Petr Paulczyňski: homepage

Sexuální spartakiáda

Sex není tělovýchovné vystoupení a ten, kdo dá ženě co nejdál nohu za hlavu – ať už za její nebo za svou nebo za jakoukoli jinou hlavu v místnosti – ať nečeká, že odejde s medailí.

Pokud jde o sexuální polohy, někteří muži nejspíš stáli frontu na blbé rady nebo na video se špatným pornem. Touha vyhnout se všemu, co by jen zdánlivě připomínalo misionáře, je často vede až za hranice představ o tom, jakou roli hrají v lidském těle kyčelní klouby. Tak předně – rozpětí mezi nohama není nekonečné a náš orgasmus se nezvětšuje úměrně s prostorem mezi levým a pravým kotníkem. Třísla nefungují na stejném principu jako guma od trenýrek a pokud jde o kotníky, nalistujte si prosím ve slovníku výrazy „držet“ a „drtit“. Nejspíš budou na stejné stránce, jejich význam se ale bolestně liší.

Uvědomte si také, že je-li žena hlavou dolů, proudí jí krev do hlavy, a čím déle je v této poloze, tím více krve do ní nateče. Nenamlouvejte si, že hoříme vášní. Máme překrvenou sítnici a mozek. Jestliže nám v této poloze uteče slabé vzdechnutí, pak je to proto, že bychom se z ní rády vymanily, ne proto, že by se nám v ní snad nedej bože líbilo. Jeden muž se mně v této poloze dokonce zeptal, jestli bych mu nepodala ovladač od televize. Přísahám, že kdybych na něj v tu chvíli dosáhla, umlátila bych ho s ním, jak někteří blogeři podobné články argumenty. Moje šátrání po stole si ale bohužel vysvětlil tak, že chci na něj vysadit. Mastného talíře od večeře si buď nevšiml, anebo mu přišlo zábavné, dělat to na mastném talíři od večeře. Tu televizi jsem nakonec zapnula já. Usoudila jsem totiž, že nic horšího tam na programu už ani být nemůže.

Zoufalejší, než krajně nepohodlná sexuální poloha, už jsou snad jen dotazy mužů na to, zda se nám ta krajně nepohodlná sexuální poloha líbí. Lžu z duše nerada a ráda bych této příležitosti využila k tomu, abych všem mužům sdělila, že MLČENÍ NENÍ SOUHLAS!

„Líbí se ti to?“ ptá se on zadýchaně.

Já mlčím.

„Líbí co?“

Neodpovídám. Říkám si, že jestli mě za tu nohu bude vytahovat ještě chvíli, dotknu se palcem stropu.

„Takhle to máš ráda co?“

Existuje na hloupé otázky chytrá odpověď?

Chytá mě i za druhou nohu, asi aby jí to nebylo líto, a obě mi je strká někam za mé levé ucho. Děkuju bohu za to, že jsem se stihla nadechnout a slevomatu, že měl v nabídce kupóny na jógu.

„Já věděl, že se ti to bude líbit,“ ujistí sám sebe o své dokonalosti a sleze. Spokojeně se válí na posteli. Tváří se jako vítěz. Vlastně to vypadá, že to tady ten soudruh nacvičoval především kvůli mně.

Neměla jsem to srdce říct mu, že o tuhle spartakiádu nikdo nestojí, a tak to říkám teď a rovnou všem.

Buďte tak hodní, pošlete to dál!

http://velikovska.blog.respekt.ihned.cz/c1-52330580-sexualni-spartakiada


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 5130x, známka: 2.8
Kategorie: Nalezeno na webu
online: 37
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist