Petr Paulczyňski: homepage

Umí brněnští Zelení ještě něco než blokovat, kverulovat, udávat a obstruovat?

Maří skoro veškeré rozvojové stavby v Brně i kraji, maří zasedání zastupitelstva, maří dotace do sportu a  mohl bych pokračovat , to je vše co umí.

Jako třeba dneska zastupitelstvo na Brně středu. Zastupitelé si odhlasovali, že se sešli podle platného právního řádu a že dostali pozvánku na  zasedání včas. Vzápětí se rozešli.
Důvod? Opoziční lidovci a Zelení vystoupili na začátku schůze s tvrzením, že pozvánku nedostali včas. "A to je proti právnímu řádu. Zasedání je neplatné," uvedla zastupitelka Jasna Flamiková (SZ).

Pavouk News se však z obvykle dobře informovaných kruhů dozvěděly, že se to odehrálo kvůli zastupiteli Bartíkovi, který se nemohl zúčastnit pro účast ve volební kampani a nechtěl si nechat ujít příležitost zasedání jako obvykle torpedovat osobně.

Starosta Libor Šťástka (ODS) si však stojí za svým: pozvánku měli všichni ve schránkách sedm dní předem, jak ukládá zákon. "Opozice dělá jen obstrukce a je to trapné," prohlásil radní Pavel Blažek (ODS).

Šťástka dal proto hlasovat o tom, jestli je zasedání platné. Zvedla se nadpoloviční většina rukou. Přesto starosta nakonec posunul jednání na příští čtvrtek. "Abych se vyhnul budoucímu zpochybňování schválených bodů," vysvětlil.

Moje babička by to komentovala : To je jako u blbejch. Troufám si ukázat prstem, kdo že jsou v tomto případě ti blbí.

I příroda na tyto typy pamatuje, což je u Zelených obdivuhodné

V článku využito i zpravodajství Terezy Strnadové z MFD
http://zpravy.idnes.cz/zastupitele-si-odhlasovali-ze-schuze-je-platna-a-hned-se-rozesli-p88-/brno.asp?c=A080924_190604_brno_taj


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 1203x, známka: 2.7
Kategorie: Z brněnské radnice
online: 45
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist