Hlody středeční 2.7 aneb miluji naše média


Nevěda co s časem v čase nedělního oběda, masochisticky zvrhle jsem si pustil OVM. To je ten pořad, kde namistrovaný moderátor který dbá aby mu kapesníček ladil se rtěnkou, sugestivně tvrdí, že o tomhle se bude příští týden mluvit. A ono prd. Ale v neděli se to povedlo. Na obrazovce se spolu ocitli piják, agent a jeden z protěžované menšiny. Nad tou sestavou jsem se tak odvázal, že jsem nerozlišil, zda se jedná o poslední orgasmus či první infarkt. A pořad mi potvrdil názor Václava Klause na tuto veřejnoprávní taškařici, že vysílání takových pořadů je zrůdnost, která nemá nikde obdoby. Vytratil se význam, ztratila se kontinuita, zmizela skutečná veřejná služba. Politici, placení z našich kapes, si na Kavčí Hory chodí akorát honit ega a veřejnoprávní televize jim k tomu za naše peníze vyrábí líbivé kulisy. Pánové předvedli koncert vzájemného napadání uboze moderovaný králem televizních paňáců. Divák se nedozvěděl téměř vůbec nic, maximálně si prohloubil pocit znechucení a blbé nálady.  Babiš na Kalouskovo konto prohlašoval, že nevybíral daně a Kalousek kontroval, že Babiš jen žije z toho, co prosadila vláda předchozí a navíc se chová jako tygr v masně. Babiš se navíc hádal o to, že Kalousek dostává od Moravce víc času a když dostal slovo, mlel furt dokola své oposlouchané mantry. Zapomněl jen na levnější papír a notebooky. Novinkou bylo, že vláda bude víc investovat například do mateřských školek. To už jsem málem upadl pod stůl. Potom jsme několikrát slyšeli o karuselových obchodech, centrálním regiostru účtů, elektronickém výkazu DPH. Došlo i na obměnu dozorčích rad, kterou Babiš provedl bez konzultace s koalicí, což se rovná nepřátelskému převzetí a Kalousek Babiše nazval tygrem v masně, který si prostě urve tolik, kolik mu pánové Sobotka a Bělobrádek dovolili. Nejlepší popis nedělního pořadu napsal kamarád na FB: Když jsem není som Bureše u Moravce poslouchal, jak chce své cíle v roce 2017 splniťťť, chvíli méně a chvíli více všecko zdaniťťť, jak Kalousek sám jediný stihl všechno zkaziťťť, jak se musíme od Slováků učiťťť a od Chorvatů SW a zkušenosti převziťťť, tak jsem se z toho mohl pobliťťť!!!
No a nyní pár titulků.

A zprávy o počasí: Ekopošuci vyhrožovali oteplenim tuším o 6 stupňů v průběhu deseti let. Dokázali zblbnout skoro celý svět k masivním výdajům na boj s oteplovánim. Falšovali studie a výsledky měření, aby se nakonec ukázalo, že teplota stagnuje. Nyní jakýsi poradní orgán EU zpracoval studii, jak je nutné bojovat proti globálnímu oteplování a změnám klimatu, protože Evropě hrozí stamiliardové ztráty ročně, když se s tím nebude nic dělat. Prý vzroste teplota o 3 a půl stupně. Jedná se o roky 2071-2100.  Výborně, nejsme schopni předpovědět počasí na týden dopředu, ale jak bude za 60 let se ví naprosto přesně. Poručíme větru, dešti, to už tady bylo. Pavouk se ptal, jak vypadá to oteplování. Ukázal jsem mu jak si ho představuji já.

A z mého života: Konec školního roku se trochu prodražil. Dostavily se dvě školou povinné vnučky pochlubit se vysvědčením. A dědeček musel sáhnout do portmonky. Na otázku manželky, kam pojedeme na dovolenou jsem jí dal vybrat na globusu. 

A na Fejsbůku napsali:

A něco veselého u příležitosti konce školního roku:

A fór na konec: Na pracáku ve Frýdku-Místku mě upoutalo volné místo - Gynekologický  asistent.  Tak jsem se zeptal zprostředkovatelky, v čem ta práce spočívá.  Ta vytáhla složku a říká: "No, to přijmete příslušnou pacientku a připravíte ji na vyšetření.  Svléknete jí spodní prádlo, uložíte ji na vyšetřovací křeslo, namydlíte  rozkrok, oholíte a pak jí vetřete olej na pohlavní orgán. Plat je 34.000  korun měsíčně.
Jestli máte zájem, musíte do Havířova, je to asi 15 km".
Tak jsem se podivil: "Jo tak ta práce je v Havířově ?"
Zprostředkovatelka: "Ne, ne, práce je tady ve Frýdku-Místku, ale v Havířově momentálně končí fronta zájemců".

A to je dneska všecko.


Vloženo: 2. 7. 2014, autor: Petr Paulczynski (petr@paulczynski.cz)