Petr Paulczyňski: homepage

Češi prý byli vždy rasisté a nenávidí Židy – mačety na ně!

Lynč manželů v Duchcově, lynč „bílé svině“ násadou od krumpáče, lynč nezletilého Patrika, lynč mačetami v herně, pokus o podpálení diskotéky benzínem a další případy mají zřejmě důvod v tom, že Češi byli vždy rasisté co nenávidí Židy a Cikány, jak tvrdí bloger Radoslav Banga.

Cituji z jeho blogu: „Češi byli vždy rasisté, vždy tu existoval silný anti-cikánismus, anti-semitimus, anti-všehoismus.“ Pak Radoslav Banga vypočítává, kolik může Čech za svůj život osobně poznat Cikánů, vypočítává, že to není ani jedno procento a přitom všechny hází „do jednoho pytle“. Jenže takový výpočet je demagogie a já se níže pokusím použít čísel, která mají svoji vypovídající hodnotu. Nicméně, mají Češi problémy s Vietnamci, Ukrajinci, Rusy, Číňany a dalšími národnostmi, které v ČR žijí? Nemají? Projevují k nim rasovou nesnášenlivost a nějak je neomezují? Ne? Proč?

Nezaregistroval jsem, že by nám ostatní národnosti, žijící v ČR nadávaly do „bílejch“ nebo „českejch sviní“. Nezaregistroval jsem, že by tu ničily byty, terorizovaly okolí hlukem a opakovanými drobnými krádežemi, rozkrádaly šrot, okapy a mříže od kanálů, že by chtěly podpálit diskotéku benzínem, že by zneužívaly dávek, neposílaly děti do škol, nezaregistroval jsem, že by příslušníci těchto národností lynčovaly Čechy násadami od krumpáče, mačetami, dupaly do českých žen a kopaly je do hlavy, lynčovaly, znásilňovaly a mučily české děti. Tak kde je tedy ta chyba?

Češi byli podle R. Bangy vždy rasisté, protože nemají rádi Cikány a nenávidí Židy. Jenže jak je možné, že stejně „neradi“ mají Cikány v Německu, Francii, Slovensku, Maďarsku, Rakousku a jinde? Protože se tam chovají stejně, jako v Čechách. R. Banga v závěru blogu píše emotivně: „Co vám kdy udělali Židé? Nic... i přes to je nenávidíte.“ Tohle je ale už hodně silná káva, obvinit všechny Čechy z nenávisti vůči Židům pane Bango, tady jste hodně přestřelil. Co mne ale překvapuje, že i R. Banga dělá rovnítko Cikán = Rom a používá pouze výraz Rom. Cikánský národ se ale dělí na Romy, Olahy, Sinty, Lovara, Lalleri, Kalderaš, Kale a Jerli. Podle pana Bangy u nás tedy žijí pouze Romové, Olaši a další ne? Bojí se snad napsat Cikán? Proč? Pokud R. Banga obvňuje media z podněcování rasismu, pak jej tvrzením o tom, že Češi nenávidí Židy a že byli vždy rasističtí, podněcuje sám.

R. Banga vypočítává kolik v ČR žije Čechů a kolik Cikánů. Odečtu-li Ukrajince, Vietnamce, Číňany, Slováky, Rusy a další národy, bude žít v Čechách cca 9 mil. Čechů a cca 300 000 Cikánů. Pokud vzpomenu za poslední roky medii zveřejněné brutální, rasově motivované trestné činy, tak ze strany Čechů vůči Cikánům to byl jeden – zvěrstvo – pokus o upálení nebohé Natálky a její rodiny. Srovnatelné brutální rasově motivované činy ze strany Cikánů vůči Čechům: lynč „bílé svině násadami od krumpáčů, lynč mačetami v herně, lynč nezletilého Patrika, lynč manželů v Duchcově, pokus o podpálení diskotéky benzinem a další. Vidíte ten nepoměr? Národnosti v poměru 30:1, brutální rasismus minimálně v poměru 1: 5. Trochu nepoměr, ne?

Je nepřehlédnutelné to, čeho bratři Bangové v životě dosáhli, uznávám, obdivuji a respektuji je za to. Nejsou ale jediní slušní a pracovití Cikáni. Jenže, pokud vedle toho, že žijí spořádaně, budou psát blogy obviňující Čechy z rasismu a nenávisti proti Židům, pak tím těžko něco změní. Když bylo poprávu mediálně odsouzeno žhářství ve Vítkově, proč bratři Bangové a ostatní slušní Cikáni stejně neodsoudili v blogu lynč mačetami v herně, lynč v Duchcově, lynč násadami od krumpáče, lynč nezletilého Patrika? Proč o tom nenapíší na Romea.cz? Proč tam nenapíší, že normální je nedevastovat byty, nekrást, nekopat do žen, ležících na ulici? Proč se nezasazují o stejné tresty pro všechny? Oni ale jen jinými slovy křičí: "to je diskriminácia!!!".

Pokud chcete někomu pomoci, nedávejte mu rybu, ale prut. Dáte-li mu rybu, bude chtít další a pokud ji nedostane, tak vás obviní. Po povodních v Karlíně jeho zoufalí obyvatelé vynášeli nábytek, lednice a spoustu nalších věcí před domy, aby tam ty věci mohly omýt vodou z cisteren, aby oschly na sluníčku a mohli tak alespoň část toho, co jim poničila voda, použít. Ty věci nám před očima za bílého dne rozkrádali Cikáni. Půda našeho domu byla třikrát vykradena, přišli jsem se ženou prakticky o vše, co tam bylo cenné. Když jsme se vraceli do Karlína plného bahna s našimi věcmi, nebyli jsme se ženou, která byla dva dny po operaci, sami schopni ty věci vynosit do 4. patra. Skupinka Cikánů nám nabídla pomoc. Za 500,- Kč. Nechali si zaplatit a ještě nám ukradli tři hodnotné věci. Do Ústí nad Labem jsou povoláváni těžkooděnci kvůli nebezpečí rabování. Kdo se chystá rabovat? R. Banga přiznává, že s Cikány byly vždy a všude problémy po staletí, i v jejich „rodné“ Indii. Ale nás obviňuje z rasismu.

Německo a ostatní státy EU otevřely svoji imigrační politiku. Do západní Evropy se začali hrnout Cikáni zejména z Rumunska. Státy EU jim poskytly sociální podporu na start, daly jim k dispozici celé domy. Výsledek? Vybydlené zdevastované byty a domy, hromady odpadků kolem nich, hluk, několikamnásobný nárůst počtu krádeží. To je odměna chudých Cikánů z Rumunska za to, že jim západ Evropy poskytl azyl a pomoc. Ale podle R. Bangy jsou Češi rasisté. Jsou jimi podle pana Bangy i Němci, Francouzi a další, když protestují a brání se? Je rasistická i EU, když se v jejím parlamentu začínají ozývat hlasy, že je třeba „cikánskou otázku“ začít řešit a zabránit dalšímu přílivu Cikánů zejména do západní Evropy?

Tvrzení R. Bangy, že Češi jsou rasisté co nenávidí Židy důrazně odmítám. Češi nejsou rasisté proto, že jsou opatrní před Cikány, které neznají. Nejsou rasisté, protože protestují a demonstrují. Nemáme problém se Slováky, s Židy (jak R. Banga tvrdí), s Ukrajinci, Rusy, Poláky, Vietnamci a dalšími. Nemáme důvod k jakékoli obezřetnosti či nenávisti vůči nim. Příslušníci těchto národů totiž v Čechách nedevastují byty, neterorizují své okolí hlukem, odpadky a krádežemi. Nelynčují a neznásilňují naše děti a ženy, nekopou naše ženy do hlavy, nesekají do našich mužů mačetami, nepokoušejí se naše děti upálit benzínem na diskotéce. Já v žádném případě netvrdím, že se tak chovají všichni Cikáni, nebo jejich většina. Pokud se ale takto chovají vůči Čechům jen (i když jen někteří) příslušníci jednoho národa, pak se R Banga nemůže divit, že budeme protestovat a demonstrovat. Nemůže se divit, že se budeme bránit a v případě potřeby i se zbraní v ruce. To není rasismus, ale pud sebezáchovy, na který má právo každý člověk.

http://michalmaly.blog.idnes.cz/c/346611/Cesi-pry-byli-vzdy-rasiste-a-nenavidi-Zidy-macety-na-ne.html

 


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 2962x, známka: 2.9
Kategorie: Komentáře odjinud
online: 48
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist