Petr Paulczyňski: homepage

Děje se okolo nás

Parádní koše na Svoboďáku.

Volání po dalších koších na Svoboďáku bylo vyslyšeno.  Ovšem to, co tam někdo dal vedle sice designově vyladěných košů, zato však nepraktických, je jako pěst na oko. Je to přesně naopak. Koš je sice objemný, jeho design je však předpotopní. Tak jsem cvičně proběhl web, jestli není něco hezčího. Je.
celý článek »

Vloženo: 23.4.2007, přečteno 1463x, autor: Petr Paulczynski

Na scizofrenii se zase upšoukli,

ba spíš podělali v kině.
Já si snad začnu myslet, že tomu co píší  sami věří.  Podívejte se na scan článku z MF z 18.5.2002. Paní redaktorku Ustohalovou, autorku článku, rozhodně nelze podezřívat že by mi stranila. A přesto napsala seriozní údaje. Komentář k nim je už z jiného soudku. Ale fakta nepřekrucovala.
celý článek »

Vloženo: 19.4.2007, přečteno 2660x, autor: Petr Paulczynski

V Židenicích nově

Předvolební sliby se naplňují. Změna v Židenickém zpravodaji je viditelná. Uvidíme co na to občané.
celý článek »

Vloženo: 18.4.2007, přečteno 1340x, autor: Petr Paulczynski

To se prezidenti pokoukají

Prezidenti půjdou do Mahenky na balet. To není špatný nápad. Divadlo skvostné, i když trochu zanedbané, balet máme v Brně skvělý, jenom o tom málokdo ví, dobrý nápad primátore. Ale jenom je třeba promyslet, kudy tam půjdou. Protože pohleďme, jak vypadá bezprostřední okolí. Výzdoba jako "sviňa" , jak říká jeden můj kamarád. Nebo s tím už někdo pohne?
celý článek »

Vloženo: 18.4.2007, přečteno 1751x, autor: Petr Paulczynski

Bohem zapomenuté prostory

Do Janáčkova divadla se investují stamiliony. To je v pořádku. Co není v pořádku je podle mne to, že se opravuje jen budova. Okolí, v samém centru města, je nějak pozapomenuto. Pro inspiraci příslušných pracovníků posílám pár námětů.
celý článek »

Vloženo: 18.4.2007, přečteno 1709x, autor: Petr Paulczynski

Emeritní diskutér Zlatuška

Když se asi před čtrnácti dny opřel pan emeritní rektor do prezidenta Klause, nechal jsem to být, i když krev se ve mně vařila. Nechal jsem to být. Nenechal to být pan Bárta a na Neviditelném psu napsal polemiku. Korunu tomu dodala následující diskuze..Nemohu si pomoci, ale  zdá se, že pan emeritní šel zase mimo mísu

celý článek »

Vloženo: 17.4.2007, přečteno 1885x, autor: Petr Paulczynski

Marketing v divadle? Běžte se zeptat Moši.

Pátek na  Hudební scéně. Po představení Čarodějek z Eastwicku proběhl křest nového CD z tohoto představení a poté večírek v Café Fischer hlavní roli s téměř všemi Čarodějkami v hlavní roli. Hnusná komerce? Ale kdepak. Takto se prodává výrobek. I když jím je divadelní představení CD z něho.  Možná kdyby si někteří jiní vzali příklad, nemuseli by hledat viníky svého osudu všude okolo a obviňovat Radu z podjatosti. Večírek měl uvolněnou atmosféru a všichni přítomní si v neformálním prostředí měli co říci. Ke křtu byly připuštěny i čarodějky z radnice a parlamentu(pozor nezaměňovat čarodějky s čarodějnicemi). Primátor ke křtu připuštěn nebyl. Neprokázal zatím schopnost dostatečně kouzlit. Stejně si myslím, že by chtěl být spíš Darryl, i když boty zatím nezouval. Ti co tomuto nerozumíte, musíte na představení.
celý článek »

Vloženo: 16.4.2007, přečteno 1450x, autor: Petr Paulczynski
online: 25
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist