Petr Paulczyňski: homepage

Aktuálně

Ve virtuální realitě

Taky jste někdy měli pocit, že jste se ocitli v totální virtuální realitě? Nemyslím situaci, kdy dostanete speciální brýle, jdete do 3D kina a kolem vás létají různé příšery. Myslím takovou tu situaci, kdy z vlastní zkušenosti víte, že něco je bílé, a najednou vám někdo začne vnucovat, že bílá je ve skutečnosti jen jiný odstín černé.
celý článek »

Vloženo: 2.5.2013, přečteno 2443x, autor: Jaroslav Kubera

Neuvěřitelný obrat: Sociální demokracie získává pouhých 13%!

Naprosto mimo pozornost našich médií proběhly na Islandu parlamentní volby. Je to škoda, protože právě výsledek islandských voleb by mohl inspirovat i ostatní evropské voliče. Možná právě proto ten nezájem.
celý článek »

Vloženo: 2.5.2013, přečteno 2313x, autor: Jan Koucký

Hlody poprvomájové aneb miluji naše média

Byl pozdní večer - první máj - večerní máj - byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. O lásce šeptal tichý mech; květoucí strom lhal ... dál to asi všichni známe.
celý článek »

Vloženo: 2.5.2013, přečteno 3156x, autor: Petr Paulczynski

Kraje jako zločin

Vím, jaká strana má šanci vyhrát příští rok volby. Bude to ta, která přijde s tématem zrušení krajů a dokáže jej lidem vysvětlit. Podle mě jsou kraje v dnešní podobě největším zločinem od listopadu 1989. Důvod?
celý článek »

Vloženo: 2.5.2013, přečteno 2547x, autor: Jaroslav Kubera

Komunisté patří minulosti

Jako kdyby se použil stroj času, musel si říct každý rozumně uvažující člověk při zprávě z komunistického prvomájového dýchánku.
celý článek »

Vloženo: 2.5.2013, přečteno 2191x, autor: Rudolf Polanecký

Potřebujeme zákon i pro nasazování kondomu?

Vzhledem k tomu, že máme řádně zvolený parlament a tento potřebuje vykazovat činnost na poli vytváření šťastné, radostné a prosperující budoucnosti obyvatelstva, mají v něm sedící zákonodárci pocit, že by mezi výlety do spřátelené exotické ciziny
celý článek »

Vloženo: 29.4.2013, přečteno 2262x, autor: Karel Kříž

Al Gore je magor

Jaký mám názor na to, že jsme ze zimy skočili rovnou do léta? Rozhodně bych z toho nedělal žádnou tragédi, přestože se úroda některých plodin určitě zpozdí. Podstatné je, že to není způsobeno žádným dlouhodobým oteplováním nebo ochlazováním.
celý článek »

Vloženo: 29.4.2013, přečteno 2357x, autor: Jaroslav Kubera
online: 52
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist