Petr Paulczyňski: homepage

Děje se okolo nás

Masakr na silnici - fotoreport.

Předevčírem na Olomoucké  havaroval poblíž benzínové pumpy Agip autobus městské hromadné dopravy s osobním autem. Tři lidé v autobusu a řidič auta byli zraněni. Podívejte se na ten masakr. Některým šoférům bych nesebral jen body.
celý článek »

Vloženo: 23.3.2007, přečteno 1629x, autor: Petr Paulczynski

Radnice rudne.Ale taky se zelená

.Při svých pracovních pochůzkách po radnici jsem si pořád říkal, tady se něco změnilo. Řeknete: ale to je přece jasný, ne? To já vím taky.. Personální změny ani zvýšení počtu uvolněných bafuňářů nemám na mysli. Až jsem na to kápl. Za nás byly chodby radnice vybaveny solidním, masivním, koženým historizujícím nábytkem. Podívejte.
celý článek »

Vloženo: 22.3.2007, přečteno 1588x, autor: Petr Paulczynski

Bude mít Brno zápis v Guinessově knize rekordů?

Luboš Vaněk. Známý brněnský karikaturista. Mimochodem je  také autorem mých kreslených vtipů. Libreto je většinou mé, ale on je nejen kreslíř, ale také skvělý spolupracovník po stránce námětové. Je držitelem celé řady rekordů.
Poslední vyrobil nedávno. Vyrobil knížku 4 x3 milimetry s portréty všech deseti československých a českých prezidentů.
celý článek »

Vloženo: 22.3.2007, přečteno 1715x, autor: Petr Paulczynski

Paroubek v Brně - fotoreport

V neděli 18.3 jsem napsal, že Paroubek se půjde v pondělí pokochat brněnskou radnicí, protože ho ani ve snu nenapadlo, že se tam ČSSD zahnízdí.  Tak jsem to šel fotograficky zdokumentovat. Zaujalo to i redaktorku MFD Ivanu Svobodovou, která jak moji snahu o získání aktuálního fota, tak moji nedělní anonci zaznamenala. Napsala: Když pak Paroubek odcházel z tiskové konference a mířil na radnici, mezi fotoreportéry na něj číhal s aparátem v ruce i zastupitel ODS Petr Paulczyňski.
celý článek »

Vloženo: 21.3.2007, přečteno 1407x, autor: Petr Paulczynski

Fotoreport ze ZMB

On line přenos v mém pojetí je předmětem značného zájmu - viz počitadlo. Totéž sice slibovali koaličníci, ale jak je zvykem, kde nic, tu nic, aneb sliby se slibují...Uvidíme až udělají Programové prohlášení. Nebo neudělají? Zatím ticho po pěšině.
Protože jsem psal o různých kolezích, dovoluji si přinést také fotoreport. Profesionálové prominou chyby reportéra začátečníka. Na perexovém obrázku vidíte maskota Formánka.
celý článek »

Vloženo: 21.3.2007, přečteno 1710x, autor: Petr Paulczynski

Protikuřácká agitace.

Expresivní protikuřácké vystoupení zastupitelky Brázdové na včerejším zastupitelstvu, ze kterého vyplynul úkol pro tajemníka, navrhuji řešit na úrovni doby  nasazením výpočetní techniky. Navrhuji, aby ve všech volných chvílích na všech magistrátních monitorech běžel následující soubor. Řešení vyhrazením kuřáckého oddělení v kantýně je jak už jsem psal stejné, jako když rozdělíte bazén na část kde se močit smí a na část kde se močit nesmí.
celý článek »

Vloženo: 21.3.2007, přečteno 1566x, autor: Petr Paulczynski

Jak bolí pomluva.

Mám se spláchnout?
Dne 13.3 jsem v článku "Kvapil už zase vylučuje. Tak kdo je tu komunista?" napsal mimo jiné tuto větu : "A hned je tu deník, který to rozmázne. Podle webové diskuze na Rovnosti k situaci v Lískovci prý proto, že jedna redaktorka se vodí za ruku s lískoveckým protagonistou . To by vysvětlovalo všelicos z doby před volbami, protože patří do stejného křídla." A to jsem neměl.
celý článek »

Vloženo: 21.3.2007, přečteno 1419x, autor: Petr Paulczynski
online: 23
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist