Petr Paulczyňski: homepage

Děje se okolo nás

O školním mléku

Peněžní sprcha
Dotace se neosvědčily, pročež je zvýšíme, to není text z nějakého papírku - pamatováčku, která zbyl ve vládní zasedačce po socialistické vládě. Je to rozhodnutí liberální vlády, která hlásá, že podporuje volnou tržní soutěž bez přívlastků a pokud možno bez korupčních vlivů státu.
celý článek »

Vloženo: 26.7.2007, přečteno 2637x, autor: Aston na Neviditelném psu

Pavouk odpovídá v diskuzním fóru

Dlouho mi nikdo nenapsal. A naráz se roztrhl pytel. Na první dva dotazy jsem odpověděl, jsou aktuální. Na další se chystám, jsou víc nadčasové. Také jsou nová "Moudra dne".
celý článek »

Vloženo: 25.7.2007, přečteno 2794x, autor: Petr Paulczynski

Jak na zmrdy - lekce druhá

Pozvedněme zbraně (ofenzíva)!
Řeč budiž jasná, ano, ano, ne, ne. Pokládejte zmrdovi otázky, které mají jednoznačné odpovědi. Nebude na ně schopen odpovědět, protože zmrd vždy lavíruje s pojmy jako možná, kdyby, to se mují vyjasnit a podobně. Pokud bude kličkovat, řekněte mu, že se obrátíte na jeho nadřízeného, protože on není schopen dát přesvědčivou odpověď.
celý článek »

Vloženo: 18.7.2007, přečteno 2536x, autor: D-Fens

Jsme národ hypochondrů?

ČR se ocitla na špici žebříčku počtu návštěv u lékaře. Ve srovnání s průměrem starých států Evropské unie navštěvují Češi lékaře dvakrát častěji. Na jednoho obyvatele ČR připadá průměrně 13,1 návštěv u lékaře za rok, tj. více než jedna návštěva měsíčně. Důsledkem je plýtvání s prostředky veřejného zdravotního pojištění a následná finanční nerovnováha systému.
celý článek »

Vloženo: 18.7.2007, přečteno 2255x, autor: Petr Paulczynski

Patálie s pomníkem

Rusko s nadšením uvítalo, že místostarosta Brna – Králova Pole odstranil z pomníku padlých ruských vojáků srp a kladivo  a že se může pustit do boje o svá práva s tak důstojným partnerem, jako je ČR. Žádá uvedení pomníku do původního stavu a potrestání viníků. Výši trestu nestanoví, takže možná nebudou muset být napíchnuti na kůl.
celý článek »

Vloženo: 15.7.2007, přečteno 2569x, autor: Bohumil Doležal

Jak poznáte zmrda. Lekce třetí

Další díl Zmrdologie. A také první lekce Jak na zmrdy.
celý článek »

Vloženo: 15.7.2007, přečteno 2880x, autor: Petr Paulczynski

Berny měl šedesát

Miloš Bernátek, spolumajitel legendární Šelepky, muž který se zapsal nesmazatelně do brněnské kulturní mapy měl šedesát.. Tož Miloši, vítej mezi dospělé chlapy. Po téměř roce, co jsem si prožil totéž Ti sděluji, že to nebolí. Jenom se stává, že zatímco mobil vyzvání, Ty zapomeneš kam voláš. A protože jsem byl přitom, podělím se s veřejností o pár foteček i s komentáři.
celý článek »

Vloženo: 14.7.2007, přečteno 3577x, autor: Petr Paulczynski
online: 13
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist