Hlody pondělní aneb miluji naše média


Po malé pauze způsobené chřipkou opět po týdnu. A o čem asi tak začít. Myslím, že událostí týdne je pracovní úraz na velvyslanectví neexistujícího státu. Sledoval jsem, kterak nás naše média celý týden krmila nesmyslnými vysvětleními události,
 při níž snad vybuchlo zajišťující zařízení trezoru v bytě Palestinského velvyslance. Toto tvrzení postupně naši opinionmakeři různě upravovali, aniž by vzali na vědomí, že trezory nejsou budovány jako booby-traps pro zabití někoho kdo se jich dotkne.  Pokud mají zápalné nebo výbušné zařízení, jedná se o malé množství výbušnin, určené ke zničení dokumentů umístěných v trezoru při jeho neautorizovaném otevření. Plánovaná exploze je totiž určená ke zničení obsahu trezoru, tedy směrovaná dovnitř na chráněné papírové dokumety a není určena k zabití majitele trezoru. O to zajímavější byly následné kroky. Evakuace obyvatel, uniklé počty nalezených zbraní, jejichž počet značně kolísal. Taky se hoši filištínští nějak nedomluvili, jak to bylo s používáním trezoru. Jeden tvrdil, že se 20 let nepoužíval, druhý tvrdil, že se používal denně. Velvyslancova dcera dokonce tvrdila, že tatík byl zavražděn. A naše orgány u flagrantního porušení zákonů mezinárodního práva našlapují jako by se nic nedělo. Nelze než souhlasit se závěry kolegy blogera Polaneckého. Palestinci se rádi staví do role obětí, které byly vyhnány z domova. Jenže oni mohli mít svůj stát už v roce 1948. Tehdy ale sami o své vůli z území, které jim mělo patřit, odešli. Od té doby jsou s nimi všude potíže. Jordánsko je muselo vykázat, protože plánovali svrhnutí jordánského krále. Krásně se odvděčili za pohostinnost. Libanonci je rovněž nechtějí. Palestinci bývají označováni jako "arabští cikáni". Nakolik je toto označení pravdivé, nechť každý usoudí sám. Nevidím ale důvod, proč bychom měli poskytovat možnost diplomatického zastoupení neexistujícímu státu, který navíc pašuje nelegální zbraně jako diplomatickou poštu. Měli by do svých pasů obdržet razítko "persona non grata" a být doživotně vyhoštěni. Akorát nevím, proč tohle nenapíší naše média. A taky nevím, co dělá naše policie, když se nám tu houfují teroristi. Asi honí Nagyovou. A pojďme na titulky.

A zprávy o počasí: Pavouk se ptal, jak je možný, že venku je teplo jak na jaře. Vysvětlil jsem mu, že to je proto, že na jaře bylo naopak  nasněženo. Vysvětlil jsem mu, že to je pro radost klimaaalrmistům, protože to potvrzuje teorii oteplování. Povídal, že je něco špatně, poněvadž slyšel, že čím víc oteplování, tím víc zamrzlých ledoborců. Potěšil jsem ho, že brzy nasněží, že si půjdeme zaplavat. Koukal jak blázen. Musel jsem mu ukázat, jak se to dělá.

A z mého života: Chřipka kterou jsem chytil na silvestra mne skolila do postele. Tam jsem setrval a divil se, jak dlouho vydrželo našemu občanstvu nadšení dělat bordel se zábavnou pyrotechnikou. Myslím, že by návod k použití měl obsahovat větu:  Žádám efektuchtivé občany, aby si zábavní pyrotechniku laskavě strčili do prdele. Dále již mohou postupovat dle pokynů v příbalovém letáku.

A na Fejsbůku napsali:

A nakonec něco veselého :
 

A fór na konec: Žena si večer v ložnici kape do očí kapky, nejdřív do jednoho oka, potom  do druhého a nakonec i mezi nohy.  Muž na to kouká, kroutí hlavou a ptá se jí, proč si aplikuje  kapky i  mezi nohy? Žena zvedne oči v sloup a tiše mu odpoví: "Ta chuděrka taky už dlouho  nic neviděla."

A to je dneska všecko.


Vloženo: 6. 1. 2014, autor: Petr Paulczynski (petr@paulczynski.cz)