Petr Paulczyňski: homepage

Kalhotky od Helena pro Pavouk

Dnes si oddechneme od politiky a zabrousíme jinam. Čas od času mi přijde mail, nad kterým rozum zůstává stát. Většinou mi nějaký anonym sděluje svůj názor na můj blog, občas mi nabízejí Viagru či Cialis, které opravdu, ale opravdu nepotřebuji.

Demosnímek - kalhotky od Helena pro Pavouk

 Ale nabídku k seznámení ze Súdánu jsem ještě nedostal. Přišel v angličtině společně s českým překladem, jehož půvab(zjevně automatický translator) stojí za to, abych s ním seznámil blogující veřejnost.

Ve světle této nabídky, zejména nabídky kalhotek jsem se rozhodl rozšířit povědomí o této šanci, abych případným zájemcům, umožnil reagovat na tento klenot. Tak pánové, pište Heleně, třeba vám pošle ty kalhotky.

Pozdravy z Helena

Mé jméno je Helena Karnga Abraham z republiky v Súdánu. V současné době v Dakar Senegal 24 let věku. Viděl jsem váš e-mailovou adresu zaslány stránce, takže jsem se rozhodla rozšířit mé blahopřání k vám. V současné době nemůžu určit, co vyzváni moje cesta napsat, ale já jsem si uvědomit, že byste mohli být milý člověk. Mám zájem setkat se s lidmi ze z boku mého kontinentu a blahopřát. Je to můj myslíte, že tam jsou milí lidé tam venku, kteří ocení hodnoty přátelství. Osobní Já bych to být velmi krásná fyzicky jako většina dámy ve vaší zemi, ale myslím, že jsem tu krásu mysli, která je cennější pro mě.
Prosím, napište mi, pokud můžete. Jsem svobodný a zaměření. Neřekl bych, že jsem dobrá, ale nechat na vás, abyste zjistili, s časem. Jak umožnit ostatním, aby přístup k vám, je pokorný jednat ...
Doufám, že se zobrazí zpráva od vás. Bude to velmi ocenil seznámení se vám mnohem lépe a sdílet naše zkušenosti a dobré vůle o našich jednotlivých kontinentů.
Pošlu vám mé fotografie v mé příští odpovědi. I ocení i pokud zašlete Vy mi ve své příští mail. S náležitým ohledem se ptám, co mi nějaké kalhotky o vás. Váš milostný život, co děláte ocení ženy obecně a své nevýhody. Abych zapomněl nejsem Bílá paní jsou spíše barevné a přeji vám to nevadí, jak jsem představu, že všichni jsou stejné bez ohledu na naše barvy. Vnitřní osoba je pro mě nejdůležitější, přátelství pro mě je právem všech lidí, a jsou-li řádně sklon mohl přidat na jednou štěstí.
My Zdravíme všechny vaše dobré a milující rodiny byly vždy žijete. Prosím, napište mi nejdřív budu rád z oddělení mého srdce .. Také můžete mi napsat přes můj hotmail adresu: helenaaabraham@hotmail.com

P.S. Jsem zvědav, kolik se našlo troubů, co odpověděli. Já se teda Helena Karnga Abraham ze Súdán o svá milostný život nepsala nyč. Jednak by mi mamuš dal do řepa, jednak jsem takovou pitomost dlouho nedostala. Ataky nejem zvědavá, aby mi chodil maily z Drbúškazakopanýrit nabízející mi kdovíjakou hovadinu.

Psáno pro blog.iDnes.cz
Mé blogy přejímají i servery Virtually, Parlamentní listy, Česká Media, E-portál a Fragmenty.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 2457x, známka: 2.8
Kategorie: Z mého života
online: 31
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist