Petr Paulczyňski: homepage

Hlody středeční 6.8 aneb miluji naše média

Kněz s podivným svěcením a falšovanými indexy vědeckých prací jménem Halík zvažuje kandidaturu na Hrad. Nezříkám se zodpovědnosti, pravil. Zareagoval tak na fejsbůkový status Zdeňka Škromacha, který dle všeho vypustil kontrolního chrousta, na něhož se guru pravdy a lásky chytil.
celý článek »

Vloženo: 6.8.2014, přečteno 2262x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 30.7 aneb miluji naše média

Izrael v Pásmu Gazy možná spáchal válečné zločiny, pravila vysoká komisařka OSN Navanethem Pillayová. Prý  zabíjením civilistů a ostřelováním domů a nemocnic za poslední dva týdny ofenzivy proti radikálům z Hamasu. Komisařka to řekla při zahájení mimořádného jednání Rady OSN pro lidská práva v Ženevě.
celý článek »

Vloženo: 30.7.2014, přečteno 2565x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 23.7 aneb miluji naše média

Ukrajina. Chtěl jsem se tomuto tématu vyhnout, protože dostupné informace neříkají vůbec nic, protože jde s jistotou konstatovat, že jde o informační válku tajných služeb. Situace na poli diskuzí připomíná prezidentské volby.
celý článek »

Vloženo: 23.7.2014, přečteno 2323x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 16.7 aneb miluji naše média

Úvodník dneska jasný. Muž s jménem neandrtálce z Macha a Šebestový, politický turista, předpřevratový esenbák si otřel hubu o Petru Kvitovou. Převzal FB post jiného exota a přidal k tomu hluboké moudro o tom, že by se jí mělo sebrat občanství.
celý článek »

Vloženo: 16.7.2014, přečteno 2171x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 9.7 aneb miluji naše média

V Afganistánu zabil talibánský gauner kromě mnoha jiných, také 4 naše vojáky. Sociální sítě zareagovaly jak je u nás zvykem rozpolcením. Jedni mluví o smrti žoldáků, kteří tam nemají co dělat, druzí bezpečně ví, že tam jsou proto aby se talibánci nevyhazovali do luftu u nás. Dvě krajní polohy.
celý článek »

Vloženo: 9.7.2014, přečteno 2404x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 2.7 aneb miluji naše média

Nevěda co s časem v čase nedělního oběda, masochisticky zvrhle jsem si pustil OVM. To je ten pořad, kde namistrovaný moderátor který dbá aby mu kapesníček ladil se rtěnkou, sugestivně tvrdí, že o tomhle se bude příští týden mluvit. A ono prd.
celý článek »

Vloženo: 2.7.2014, přečteno 2834x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční 25.6 aneb miluji naše média

Tak jsem si říkal čím dnes začít. Třeba interpelace byly veselé. Nebo možná spíš k pláči. Kalouskův naivní pasáček vepřů na margo min.zemědělství rozvinutý k Babišovi i Bohoušovi byl dobrý. Ale zůstaneme v duchu tradice u úvodníku vážného.
celý článek »

Vloženo: 25.6.2014, přečteno 2101x, autor: Petr Paulczynski
online: 42
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist