Petr Paulczyňski: homepage

Aktuálně

V. K. testující

Exprezident a expředseda ODS Václav Klaus vystoupil na Primě a přišly povodně. Souvislost byla sice náhodná, ale souběh obou událostí způsobil, že Klausovo vystoupení bylo nejdříve zastíněno obrazy zatopených budov a posléze úplně zapomenuto. Co chtěl vlastně říct?
celý článek »

Vloženo: 14.6.2013, přečteno 2587x, autor: Jaroslav Kubera

Čtvrteční glosy 13.06.2013

Suma, kterou nám stát každoročně nedobrovolně vytáhne z kapes a předá fotbalovým bafuňářům, činí 290 milionů. Většina občanů má ovšem jiné koníčky a jiné aktivity, vesměs za své.
celý článek »

Vloženo: 14.6.2013, přečteno 2550x, autor: Miroslav Macek

Umoří Miloš Zeman ze své výplaty státní dluh?

President ve své volební kampani slíbil odevzdávat část svého platu, by tímto heroickým činem pomohl poddaným splatit státní dluh, který se navyšuje rychlostí kolem 3500,- Kč za jedinou vteřinu.
celý článek »

Vloženo: 13.6.2013, přečteno 2831x, autor: Karel Kříž

Komunismus přichází z brusele

Doba je naprosto šílená a bude ještě šílenější... Naposledy mě o tom přesvědčil finanční génius z Telnice. Celý povodně nebylo moudrém Bohoušovi ani vidu ani slechu (možná neumí plavat a vody se bojí...), ale jak začala voda jen trošku opadávat, hned vystrčil uši a začal trousit svá moudra.
celý článek »

Vloženo: 13.6.2013, přečteno 2561x, autor: Bronislav Šimoník

Co takhle dát si měnovou reformu?

Taky rádi sledujete historické dokumenty a dělá vám při nich dobře pomyšlení, že doba se už změnila? Říkáte si: Zapltaťpámbu, že už jsme tak daleko od války, od předválečné Velké krize, od Mnichovské dohody, od měnové reformy…?
celý článek »

Vloženo: 13.6.2013, přečteno 2543x, autor: Markéta Šichtařová

Hlody čtvrteční aneb miluji naše média

Po šíleném práskači Asangeovi, který vynesl co nebylo určeno očím a uším veřejnosti, máme dalšího lidového hrdinu. Práskl světu, že Velký bratr existuje. Dokonce supervelký. Devětadvacetiletý bývalý zaměstnanec CIA Edward Snowden vynesl na světlo boží fakta o tajném protiteroristickém programu CIA
celý článek »

Vloženo: 12.6.2013, přečteno 2793x, autor: Petr Paulczynski

Vondrouš - ubohá mediální smrt

Konec. Před  pár  dny, zcela  bez  zájmu  proběhl  " monsproces"  s  kuličkovým  skoroatentátníkem. Musím  uznat  ten  Vondrouš  má  smůlu, jeho  "oběť"  už  není  ve  funkci  a  nikoho  tedy  nezajímá.
celý článek »

Vloženo: 12.6.2013, přečteno 2678x, autor: Zdeněk Bárta
online: 28
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist