Petr Paulczyňski: homepage

Děje se okolo nás

Idiot se vzbudil

To byla první myšlenka po převzetí pošty z Policie ČR, která mne vyzvala k podání vysvětlení.
celý článek »

Vloženo: 26.4.2007, přečteno 1995x, autor: Petr Paulczynski

Podivné praktiky na radnici.

5/2 v Opozičním zápisníčku a 21/3 v článku Hajzlpapír na radnici jsem krtitzoval šetrnost radnice v otázce kvality toleťáku ve srovnání s její rozhazovačností při zřizování nových funkcí. Dnes před zahájením ZMB jsem obdržel od odpovědného náměstka Pospíšila malý dárek. Balík toaleťáku Zewa nejvyšší kvality v dárkovém balení.
celý článek »

Vloženo: 25.4.2007, přečteno 1841x, autor: Petr Paulczynski

Táta primátor.

Rozdává rady kudy chodí. Dnes mne  poučil, že bych měl mít oblek a vázanku. Prý proto, abych vyjádřil úctu k místu a osobám. To jsem teda šel do kolen. Kde se v tom ještě nedávno odborářském vůdci bere ta samolibost, se kterou rozdává takové cenné rady. Myslel jsem, že laškuje, ale asi ne, protože se ke mně spiklenecky naklonil a dodal, stačí, že tak chodí oblečení někteří Zelení.
celý článek »

Vloženo: 25.4.2007, přečteno 1636x, autor: Petr Paulczynski

Vyvrácení dalšího pšouku

Nedávno si upšoukli zase na schizofrenii , že Marketingová rada je cosi, co jsem si snad vymyslel. Ale na to už jsem zvyklý. Dnes mi byl předán dopis pana primátora, který přijal mé návrhy na řešení problematiky černého výlepu. Brzy o nich uslyšíme. O tom až jindy. Tady a teď jenom fakt, že Marketingová rada je normální poradní orgán. A je složený z osobností veřejného života. Opravdových osobností.  Pro toho diskutéra co počítá zadnice na mém webu posílám další číslo do statistiky.
celý článek »

Vloženo: 24.4.2007, přečteno 1448x, autor: Petr Paulczynski

Ze zastupitelstva 24.4.2007

Myslím, že dnes bude docela veselo. ODS po 100 dnech vlády nového vedení bude docela nekompromisní. A jestli si někdo myslí, že dnes na pořadu není nic, co by stálo za řeč se asi bude divit.
celý článek »

Vloženo: 24.4.2007, přečteno 2357x, autor: Petr Paulczynski

Stando, dělej raději komerci.

Sobotní premiéra v MDB. Dává se Saroyanovo Jeskynní lidé v Joskově překladu Sbohem lásko. Rozumím poselství, které přináší. Rozumím i tomu, proč je tento kus nasazen.
Avšak ponurost nízkonákladové scény, kostýmy dokreslující bezútěšnost bezdomoveckého osudu mi sobotní večer rozhodně nezpříjemnily. A to jsem věděl na co jdu. Provedení předčilo dílo samo. Snad jen výkony hlavních protagonistů mne udržely v sedadle až do konce, především pak Erich Pardus v roli Krále. Ericha alternuje Jirka Pecha, proto je ve fotkách také.

celý článek »

Vloženo: 23.4.2007, přečteno 1505x, autor: Petr Paulczynski

Brno seshora

Model centra Brna je novým počinem Urban centra na Radnické. Když ho vymyslel radní Venclík, byla o něm velká diskuze. Nakonec se námět schválil. A dobře se stalo. Dnes při jakémkoliv námětu na úpravy v tomto prostoru se každý může přesvědčit, zda ano, či ne. Například já jsem se tam šel podívat, jak by vypadala novostavba JAMU. Doporučuji shlédnout, je to přinejmenším zajímavá podívaná.
celý článek »

Vloženo: 23.4.2007, přečteno 1625x, autor: Petr Paulczynski
online: 42
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist