Petr Paulczyňski: homepage

Děje se okolo nás

Nebezpečný Meďák

Chudák vrabec. Mercedes-fighter. Ale v to MDB jak jsem psal tuhle, to vypadalo jinak. Řekl bych - sexy vůz - sexy představení. Protože vím, že fotoreporty jsou žádány, tak jeden dodatečně, (hned jak Jef Kratochvil dodal fotečky, když já je pohřbil) dodávám.
celý článek »

Vloženo: 5.4.2007, přečteno 1542x, autor: Petr Paulczynski

Hra s ohněm

Nedávno jsem zde napsal o neoprávněném užívání majetku MČ Židenice. Zdá se, že někdo nepochopil stav a obcí provedené zablokování ploch strhl a znovu přelepil plakáty. Z obvykle dobře informovaných kruhů se dozvídáme, že tím na obci vyvolal stav značného rozčilení. Tak si tedy počkáme, jak to dopadne.
celý článek »

Vloženo: 5.4.2007, přečteno 1642x, autor: Petr Paulczynski

Pavouk se svlékl

Ti, kteří podle titulku čekáte pikanterii z mého života, budete zklamáni. Momentálně mi přijde zajímavější než jakési pochybné pseudokauzy s různými individui fakt, že můj pavouk (ne ten co utekl - ten zmizel) se svlékl. To je docela zajímavé pozorovat jak při akci samé, tak výsledek.
celý článek »

Vloženo: 5.4.2007, přečteno 2708x, autor: Petr Paulczynski

Jak jsem kradl (prý).

Dnes ráno, mne neznámý čtenář upozornil na článek pana JXD na Reflexu. Tento slovutný novinář, kterého s oblibou čítám,  mne neuvěřitelně (aniž by mne znal) napadl. Důvodem bylo, že jsem přetiskl jeho článek o fotbalistech. Přitom jsem nepřidal ani tečku svého komentáře a uvedl jsem pouze jeho jako autora. Čtenost byla dost vysoká, 260. Ale budiž, když si autor přeje stáhnout článek tak jsem, mu vyhověl. Také jsem mu zaslal omluvu v tomto znění:

celý článek »

Vloženo: 5.4.2007, přečteno 2536x, autor: Petr Paulczynski

Hnusná komerce aneb Křest dravce.

MDB předvedlo nový marketingový tah. Na Hudební scéně proběhl Křest Dravce - představení nového Mercedesu třídy C. Komponované představení sestavené z muzikálových výstupů z produkce této scény bylo docela milým pohlazením.
celý článek »

Vloženo: 5.4.2007, přečteno 1629x, autor: Petr Paulczynski

Má Kometa na rozdávání?

Primátor chce pomoci Kometě. Hledá cestu jak to provést. Kometa , nebo spíš někteří jedinci si toho neváží. To bylo pláče nad zmařeným postupem. Není však za tím něco jiného?
celý článek »

Vloženo: 5.4.2007, přečteno 1618x, autor: Petr Paulczynski

Řídí to město někdo ?

BKC aneb Brněnské kulturní centrum dostalo k pronájmu nerezové výduchy z kolektorů na náměstí Svobody a u Baťova paláce. Účelem bylo zabránit divokému neboli černému výlepu. Ve smlouvě je jasně stanoveno, že na těchto plochách má být prováděna pouze anonce na akce města Brna. Provozování komerční činnosti na těchto plochách není povoleno. Cituji ze smlouvy:
celý článek »

Vloženo: 3.4.2007, přečteno 1639x, autor: Petr Paulczynski
online: 23
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist