Petr Paulczyňski: homepage

Čas islámského terorismu v Evropě

Islámský terorismus začíná dobývat Evropu. Po levicových rudých brigádách má Evropa tentokrát mnohem vážnější problém.

Rudé brigády řádily v západní Evropě v 70. a první polovině 80. let minulého století. Tehdejší Československo a zejména NDR (Stasi) poskytovaly podporu  teroristické Frakci Rudé armády. V té době se Československo podílelo na výcviku asijských a palestinských teroristů.

Slábnoucí komunistický vliv znamenal i slábnoucí podporu levicovým teroristům. Rozpad komunistického bloku po jeho zhroucení byl definitivním koncem takové podpory včetně výcviku. Evropu po letech začíná sužovat terorismus islámský.

Zatímco levicových teroristů bylo pomálu, jednalo se povětšinou o malé skupiny, tak v případě islámského terorismu zde hrozí daleko větší nebezpečí. Sice jde zatím převážně o jednotlivce, ale vzhledem k tomu, že Evropa, přesněji EU poskytla svůj prostor velkému množství islámských přistěhovalců, je jen otázka času, kdy se začne jednat o organizovanější akce.

Vezměme si to názorně. Po útocích na americká "dvojčata", WTC, o tři roky později v roce 2004 vybuchly bomby v Madridu,které zabily 191 lidí a přes 2000 zranily. Odsouzeno bylo 29 osob, členů islamistické skupiny a jejich spolupracovníků.

Rok po dvojčatech došlo k dramatu v moskevském divadle na Dubrovce, kdy divadlo během představení obsadili čečenští ozbrojenci. Ruské složky pomocí plynu zneškodnily útočníky, ale zároveň při tomto zásahu zemřelo až 170 rukojmí z více než devíti set.

V roce 2004 znovu čečenští ozbrojenci obsadili beslanskou školu a zajali okolo 1200 lidí. Po třídenním obléhání zemřelo při zásahu i za použití tanků nejméně 330 civilistů, z toho 186 dětí a 783 lidí bylo zraněno. Z teroristů nepřežil nikdo.

Přejdeme do aktuálního desetiletí. Moskevské letiště Domodědovo - sebevražedná dvojice, pravděpodobně z islamistické milice zabila 35 a zranila 180 lidí. Norsko - Anders Breivik zastřelil 93 lidí a téměř stovku zranil na protest proti imigrační politice.

Francie, Toulouse - Mohammed Merah zabil tři děti ve věku 3, 6 a 10 let, rabína a tři výsadkáře. Mstil se prý za Palestinu. USA, Boston - bratři Carnajevové, původem z Čečenska odpálili nálože při probíhajícím maratonu. Motivem byla údajně msta za Irák a Afghanistán.

Británie, Londýn - Michael Adebolajo a Michael Adebowaledva, britští muslimové s výkřiky "Allah akbar" zavraždili pětadvacetiletého vojenského náboráře přímo na ulici nožema sekáčkem na maso, když ho nejprve srazili autem. Důvod? Odveta za desítky mrtvých muslimů, které zabíjejí britští vojáci na zahraničních misích.


Francie, Paříž - Útočník přepadl v pařížské podnikatelské a obchodní čtvrti La Défense francouzského vojáka, který byl na hlídce společně s policisty. Dvakrát ho bodl do krku a pak utekl. Deník Le Parisien s odvoláním na policii uvedl, že pravděpodobný útočník byl zhruba třicetiletý vousatý muž severoafrického původu. Pod bundou měl oblečení arabského stylu.


K tomu si přičtěme "pouliční války", které proběhly ve Francii, Belgii a nejnověji ve Švédsku, při kterých hoří auta, obchody a školy. Společným jmenovatelem jsou přistěhovalci s islámským vyznáním. Náhoda anebo pravidlo?

Z tohoto výčtu se vymyká akorát útok Anderse Breivika. Značný nepoměr v identitě útočníků v neprospěch islamistů. Ano, občas se onjeví nějaký šílený střelec bez pádného motivu, své o tom mohou vyprávět v USA, Německu, ale i na sousedním Slovensku.

Přesto se pravidelně objevují nábožensky motivované útoky jako odplata za urážku islámu, přičemž za urážku je považováno takřka cokoli. Dokonce i to, pokud někdo v Británii venčí psa na ulici, kde bydlí lidé s muslimským vyznáním.

Slabá Evropa dělá stále ústupky vůči přistěhovalcům s muslimskou vírou. Jde to tak daleko, že postihuje a obviňuje z nesnášenlivosti ty, kteří se snaží na tento problém upozornit. Britský vysloužilec si namaloval na vstupní dveře anglickou vlajku. Bylo mu nařízeno ji zamalovat, aby neurážel muslimy...

Evropa tak popírá svou vlastní kulturu. Zdá se, že stále více dbá na to, aby se náhodou něco nelíbilo muslimům. Jak dlouho tento stav potrvá? Jak dlouho bude trvat, než útoky proti nevinným lidem dojdou větší organizace? Jak dlouho bude trvat, než Evropa přejde na islám? Obávám se, že dlouho to trvat nebude.

Už v roce 2050 by měla většina německých obyvatel vyznávat islám. Je zapotřebí si uvědomit, že zde i u takto ojedinělých případů se hraje o budoucnost Evropy. Socialisticky řízená EU chrání přistěhovalce s jinou kulturou a zavírá oči nad jejich neochotou přizpůsobit se zdejšímu životu.

Kdy si už konečně ti, kteří o nás rozhodují, uvědomí, že popíráním vlastní kultury pracují na zániku evropské civilizace tak, jak ji doposud známe? Nevidí, neslyší, ale měli by si představit své potomky, jak musí dodržovat právo šaría. Zdalipak by se to oněm mocipánům líbilo? Anebo po nás potopa?

http://polanecky.blog.idnes.cz/c/343802/Cas-islamskeho-terorismu-v-Evrope.html
 

 


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 2668x, známka: 2.8
Kategorie: Komentáře odjinud
online: 47
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist