Petr Paulczyňski: homepage

Hlody úterní aneb miluji naše média

Na víkendové frontě byl klid, nepočítám-li obligátní otázku "o čem se bude příští týden mluvit" jistého krasavce s kapesníčkem duhových barev, mnohdy připomínajících barevné trenky, ale vždy ladících se rtěnkou.


Mimochodem, stejně se pak mluví o něčem jiném. Takže jsem pondělní porci hlodů vynechal. No ono se toho neděje o moc víc, ale pár hlodů na úterý přece dáme. Tak třeba chorvatští přátelé u nás důvěrně zvaní jogurti se v referendu rozhodli, že se nebudou brát on a on a taky ona a ona. To teda asi budou muset to referendum opakovat tak dlouho, až se shodnou, že duhové sňatky jsou normální. Jinak jim nějaká soudružka z Brusele ukáže zač je toho loket. Pro ty kdo nevědí kdo jsou to duhoví lidé, malé školení o zásadních terminologických předpokladech s přispěním analýzy D-Fense. Lidstvo se dělí v zásadě na gaye( dříve homosexuál, lidově teplouš) a heteráče. Jiný způsob dělení je na lidi duhové a homofoby. Duhoví lidé jsou všichni gayové a taky ty heteráči a heteruny, co jim připadá tuze  normální, když dva se dva chlapi na ulici cicmají a vrtí prdelkama. Duhoví lidé uznávají diverzitu a jsou to ti správní, dá se s nimi počítat při podpoře požadavků gayů. Neduhoví lidé jsou zlí, homofobní, jsou to klerikálové, fanatici a pozor! - jsou to také náckové a fašisti, protože to gayům komplikují. V mnoha zemích pod vedením EU se gayům podařilo vybojovat věc nazývanou "registrované partnerství". To funguje tak, že kluk vezme kluka a odvede ho na radnici a tam je úředník jako sezdá. V případě dvou chlapů, bych řekl že je ne ožení, ale omuží. Heteráči jsou ovšem diskriminováni. Těm je institut registrovaného partnerství odepřen, ti se po staru ožení. A ten kdo nad tím nejásá, o adopci dětí nemluvě, je nemoderní, zaostalý a každopádně homofob. Homofob je ten, kdo nehodlá anebo včas nestihne nadšeně veřejně zajásat nad perverzními institucemi jako registrované partnerství nebo adopce dětí homosexuály. Je to zvláštní v tom duhovém světě. Když s nimi souhlasíte, tak je to relevantní forma sebevyjádření, ale když s nimi nesouhlasíte, tak jste umlčen coby fašista a homofob. Je to zhruba stejné, jako když máte problém se multikulturně obohacovat. Pak jste zase rasista a xenofob. Diverzita ano, ale vocaď pocaď. Jen pro duhové, ano? A hup na titulky.

 • Chorvatsko zamítlo sňatky homosexuálů. Veřejnost je rozpolcená. Chorvaté v nedělním referendu zamítli homosexuální sňatky. Takřka 66 procent voličů se podle portálu dnevnik.hr vyslovilo pro to, aby ústava země definovala manželství jako "svazek mezi mužem a ženou". Tento výsledek předvídaly i průzkumy. Výsledek plebiscitu je závazný, premiér Zoran Milanović i tak ale podle agentury Reuters přislíbil zákony, které homosexuálním párům poskytnou větší práva. Referendum prosadili konzervativci podporovaní místní silnou katolickou církví. Voliči odpovídali na jedinou otázku, znějící: "Souhlasíte s tím, že manželství je svazkem mezi mužem a ženou?". Kladně se podle posledních průzkumů chystalo odpovědět 59 procent dotázaných. Výsledek 66 procent tak průzkumy překonal.
  Asi jsou názory chorvatské většiny málo multikulti. Asi jsou Chorvati homofobové. Asi jsem homofob i já. Jenom nevím, zda se za to mám stydět. Pomalu ale jistě mi přijde, že být bílý a hetero už přestává být in. Bože, kam ten svět kráčí, když toto na obrázku jsou taťka a mamka.
 • Skoro ze stejného soudku se mi zdá akce členek známého hnutí Femen. To jsou ty holky, co protestují proti kdečemu pod heslem "Dobrý den, kozy ven." Nahé členky Femen močily na obličej prezidenta Janukovyče hlásá titulek na EuroZprávy.cz .
  Skupinka polonahých aktivistek feministického hnutí Femen se před ukrajinskou ambasádou v Paříži demonstrativně vymočila na fotografie ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyče. Mladé ženy podle agentury AFP vysvětlily, že tím reagovaly na podle nich odsouzeníhodný tvrdý policejní zákrok proti demonstrantům v Kyjevě. Pět příslušnic protestního hnutí Femen, které pochází z Ukrajiny a sídlí v Paříži, přišlo krátce před 9:30 SEČ k budově ambasády tradičně s obnaženými ňadry. Na těle měly nápisy "Yanukovych piss off". Stáhly si náhle i kalhotky a dlouho močily na fotografie kritizovaného nejvyššího ukrajinského představitele. Nakonec se oblékly a v klidu odešly.
  Opravdu, velmi multikulturní, vkusné a chutné. Mám pocit, že jejich tatík by ještě dneska měl vzít řemen a vysvětlit genderově vyvinutým aktivistkám principy chování dámy na veřejnosti.
 • A pojďme domů. Pan Ovčáček je nový Zemanův mluvčí. Má bohatou praxi. Psal do  Haló novin, Blesku a Práva. Dosavadní mluvčí Hana Burianová bude nadále působit v pozici ředitelky tiskového odboru prezidentské kanceláře. Informoval o tom hradní kancléř Vratislav Mynář.
  Tak jistě. Pomalu ale jistě se suneme někam do dob, o nichž jsem si alespoň já myslel, že jsou pryč. Už schází v týmu jen jistý Kojzar.
 • Schwarzenberg po boku s kurvou. To je jeho pravá tvář, píše advokátka Samková, členka TOP 09. Titulek z PL. Advokátka Klára Samková je členkou TOP 09, ale přehnanou úctou k jejímu předsedovi Karlu Schwarzenbergovi rozhodně netrpí. Poté, co se do něj již v minulosti mnohokrát opřela, nyní prozrazuje, že ve skutečnosti existují Schwarzenbergové dva - jeden reálný a druhý v mýtech a legendách spolustraníků a spřátelené kulturní úderky. Advokátka již dříve pro ParlamentníListy.cz označila TOP 09, ačkoliv je stále její členkou, za kmotrokratickou stranu. A předseda Schwarzenberg podle ní těmto rejdům svého okolí, zejména prvního místopředsedy Miroslava Kalouska, jen blahosklonně přihlíží. Podle advokátky se ukázalo v posledních dnech, že legenda o ctihodném, noblesním aristokratovi dostává zásadní trhliny.
 • No když se bulvár pase na knížecím doprovodu na společenské akci, dělá svou práci. Když ovšem poměrně známá advokátka, navíc členka stejné strany praví, že se objevil  „pravý, nemediální Schwarzenberg - s kurvou“, řekl bych, že opět, jak je u ní zvykem, dělá něco, co advokáti nesmí, reklamu. Doktorka Samková, mne kdysi dávno ze svého Fejsbůku zablokovala, což mi žíly netrhá. Ale jiní její post zveřejnili. Zde je v plném znění: Po ovoci jejich poznáte je... K tomu není co dodat. A řeknu to rovnou: Pana Schwarzenberga nejméně od vyhlášení jeho kandidatury považuji za mystickou osobu, vyskytující se ve dvojím provedení. Jedna je ta skutečná postava, druhá je vytvořená médii. Překrývají se prakticky pouze tím, že nosí stejné jméno a mají stejný výzor. Pravda o tom, kdo je ve skutečnosti kdo, se občas malinko poodhrne ve chvíli, když se obě osoby protnou: Jako například ve chvíli, kdy se na mediální scéně objeví pravý, nemediální Schwarzenberg... S kurvou.
  Pro expresivní výraz sám nechodím daleko. Takže bych měl držet hubu, krok a zákryt. Ale já jsem soukromá osoba a mohu si cintat pysk jak mne napadne. Když však takto hovoří advokát, něco není v pořádku. Přitom ze sebe dělá div ne Matku Terezu. Být tou osobou, takto nazvanou tak paní doktorku žaluji, což ona sama hrozně ráda dělá. Co kdyby vzala vzorek jak to chutná? Ostatně, někteří říkají, že kurva není povolání, ale rys povahy. Což v souvislosti s paní doktorkou je tak nějak zajímavé.
 • A trocha bulváru: Nějaký Vladko, prý vyhrál Vyhulené. Jednou jsem při přepínání, kdy žádný ze 125 programů nebyl dost dobrý, na ten pořad chvíli narazil. A protože prý to má slušný share, přestal jsem se divit výsledkům voleb. Taky vypadl ze StarDance Ondřej Brzobohatý. Na to jsem několikrát koukal. To že vypadl Ondřej a zůstali tam Polívková s Bugárem je taky ze stejné bečky. Už si vůbec nedovedu představit Okamůrou prosazovaná referenda. Potěš nás Pánbůh. A rozruch kolem do této chvíle neznámého rapera Řezníka kvůli němuž prý nehodlají nadále o Slavíka soutěžit zoombie David, ukňouraný Klus a ještě kdoví kdo už je jenom perličkou na Slavičím dortu. To takový Žito s kohoutem byla šou s koulema. Cvičně jsem si našel toho Řezníka na You Tube a dámy prominou, ale je-li tohle ta takzvaná živá kultura, tak bych místo dotací vzal řemen a tyto umělce bych řezal na ona místa, kde záda ztrácejí své poctivé jméno. Řezník by řekl na prdel.

A zprávy o počasí: Zima co se tak hezky rozvíjela, mizí. Píší, že teplota poroste. Asi jo, u mně už to začíná. Použil jsem před EU ukrytý rtuťový teploměr a naměřil jsem 36. Jelikož mám normálně 35, jde o smrtelnou teplotu. Pavouk chtěl změřit taky, ale nelze. Má jen nohy, tudíž žádné podpaždí. Měření v anále odmítl. Stejně nevím kde ho má. Taky se ptal, jaký je stav vody na českých tocích, výška tlak, teplota a rosný bod. Podezírám ho, že si tajně pouští radio. Pohrozil jsem mu zimou z Ruska. Dal pokoj až jsem mu slíbil barometr. Netuší jaký.

                                                                                                                               
A z mého života: V krizi se má šetřit. Proto redukujeme počet kanceláří. Při stěhování kanceláří jsem pochopil bonmot, že je lepší dvakrát vyhořet, než jednou stěhovat. A ještě k tomu mne bolí z toho ve hřbetě. V zádech jsem tak tuhej, jako nikdo druhej. Dnes bych nedal tutti frutii ani s Ornellou Mutti.

A na Fejsbůku napsali:

 • Vláda jednomyslně schválila pravidelnou zprávu o stavu romské menšiny v České republice. Ta mimo jiné konstatuje, že situace Romů se nezlepšuje a v řadě oblastí došlo dokonce ke zhoršení stavu. Není tedy nejvyšší čas odstřihnout od veřejných, tedy našich, peněz všechna ta sdružení, která se 20 let starají o povznesení Romů a zrovna tak zrušit veškeré obdobné vládní a státní instituce? Vždyť zřetelně odvádějí mizernou práci!
 • Loučení Dominika Haška s kariérou je rok od roku velkolepější.
 • "Komentáře mě nezajímají, okomentuji si to sám. Já chci vědět, co se doopravdy děje."
 • Obliba Zemana podle dvou průzkumů klesá. Lidem vadí alkohol a výroky. Z průzkumu vychází, že ho volily trubky; on je konzistentní.
 • Tvrdík radí Rusnokovi s Čínou. Jestli to s Čínou dopadne jak s ČSA nebo kampaní ČSSD, tak to má komunismus spočítaný.
 • Ve veškerém tom množství poznámek a debat o zoufalé situaci „matek samoživitelek“ jsem nikde nenarazil na informaci, kdo je donutil mít dítě či děti „za svobodna“ nebo kdo je donutil vzít si nezodpovědného otce, který odešel a neplatí na děti patřičné alimenty. Neboť ti nepojmenovaní nutitelé by měli nést za jejich zoufalou situaci veškerou odpovědnost a ne daňoví poplatníci, kteří nebyli ani u zplození jejich dětí, ani při jejich svatebním obřadu, tedy za to v žádném případě nemohou, ale přitom jim musejí nedobrovolně přispívat .
 • Odpověď na krizi spojenou s dvojjediností policejních prezidentů je snadná! Jmenujme ještě třetího policejního ředitele, konkrétně Janu Bobošíkovou, a nechme je vládnout v triumvirátu!
 •  Inzerat: Hledam fajnu, hodnu feminystku, kera by si se mnu po večerech povidala o "Transformaci intimity jako současti modernizačních procesů", nebo o "Metodologickych přistupech genderovych studyji". Ježiš, to už zme fakt take hovada, že byzme poslali děcko studovat na Karlovu unyverzitu take prasarny? Odkaz na studyjni plan mate tady: http://is.cuni.cz/studplan/html/2010/YMG02
 • Ti Švýcaři jsou mazaní. Prachy zabavili a ještě chtějí 16 miliard. Proč mám trošku pocit, že o spravedlnost jim šlo až naposled
 • Otázky Emanuela Moravce... Co tam zase dělala ta komunistická svině? Tím, že naše společnost, hned počátkem 90. let se nedokázala vyrovnat s komunisty, tak jako se to podařilo v Německu s nacisty, že nepadla tehdy řada nepodmíněných trestů, především pro vyšší funkcionáře KSČ, je dnes zločinnost komunistického režimu značně relativizována
 • Nic nepotěší navečer tak, jako kostelecké špekáčky. Ale velká hodina těchto kvalitních masitých vuřtů přijde až zítra. Však uvidíte...napsal Martin Komárek.  Soudruhu Martine Komárku, pojď se bavit konstruktivně, cituji program hnutí ANO: http://www.anobudelip.cz/cs/o-nas/program/resortni-program/ "Výrazně rozšíříme použití institutu „závazného posouzení“, kdy daňový poplatník bude mít možnost získat závazné právní posouzení své daňové pozice od správce daně dopředu. Toto opatření povede k posílení jistoty daňových poplatníků, předvídatelnosti daňových dopadů a snížení motivace k obcházení daňových pravidel." Martine, jakými konkrétními kroky výrazně rozšíříte použití institutu závazného posouzení, kdy daňový poplatník bude mít možnost získat závazné právní posouzení své daňové pozice od správce daně dopředu? Toš totok sa chlapom v hospodě líbilo nejvíc, to sme se zasmáli, jak sviňa, chlapi zajdú na úřad s papírama, a tam jim řeknú kolik majú dať peněz budu mět klid. To je fakt dobré. To sa nám lubí, za to dostaneš od chlapů štamprlu, až sa zastavíš a dostaneš aj domácí klobásku, ať nemusíš žrať tén Babišuj separát z polských kuřat. obr.9 špekáčky.Složení výše zmíněné lahůdky: 0,2 kg vepřový ořez bez kůže, 150 g ledová tříšť , 0,3 kg slanina, 0,5 kg zadní hovězí maso,podle chuti sůl , muškátový oříšek, mletý černý pepř a udit. Nic víc nepotřebujem.

A dopis exekutorovi:

A něco veselého :

A fór na konec: Milý Ježíšku, přála bych si tučné konto a štíhlou postavu. Ale ne obráceně jako loni!!!

A to je dneska všecko.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 2298x, známka: 2.9
Kategorie: Nalezeno na webu
online: 40
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist