Petr Paulczyňski: homepage

Důchodkyně ze Židenic udělaly X Factoru pá, pá

O soutěži X Factor víte z TV Nova skoro vše, ale co nevíte je, že se do konkurzu přihlásily i stařenky ze Židenic. Byly, ale těžce zklamány přístupem pořadatelů, kteří je odbyli nehorázným způsobem.   

O soutěži X Factor víte z TV Nova skoro vše, ale co nevíte je, že se do konkurzu přihlásily i stařenky ze Židenic. Byly, ale těžce zklamány přístupem pořadatelů, kteří je odbyli nehorázným způsobem.

Dle informací blízkých domovu důchodců na Nopově ulici, se do této soutěže chtěly přihlásit i důchodkyně zde bydlící, které mají svoji skupinu Nopovanky. Toto uskupení má 8 členů a dohromady je jejich věk víc než 700 let. 

Přihlásily se s velkým nadšením, ale organizátoři soutěže je řádně vypekli. 

Stařenky se do soutěže řádně přihlásily, ale na místo očekávané pozvánky s potvrzením jejich účasti, překvapeně obdržely osobní dopis od pana Mareše, ve kterém stálo, že konkurz v Brně

byl zrušen a pokud se chtějí přeci jen konkurzu zúčastnit, musí povinně přijet do měst jiných.

Dopis od pořadatelů soutěže X Factor je velmi zarážející.

Na místo aby se účastnily stařenky konkurzu v Brně, byly pozvány do velmi vzdálených měst.

Bohužel jim věk neumožňuje tak daleko cestovat a je nelidské až hanebné od pořadatelů soutěže nutit tyto stařenky, aby se konkurzu účastnily v jiném městě než Brně.

Celá věc je ještě více nepochopitelná, když zvážíme fakt, že casting do soutěže X Factor se Brně přeci jen konal, jak avizovala TV Nova na stránkách http://www.nova.cz/xfactor/ ve dnech 1.-3.11.  2007. A navíc dle MF DNES postupuje z jihu Moravy do semifinále 60 lidí.

Tak proč taková podlost?

Asi se stařenky někomu nehodily do krámu a tak šup s nimi do jiného města, však ony si už dalekou cestu řádně rozmysli a nebudou na konkurzu otravovat. 

Takové jednání ze strany TV Nova je opravdu ostudné.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 2084x, známka: 2.8
Kategorie: Ze Židenic
online: 29
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist