seskoky parašutistů. To by si tak Putin mohl zkusit cvičit si mýrnyxdýrnyx třeba na Kubě. Nějak furt nevidím ty zelený mužíčky, zato vidím NATO na Ukrajině. Budou tak dlouho provokovat až se ucho utrhne.
 • A trocha bulváru: Dráždit G bod prý už není v módě: Víte, kde se nachází nový knoflík rozkoše? Klitouretrova­ginální komplex. To je fuk, že to neumíte ani přečíst. Je důležité, abyste hlavně věděli, kde ten malý hajzl leží. Italští vědci přišli s tím, že G bod fakt neexistuje a jeho hledání je ztráta času. Ale našli jiný zázračný bod ženské rozkoše. Jedná se o komplex tkání ležící mezi klitorisem, močovou trubicí a pochvou, jehož dráždění dokáže ženu dovést k vrcholu., tvrdí profesor Emmanuele A. Jannini z Univerzity Tor Vergata v Římě. Já to tvrdil už tuhle, že bod G se nalézá na konci slova shopping. A jeden říkal, že bod G u své ženy nemohl nalézt. Pak zjistil, že ho má její sestra.

A zprávy o počasí: Přišlo babí léto. Zoncna rumpluje a přitom se pokoutně od západu přibližuje okraj tlakové výše nad Britskými ostrovy. Ve vyšších vrstvách atmosféry bude postupovat z jižní Skandinávie nad Německo tlaková níže. Ptal se pavouk, co to znamená. Dostal mne. Povídal jsem mu, že se asi ta výše s tou níží pomlátí, takže nám zase nachčí okolo antény do baráku. Taky jsem mu ukázal jak vypadá to babí léto.

A z mého života: Tak jsem trošku diskutoval na stránkách ANO Brno na téma rozvoj cyklistiky. Zřejmě se rozhodli ukrást voliče Zeleným. Když jsem na závěr diskuze o tom, že centrum Brna má být pro cyklisty a do práce se má jezdit na kole a ne autem napsal Zpátky na stromy, Tak to někdo vymazal. Ano, bude líp. Taky si ANO vyvěsilo hezký bilboard s lídrem, manažerem jedné odpadové firmy. K tomu zajímavá zpráva. Odpadové firmy manipulovaly se zakázkami. Od státu dostaly stomilionovou pokutu. Mezi potrestanými firmami je AVE CZ odpadové hospodářství, .A.S.A., van Gansewinkel a SITA CZ. Nejvyšší pokutu přitom dostala AVE CZ. Firmy si podle ÚOHS rozdělovaly trh především prostřednictvím manipulace s výběrovými řízeními. ÚOHS)uložil pokutu téměř sto milionů korun za kartel v oblasti odpadového hospodářství. Firmy si podle ÚOHS rozdělovaly trh především prostřednictvím manipulace s výběrovými řízeními. ANO - chceme město řídit jako firmu. Zbývá už jen doufat, že ne tak jak řídili firmy dosud.

A na Fejsbůku napsali:

 • Ze sobotních LN o jejich majiteli. "Vyznačuje se ďábelským pracovním tempem, zkušeností a nebojácností kombinovanými s rozvahou. Prokázal to ostatně už při kontaktu s StB, kterážto spolupráce je mu předhazována. "  Lidové noviny přejí svému majiteli všechno nejlepší k 60. narozeninám!
 • RittigIvo: Tak jsem si otevrel twitter a dobre jsem se pobavil. Zadna prohlidka u me samozrejme nebyla. Ale PR ma Komar dobry, to se musi nechat. Ivo
 • The Zeitung: Andrej Babiš s kolegou Burešem oslavili své 60. narozeniny, které jim shodou okolností vycházejí na stejný den. Oběma pánům od srdce blahopřejeme a zasíláme svazek květin.
 • Ukrajinský prezident Porošenko se s ruským prezidentem Putinem dohodli na příměří. Putin to popřel. Porošenko také uvedl, že se dohodl s USA, Polskem, Francií, Itálií a Norskem na dodávce moderních zbraní pro ukrajinskou armádu. USA, Polsko, Itálie a Norsko to obratem popřely, Francie se odmítla vyjádřit. Příměří nicméně opravdu vstoupilo v platnost. Tedy kromě Doněcku a Mariupolu, kvůli kterým se příměří uzavíralo a kde se střílí furt dál. Sukces.
 • Pozitiva, která ODS za 23 let své existence, naší společnosti přinesla, dalekosáhle převyšují těch několik málo negativ, z nichž navíc většina je relativních a zcela marginálních. Za negativa je považují zejména potom ti pro něž jsou hodnoty jako svoboda, demokracie, nedotknutelnost soukromí a soukromého majetku sprostými slovy a těch, kteří mají plnou hubu falešné morálky a prázdných frází
 • Pokud zakazovači chtějí právo na nekuřácké restaurace, měl by jim je zajistit stát. A pak bych zakazovačům zakázala chodit do jiných než těch státních.
 • Zdeněk Škromach: Dnešek se asi sluníčkově vydaří. Se smutkem v duši pozoruji s jakou lehkostí hovoří televizní a rozhlasové moderátorky o tom, že bude válka. Stejné jako se bavit o bombě v letícím letadle. Je vidět, že jsme již několik generací válku v naší zemi naštěstí nezažili. Válka není počítačová hra a my si s tímto pojmem nemůžeme lehkovážně pohrávat. Čeští jestřáby z TOP09 už haraší zbraněmi. Hezký den. Tak jistě, jestřáby...
 • V první studené válce západ bojoval za lidskou svobodu a důstojnost, v té nové bojuje za práva pořádat gay pride průvody v centru Moskvy. To nejsou stejně cenné cíle.
 • Poděkujme Husseinovi Babrackovi Opravte si mapy přátelé. Již brzy i ve Vašem atlasu. Svět podle ISIS. Hezké ráno a salám!
 • Stejně to je krutý, že Putin dokáže s tisící vojáky (jestli tam vůbec jsou) dobýt významnou část země, která má 46 miliónů obyvatel. To by byla výzva i pro Chucka Norrise
 • EU zahájila příliv 56 milionů nových muslimů. ČR se nemůže bránit. Chcete mít doma Muslima? Že ne?  To je jedno.  Evropa vám jednoho přidělí.
 • Viděl jsem plakát, na kterém Hudeček praví: "Vracíme vám Prahu" Pevně doufám, ze tak ohlašuje svůj návrat do Olomouce...
 • Lidi, proberte se! Jak nějakého vousatého hadrníka s ručníkem na palici uslyšíte mektat něco o právech na svobodu vyznání, nakopejte mu prosím prdel! To je jejich právo v Evropě.
 • Praha ( rozuměj Hudeček) přerušila partnerství s Moskvou a Petrohradem.....(sic).  PS. ....myslím, že Moskvané z toho budou mít opravdu těžkou hlavu
 • Tak Jourová dostane asi dopravu a vesmír! Andrej zasadí nejspíš řepku i na Marsu. Na projekt takového rozsahu a významu budou nutné vysoké dotace EU
 • Skvělá vláda. Vrátila nám předvánoční fronty na mandarinky a banány. Akorát dneska na kotlíky.

A něco veselého dle aTea:   Ombudswoman. Když někdo vypadá jako kráva a mluví jako kráva, nemusí to být kráva, ale veřejná ochránkyně práv...
 

A fór na konec: Honza, jako správný křesťan,  má v předvečer své svatby starost,  jak pozná, že je jeho nastávající ještě poctivá.  Tak to probírá se svým kamarádem:  "Víš, Franto, ona sice říká, že je panna,  ale člověk nikdy neví...".
 "Ale to při svatební noci lehko zjistíš, na to stačí jen lopata a trochu červený a zelený barvy!"
 "Co je to prosím Tě za blbost???"
Žádná blbost.  Nabarvi si jedno varle na červeno a druhý na zeleno.  Když se v ložnici svlíkneš a ona Ti řekne, že tak barevný vejce ještě neviděla,  tak ji můžeš rovnou fláknout tou lopatou.....

A to je dneska všecko.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 6046x, známka: 2.8
Kategorie: Nalezeno na webu
online: 40
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist