Petr Paulczyňski: homepage

Aktuálně

Podnikání v Česku? Jednou nohou v blázinci, druhou v kriminálu …

Na počátku každé snahy postavit se na vlastní nohy a vybudovat prosperující firmu je vize a víra. Osobnost, která se rozhodne riskovat celý svůj současný i budoucí majetek, zdraví a pověst si věřit musí.
celý článek »

Vloženo: 31.7.2013, přečteno 2685x, autor: Karel Kříž

Hlody pondělní aneb miluji naše média

Tak nám pan prezident přijal pana Ištvána a pochválil ho. Tak z toho jsem volaaký zmetěný. Když pan Ištván oznámil, že bude stíhat bývalé poslance, které Nejvyšší soud ve věci pro kterou byli stíháni vyjmul z pravomoci orgánů činných v trestním stíhání,
celý článek »

Vloženo: 29.7.2013, přečteno 3561x, autor: Petr Paulczynski

Těžká minela doktora Ištvana

V polovině června vypuklo zemětřesení. ÚOOZ podnikl razii za účasti 400 policistů a zatkl několik osob, které skončily ve vazbě.Velká medializace provází kauzu od samého počátku.
celý článek »

Vloženo: 29.7.2013, přečteno 2694x, autor: Rudolf Polanecký

Pat a Mat loví kmotry

Pověstní korupčníci nikde. Před soudem je jen jeden za bizarní nehodu s přejetou Vietnamkou. Policistům kauza zločinců a korupčníků ve vysokých politických funkcích taje jako sněhulák v sauně.
celý článek »

Vloženo: 29.7.2013, přečteno 2724x, autor: Pavel Páral

Rezignovala demokracie na kontrolu represivní moci?

Zápis z druhých Rozmluv na Hanspaulce,Druhé Rozmluvy na Hanspaulce, tento nový žánr našeho Institutu, se konaly uprostřed léta (25. července) v neuvěřitelném vedru. Přesto je obdivuhodné, že se 22 pozvaných účastníků této diskuse zúčastnilo a vydrželo v plné pozornosti téměř tři hodiny, bez klimatizace.
celý článek »

Vloženo: 29.7.2013, přečteno 2684x, autor: Václav Klaus

Protokoly pravdoláskařských mudrců

Při pátrání v archivech byl nalezen zažloutlý samizdat. Jedná se o kopii napsanou skrze kopírovací papír starým psacím strojem.Autorství je nejisté, určitým vodítkem by ale mohla být skutečnost, že psací stroj se vyznačuje poškozeným písmenem „r“, respektive toto písmeno ve slovech zcela chybí.
celý článek »

Vloženo: 29.7.2013, přečteno 2797x, autor: Adam B. Bartoš

Hlody páteční aneb miluji naše média

Prezident Československa soudruh Klement Gottwald přijal soudruha prokurátora Josefa Urválka a vyjádřil mu poděkování za jeho náročnou práci a plnou podporu v jeho rozhodném boji proti nepřátelům naší socialistické společnosti.
celý článek »

Vloženo: 26.7.2013, přečteno 3368x, autor: Petr Paulczynski
online: 31
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist