Petr Paulczyňski: homepage

Děje se okolo nás

Co nám Zelení tutlají

Trasování R 43. Zelení si vymysleli jinou trasu. A jak je jejich zvykem, hodlají nechat zpracovat několi dalších studií za několik dalších milionů korun. Jak na to přišli? Zřejmě po požití mnoha zelených jak ukazuje perexový obrázek. Ale abych jim nekřivdil. Přidalo se několik dalších odborníků, byť na jinou problematiku, jako třeba na  na železničářské stávky, nebo na informatiku. Zbytek města , především ty MČ kudy doprava dnes protéká ,zdá se má jiný názor. Ale už jste to někde slyšeli nebo četli?
celý článek »

Vloženo: 12.6.2007, přečteno 2112x, autor: Petr Paulczynski

Jsou Cesi uplne mimo?

Uz jsem si zvykl na to, ze Cesi vidi veci ponekud jinak, nez lidi z civilizovaneho sveta. Jako treba, ze nemaji jasno, co je pravicove a co je levicove. CSSD, strana natolik nalevo, ze by byla prijatelna i pro Brezneva, je v Cesku povazovana za "stranu demokratickeho stredu"  a ODS, coz je neco jako jako "komuniste s lidskou tvari" (pokud nejste dost stari, zeptejte se rodicu) je povazovana za stranu pravicovou. Vazne, nekecam, to si tam v Cesku lidi opravdu mysli. Neni se ostatne cemu divit, pokud oba dva dosavadni prezidenti zeme byli prijatelni a "predschvaleni" i sovetskou KGB a jsou presto milovani a uctivani silicimi davy.
celý článek »

Vloženo: 12.6.2007, přečteno 1846x, autor: Ross Hedviček

ASUS aneb kurva se neříká

Kouzelný pokyn zahraničního investora pro zaměstnance na Ostravsku visící na nástěnce firmy ASUS si přečtete, když si nakliknete sem:              ASUS
celý článek »

Vloženo: 12.6.2007, přečteno 1745x, autor: Petr Paulczynski

Co lze potkat na silnici

Když člověk jezdí s foťákem, zjistí, že i na silnici lze uvidět všelicos zajímavého. Například omluva majitele minima bodů. Přitom mne napadlo, že bych mohl dát k lepšímu i zajímavosti z nedaleké, jak jsme dříve říkali spřátelené ciziny. Proti tomu je náš bezbodovník úplné nic.
celý článek »

Vloženo: 11.6.2007, přečteno 2032x, autor: Petr Paulczynski

Jak poznáte zmrda. Lekce druhá.

Počet čtenářů minulého článku, v němž jsem se k této knize dostal víceméně náhodou, mne přivedl na myšlenku, seznámit Vás s elementární terminologií. Čím víc se do knížky začítám, tím víc zjištuji, kolik je okolo nás zmrdů. Jen jsme je nedovedli pojmenovat. Uvidíte sami, jak je autor definičně přesný.
celý článek »

Vloženo: 7.6.2007, přečteno 1757x, autor: Petr Paulczynski

Sliby se slibují, aneb když Rada spí

Všichni slibovali. Například snížení poplatků ze vstupného. Také primátor nedávno na svých webovkách. A pořád nic. Prostě : Sliby se slibují, blázni se radují. A promotéři taky. Takhle kdyby to bylo za naší vlády, to by bylo řevu. Rada totiž spí. A to nejenom obrazně, ale i fyzicky. Zjistíte to nakliknutím na její obrázek. Všimněte si, že můj milec na obrázku není. Ten je totiž vždy ve střehu.
celý článek »

Vloženo: 7.6.2007, přečteno 1933x, autor: Petr Paulczynski

Kdo je D-Fens aneb o zmrdech a vohnoutech.

Zcela nedávno jsem narazil na zajímavé webové stránky a navíc  i na knihu. Autor - D-Fens. Její název je sám o sobě perla: Zmrdi, vohnouti a my. Nevěřili byste, ale tuto knihu, která je svým způsobem sociologickou studií určitých typů lidiček dneška jsem našel na pracovním stole svého oblíbence, emeritního rektora, děkana, senátora, radního a vůbec renesančního člověka.
celý článek »

Vloženo: 5.6.2007, přečteno 3223x, autor: Petr Paulczynski
online: 49
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist