Petr Paulczyňski: homepage

Aktuálně

Hlody středeční aneb miluji naše média

Tak čím dneska začneme? Já bych se koukl na fakt, že Nečasův kabinet dnes projednával legislativní návrh ministra Chalupy. Podle uvazovačů ke stromům prý ve skutečnosti vede ke zrušení Národního parku Šumava.
celý článek »

Vloženo: 24.4.2013, přečteno 2653x, autor: Petr Paulczynski

Euro do pěti let? To je prázdný výrok

Prezident republiky Miloš Zeman odhaduje, že by Česká republika mohla přijmout společnou měnu euro v horizontu pěti let. Takový názor není nový. Mluvil o něm svého času někdejší ministr zahraničí Svoboda, někdejší eurokomisař Telička, někdejší premiér Paroubek, někdejší vládní koordinátor přijetí eura Dědek a mnoho dalších našich činitelů.
celý článek »

Vloženo: 23.4.2013, přečteno 2250x, autor: Institut Václava Klause

USA: Česko diskriminuje Romy a odbory

Američané vydali každoroční zprávu týkající se lidských práv ve světě za rok 2012.A tak jsme se z tétoi zprávy dozvěděli, jak diskriminujeme Romy, že čelí chudobě, nezaměstnanosti a negramotnosti.
celý článek »

Vloženo: 23.4.2013, přečteno 2312x, autor: Rudolf Polanecký

Hlody úterní aneb miluji naše média

Tak šaškec v ÚSTRu pokračuje. Sedím na bedně s dynamitem, říká šéfka archivu archivu bezpečnostních složek Zlatuše Kukánová. Začíná se rýsovat, že gradující spor o ÚSTR je spíše bojem o tento archiv. 
celý článek »

Vloženo: 23.4.2013, přečteno 2405x, autor: Petr Paulczynski

Chtít dnes euro může jen blázen, pane prezidente

Prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro německý tisk prohlásil, že Česko by mohlo být do pěti let v eurozóně.Že je nový prezident Miloš Zeman eurofederalistou jsem věděl. Stále ho považuji za menší zlo pro naši zemi než kdyby se prezidentem stal Karel Schwarzenberg,
celý článek »

Vloženo: 22.4.2013, přečteno 2360x, autor: Rudolf Polanecký

Dokument o kapitalistických Šmejdech

Dokument Šmejdi, který momentálně sklízí úspěchy v kinech i médiích, odhaluje leckdy brutální praktiky takzvaných "předváděcích akcí" pro seniory. Nicméně pracuje s podobnou manipulací, jakou odsuzuje u těch bezskrupulózních prodejců.
celý článek »

Vloženo: 22.4.2013, přečteno 2473x, autor: template

Hlody pondělní aneb miluji naše média

Tak prý v rámci hesla pomáhat a chránit přijdeme o techničák na místě. Taky prý se uzákoní povinné vybavení chodců reflexním oblečením. Říkal to nový šéf dopravní policie Tomáš Lerch. Rozhodl se takto právem a rázem nás vrací do dob, kdy žabičky zelené mohly cokoliv.
celý článek »

Vloženo: 22.4.2013, přečteno 3079x, autor: Petr Paulczynski
online: 29
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist