Petr Paulczyňski: homepage

Hlody středeční 30.4 aneb miluji naše média

Tak se nám po dlouhé době objevil nejprve na obrazovce a o den později prakticky všude finanční eskamotér a majitel strýce Vika, zázračně zbohatnuvší mašinfíra Standa Gross. A hned se zásadní zpovědí, pokáním a sdělením:

Přijal jsem Krista a omlouvám se všem, které jsem zklamal. Takže pro pořad 168 hodin bývalý premiér Stanislav Gross veřejně přiznal, že lhal. Lhal, když mluvil o původu peněz na svůj byt. Raketová kariéra kluka s upřímným kukučem rázem tehdy vzala za své. Ale co, obchodem století zbohatnuvší o 100 mega se může na všechno však víte co. Takže jeho pokání nelze brát jako upřímné. A socan obrátivší se na víru je tak důvěryhodný jak kabelka Luis Vuiton ve vietnamské tržnici. Jak pravil můj přítel: Chcete-li někdo zamáčknout slzu, tady máte příležitost. Na ten byt prý nakonec použil poslanecké náhrady a ne půjčky. A omlouvá se, že mlžil. Pokud bych však mohl doporučit, počkal bych s tím zamáčknutím slzy až na dobu, kdy se omluví za to, že to nebylo ani z těch náhrad, ale ze zneužití lidmi ve volbách mu svěřeného postavení ve veřejných věcech ku prospěchu osobního profitu, akcionář jeden šikovnej...
A Mirek Macek dodal:  "Vyčuraně a nepostižitelně vyplacené prachy z úplatků ( pardon: peníze získané šikovným obchodním čichem a skvělou akciovou transakcí) si ovšem ponechal. Summa summarum: Ke všem svým mizerným vlastnostem přidal ještě pokrytectví."
Ostatně, když už jsme u těch socanských slušňáků, mám ještě jeden vyčtený postřeh. „Mne to vždycky fascinuje, jak se dospělý člověk může nestydět přiznat se, že volil "slušného Špidlu", nebo "slušného Sobotku" proti "zlému Haškovi". Dá se poměrně jednoduše během pár minut spočítat, za co jsou ti dva "slušní" přímo zodpovědní - když si vezmu jen fotovoltaiku a OKD, tak jsou to součtově stovky a stovky miliard korun. Zcela nekompetentní postavy, které způsobily škody nedozírných následků a jejich voličům je to šumák... No, národ, kterému v hlavní zpravodajské relaci veřejnoprávní TV dávají reportáž z propuštění vraha, je asi spokojen....“ A podívejme se po titulcích.

 • Univerzita Obrany v Brně vypsala výběrové řízení na jeden kus monitoru v ceně 19.700. K tomu požadovala prokázání kvalifikace  dle § 54 ZVZ.  Zadavatel požaduje, aby dodavatel předložil doklady k prokázání kvalifikace v prosté kopii. Budou akceptovány i originály či úředně ověřené kopie dokladů. Předloží-li uchazeč veřejnému zadavateli výpis ze seznamu kvalifikovaných dodavatelů, který není k poslednímu dni, ke kterému má být prokázání splnění kvalifikace, starší 90 kalendářních dnů, nahrazuje tento výpis prokázání splnění základních kvalifikačních předpokladů podle § 53 odst. 1 a profesních kvalifikačních předpokladů v tom rozsahu, v jakém doklady prokazující splnění profesních kvalifikačních předpokladů pokrývají požadavky veřejného zadavatele na prokázání splnění profesních kvalifikačních předpokladů pro plnění veřejné zakázky. Předloží-li uchazeč veřejnému zadavateli certifikát vydaný v rámci systému certifikovaných dodavatelů, který obsahuje náležitosti podle § 139 ZVZ, nahrazuje tento certifikát v rozsahu v něm uvedených údajů prokázání splnění kvalifikace za předpokladu, že údaje v certifikátu uvedené jsou platné nejméně k poslednímu dni lhůty pro prokázání splnění kvalifikace.
  Taky se vám zdá, že se už z těch výběrových řízení jednou pose*eme? Nepřipadáte si někdy taky jako v Kokotsku? obr2
 • Odboráři si zvolili nového šéfa. Tak to se máme zas na co těšit. Odhaduji, že se bude zviditelňovat tak fest jako jeho předchůdci až nakonec skončí v jednom z teplých parlamentních křesel. Už slyším to štvaní proti podnikatelskému stavu. Milí odboráři, milí příznivci minimální mzdy, milí nespokojení zaměstnanci. Pokud se vám nelíbí, jakou mzdu platí zaměstnavatelé zaměstnancům, mám pro vás dobrou radu. Dejte se dohromady a vykašlete se na podnikatele, na ty vydřiduchy a buržousty. Založte si třeba družstvo, nebo v.o.s. nebo jinou formu společnosti a jděte do toho. Kupte si nebo si postavte fabriku či alespoň dílnu a rozjeďte to. Určitě budete mít úspěch, jestliže budete platit víc než ti vydřiduši kapitalističtí, co jenom tyjí z vašich mozolů a krve. Lidé se vám do zaměstnání budou jenom hrnout a budou pracovat s obrovským nadšením a s jiskrou v oku, takže jejich produktivita a s tím spojená konkurenceschopnost nebude mít obdoby. Všichni budou spokojení a zavládne naprostá spokojenost a harmonie. To je vše. A do doby než to uděláte, hybaj zpátky do práce. Ani šéf odborů vám od ní nepomůže.
 • Bursík v novinách vulgárně zkomolil jméno premiéra Sobotky. Oni totiž Zelení jsou vyhlášení milovníci Tibetu a tak Martin Bursík ve svém komentáři pro Lidové noviny zkritizoval přístup premiéra Bohuslava Sobotky a ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka k otázce svobodného Tibetu. Bursík si servítky rozhodně nebere, premiér Sobotka se podle něj kvůli svým postojům do dějin zapíše pravděpodobně jako „Sralbotka". Prý Sobotka a Zaorálek nevědí, co znamená vnitřní integrita. „Když už jste, pane Sobotko a Zaorálku, tak ohební a nevíte, co je to vnitřní integrita, proč upíráte principiální postoje občanům? Nejspíš se premiér Sobotka do dějin zapíše jako Sralbotka," uzavřel Martin Bursík pro LN.
  Tibet je neoddělitelnou součástí Číny a Česká republika nepodporuje jeho samostatnost v jakékoli podobě. Plyne to z prohlášení, které v Pekingu přijal český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek. Jak pravila kolegyně: pan Zaorálek na mě vždycky působil jako rozplizlý tlachal, který když už nic nedokáže, tak aspoň mluví, aby alespoň vznikl dojem, že dokáže.. tak teď teda dokázal.. fuj. A já dodávám. Je to užvaněný dr.Cvach české politiky a potvrdil Dietlovu myšlenku, že blbec to může dotáhnout až na ministerstvo. A je to poprvé, co v něčem souhlasím se Zeleným, byť bývalým.
 • A jeden z multikulturního kadlubu. Dienstbierův plán: Homosexuálové si mohou osvojit dítě partnera.  Ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier chce příští měsíc se skupinou poslanců předložit novelu, podle níž by si registrovaní partneři mohli osvojit potomka svého protějšku. Uvedla to Mladá fronta Dnes. V návazném kroku by rád usiloval také o možnost adopce, byť připouští, že pro ni se bude ve sněmovně hůře hledat podpora. Podle sčítání lidu žije v rodinách homosexuálních párů 925 dětí; šestačtyřicet dětí žije přímo u registrovaných partnerů. Poslední průzkum veřejného mínění ukázal, že s adopcemi dětí homosexuálními páry souhlasí 34 procent Čechů, proti je naopak 57 procent respondentů.
  Nu což. Trend doby. A pak řekne jeden z partnerů dítku: Miláčku, neříkej mi mami. Říkej mi normálně Karle.  Miluji tu úžasnou multikulturalitu. Neměl by Jiří Dienstbier prosazovat i adopci zviřátek u zoofilů?
 • A trocha bulváru: Že umřela Iveta Bartošová? To je mi líto, měl jsem ji rád. A pitvání smutného konce jejího života nechám těm co ji uštvali. Dáme raději šunkovou absurditu. Úřady rozhýbalo udání kvůli bezmasým prasatům. Dovozce španělské sušené šunky Jamón, prvního dubna na svém e-shopu nabízel kýtu pro vegetariány z bezmasých prasat. Někomu to zřejmě příliš vtipné nepřišlo a na firmu poslal veterinární inspekci. Ta sice chápe, že šlo o humor, kontrolu však přesto musí provést. Jelikož jsou prasata v průběhu svého života krmena pouze vegetariánským jídlem (...) nemají z čeho tvořit masovou tkáň a jejich tělo je tak tvořeno pouze polysacharidy a troškou rostlinných proteinů,“ dočetli se návštěvníci 1. dubna na webu španělského dovozce šunek u nabídky sušené vepřové kýty Jamón vegano za více než 26 tisíc korun. Co dodat. Asi jsme stát debilů .... protože jen debil může dát udání na aprílový žertík ...

A zprávy o počasí: Neznám nudnější druh zpráv, než jsou o počasí. Ovšem rosničkáři v našívaší neskutečně inovovali. Stalo se to dokonce předmětem veselé debaty na FB.  Odjakživa slyším, že bude např. "skoro jasno", "oblačno", "zataženo" a tak nějak... Dnes jsem se od nich dozvěděl, že ráno bude "málo mraků" v průběhu dne "více mraků" a k večeru "hodně mraků". Vážně, nešálil mě sluch? Na to odpověď. Jenom to upravili pro průměrného diváka a člověka, který si polojasno nedovede představit. Debilizace společnosti pokračuje a tohle je jenom logický průvodní jev. Nu jak by ne, kluci, však píšu, že to bylo v ČT. Pavouk zas říkal, že slyšel, že bude cez deň hmlisto, v noci tak isto a ptal se co to je. Nesmím pouštět ty Slováky, on je pak z toho volaaký zmetěný. Z vysvětlení, že jde o zvýšený obsah vodních par v přízemní vrstvě atmosféry, které mají negativní vliv na viditelnost byl zmetěný ještě víc. Tak jsem ho uklidnil tím, že jaro už je za rohem.  

A z mého života: Dostal jsem recept na skvělou dietu.
Snídaně: sex, kakao, keks
Oběd: kakao, keks a sex
Večeře: jenom sex
Jestli po týdnu váha neklesne, vynechat kakao a keks.
Zde výsledky diety.  

A na Fejsbůku napsali:

 • Do výběrového řízení na ředitele brněnského studia ČT se přihlásilo 19 lidí. Tam se snad přihlásil i vrátnej. Jen stávající ředitel Karel Burian ne. To budou mít Voráč s Pendolínem radost.
 • Češi samostatný Tibet nechtějí, ujistil Zaorálek soudruhy v Pekingu. A co včil budou dělat radniční vyvěšovači tibetských vlajek?
 • Obama: Další sankce proti Rusku budou „vybroušenější“ Další sankce proti Rusku „vybrousíme“, rozšíří se seznam soukromých osob a společností, prohlásil dnes americký prezident Barack Obama na tiskové konferenci v Manile.„Soustředíme se na některé oblasti vývozu špičkových technologií ve sféře obrany“, řekl Obama. Podle jeho slov mají sankce změnit chování Ruska v souvislosti se situací na Ukrajině, o jejich účinnosti ale není přesvědčen.
 • Tak to předpokládám, že američtí kosmonauti z Miru se dostanou dom asi padákama.
 • Současnému ministrovi financí Babišovi byla Zelená perla udělena za výrok že k dálnici se dneska vyjadřuje i jezevec. Ve svém komentáři tehdy uvedl: „My se jednou asi z té demokracie poděláme, všichni. Jak jinak totiž vysvětlit to, že se tu k dálnici vyjadřuje jezevec, ekologický terorista a taky každý starosta chce mít výjezd…"
  Myslím, že ty ekomagory pěkně nas*al tou pravdivostí.
 • V Moskvě vtrhla policie a pravoslavní aktivisté na promítání dokumentu o gay a lesbické mládeži.Uzavřeli diváky v sále a legitimují je. Tak tam si asi ve veselych oblečcich s holými prdelkami nezapochodují.
 • Pozdravme vsechny deti, ktere jsou oblecene jako pitomci, pod vedenim pitomcu, kteri jsou obleceni jako deti. At zije dnesni Den skautu!
 • Každý pekař, který si koupí Ferarri, se bude prověřovat, kde na to vzal, říká pan Faltýnek z ANO. Nevím, kolik pekařů má na Ferarri. Možná jeden ale ten je velkouzenář a o těch pan Faltýnek nemluvil.
 • Hodnocení vývoje po listopadu 1989: Bylo zjištěno, že systém blbé totality vystřídal systém totální blbosti.
 • Rusko chce začít třetí světovou, prohlásil Jaceňuk. Myslím, že už by to neměl hulit.
 • Musíme bojovat proti příjmové chudobě. Pravili vyobrazení.
  Hele, zdá se mi to, nebo mají ti dva stejného kadeřníka?, ptá se jeden. Od těch bych chtěl párek mladých na chov, pravil jiný.
 • "Obsah MF DNES vzniká v redakci MF DNES, Andrej Babiš s ním nemá nic společného," uvedla Slonková. Nabízím další tvrzení: děti nosí čáp.
 • Tady v Italii zije podivna skupinka lidi. Pestuji na svych pozemcich ovoce a zeleninu a pak ji prodavaji ve svych obchudkach. Jo a pry tuhle smelinu delaji uz staleti. Nechapu komu jsou prospesni. Kdyby si radsi udelali nejaky think tank, dotacni agenturu nebo neco smysluplneho na cem se da vydelat a je prospesne pro spolecnost.  V Nemecku zase opravovali dalnice v noci (pitomci) kam se ten svet riti. Uz abych byl zase doma.
 • Už vím co je to veřejnoprávní služba... Když třeba ČRo a ČT reportážně "pokrývá" propuštění vraha z věznice po 18 letech trestu. Ne Novotný a Extra, ti si na nic nehrají, ale hoši a dívky z ČT a ČRo jsou ten nejspodnější level žurnalistiky.
 • Selfie pana Škromacha s panem prezidentem před obrazem TGM vyvolalo vlnu replik. Zde jedna z nic. Vlevo originál, vpravo pověstný Ringův obraz Zvířátka obdivují ****, zde s textem Zvířátka obdivují všechny tři.

 

 

 

 

 

A něco veselého nakonec:
 

A fór na konec: Psychiatr vede skupinovou terapii čtyř matek s dětmi.
Povídá té první: "Jste naprosto závislá na sladkostech. Proto jste taky svou dceru pojmenovala Candy."
Druhé matce říká: "Jste naprosto závislá na penězích. Proto jste taky svou dceru pojmenovala Penny."
Třetí matce říká: "Jste závislá na alkoholu. Proto jste své dítě pojmenovala Brandy."
A čtvrtá matka na nic nečeká, vezme svého syna za ruku a rázně zavelí: "Robertku, jdeme domů!"

A to je dneska všecko.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 2877x, známka: 2.8
Kategorie: Nalezeno na webu
online: 10
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist