Petr Paulczyňski: homepage

Aktuálně

Podstata magistrátního převratu? Peníze

Tak jsme v Teplicích měli 859. zahájení lázeňské sezóny. Oslavy potrvají celý víkend a navzdory špatnému počasí to vidím na patnáctitisícovou účast. Těžkou hlavu nám dělají jen sparťanští fanoušci, kteří přijedou v neděli podpořit své fotbalové borce.
celý článek »

Vloženo: 27.5.2013, přečteno 2364x, autor: Jaroslav Kubera

Máte, co jste chtěli, přímo voleného prezidenta. Tak proč nejásáte?

Už skoro tři měsíce máme svého prvního přímo voleného prezidenta.  Prosazovatelé přímé volby by měli být nadšeni. Takových let čekání a nyní konečně zažívají splněný sen.
celý článek »

Vloženo: 27.5.2013, přečteno 2401x, autor: Ladislav Jakl

Pravda o Opencard

Včera se odehrála v české polistopadové historii zcela bezprecedentní událost. Deset radních pražské radnice včetně primátora Prahy bylo obviněno Policií ČR z porušení povinností při správě cizího majetku.
celý článek »

Vloženo: 24.5.2013, přečteno 2800x, autor: Pavel Bém

Plnou parou do prdele

Jako by začalo konečné odpočítávání tradiční euroatlantické civilizace. Zprávy z posledních dnů jsou pukající vředy uštvané společnosti, výrony hnisu drženého pod sociální a multikulturní pokličkou pokrytectví i politické “korektnosti”
celý článek »

Vloženo: 24.5.2013, přečteno 2712x, autor: Karel Kříž

Hlody čtvrteční aneb miluji naše média

Tak se nám zase Amnesty International montuje do našich věcí. Prý diskriminujeme Romy. Čekám, kdy se zase  rozeběhne mediální štvanice, označování autorů posílajících tmavé dětičky do zvláštních škol a umísťování vybydlovačů do ubytoven za rasisty.
celý článek »

Vloženo: 23.5.2013, přečteno 3064x, autor: Petr Paulczynski

Viděli jste cigána v knihovně? Vtipy a řešení.

Čtení knih vyžaduje jistou inteligenci (dědičné) a další vlohy (soustavnost, pracovitost, vše dědičné). Laskavý čtenář si snadno domyslí proč se „inteligence“ cigánů nezměnila za 400 let co se tu potulují: je to dědičné.
celý článek »

Vloženo: 23.5.2013, přečteno 3109x, autor: Zdeněk Procházka

Dvě židle pro Putnu

Problém presumptivního profesora Putny připomíná pořekadlo o sezení na dvou židlích. Tento muž je jedním z mála českých akademiků, který je veřejnosti dobře znám jako určitá společenská veličina.
celý článek »

Vloženo: 23.5.2013, přečteno 2516x, autor: Jan Frank
online: 47
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist