Hlody středeční aneb miluji naše média


Tak čím začít. Není to tak dávno, co u Paroubka zastřelili Kočku. Dneska socanům zastřelili Housku. Mají to ti socani divný moresy. Taky jsem se zůčastnil volebního sněmu brněnské ODS, což byla taky zaznamenáníhodná událost.
Ale na úvodník slabý. Ale už vím. Máme novou celebritu. Byť malounko cinklou. Novodobý mučedník David Rath na nás kouká z každé stránky. Není pořadu ve kterém by se neobjevil. Jeho ego opět vzlétlo do výšin. Je úplně všude. Už jen schází aby ho pozvali do vily Vyvolených. Pomalu ale jistě získává gloriolu mučedníka, kterého zlá justice pronásleduje. Napřed na něm nenechala média nit suchou, teď ho vystavují, jakoby to co se okolo jím řízených zakázek dělo se nedělo. A je mi fuk, jestli si ten vývar strkal do kapsy, nebo ho nosil do Lihového domu. Možná to bylo napůl. A jak začal nosit víc domů, tak někoho rozčilil. A teď se asi soudruzi klepou, kdy zazpívá jak to bylo doopravdy. Leccos už naznačuje. A až mu padne ta dvanáctka co mu hrozí, možná i zazpívá. A naševaše by si měla odpustit strkat nám toho pána denně na oči. Aspoň do té doby, než ho osvobodí. O čemž pochybuji. A pojďme na titulky.

A zprávy o počasí: Sněhová nadílka se blíží, Česko čeká nové ochlazení. Pobavila mě informace ve zprávách, že silničáři jsou připraveni. Tato zpráva mi připomíná doby bolševika. Tam se v létě bojovalo o zrno a před zimou byli silničáři připraveni. Když pak doopravdy napadlo, zjistilo se že jsou hovnajs připraveni. A tak je tomu dodnes. Pavouk se ptal, co je to silničář. Vysvětlil jsem mu, že podle novin je vždy připraven. Vzdělaný pavouk říkal, že to je hovno silničář. Vždy připraven je prý pionýr. Kde to vzal nevím. Protože má terárko naproti telce, tak to pochytil asi jak teď furt opakují ty bolševický seriály. Musel jsem mu slíbit na tu zimu čepici s norským vzorem. 
                                                                                                                                  
A z mého života: Dostal jsem úkol. Koupit dýně, neboť prý bude dýňová polévka. Rozhodnout se kterou koupit bylo těžké. Chtěl jsem tu vlevo, ale pak jsem dostal strach, že bych doma dostal do dyně. Další problém je kvalitní nůž, protože ty mrchy dyně jsou tvrdý. Kdybych měl všechno tak tvrdý, byl bych vyhledávaný objekt. Trochu jsem zagooglil na kvalitninoze.com a tam jsem našel nůž snů.KUCHAŘSKÝ NŮŽ DAMAŠEK GÜDE SOLINGEN 21 CM za 30.590,- Když jsem to řekl mamuš, pravila, že buď jsem se posral v kině já, nebo oni. A to ještě nevěděla, že nůž na chleba tam stojí 110.000. To se raději naučím od Chucka Norisse krájet chleba malíkovou hranou.

A na Fejsbůku napsali:

A na konec něco veselého:
Dnes jeden sportovní

A to je dneska všecko.


Vloženo: 20. 11. 2013, autor: Petr Paulczynski (petr@paulczynski.cz)