Petr Paulczyňski: homepage

Hlody páteční aneb miluji naše média

 Situace při tvorbě vlády přímo volá po komentáři. Ovšem vyčkejme času jako husa posvícení. Možná nám páteční vystoupení pana prezidenta a poté Bohouškova návštěva u téhož dá více materiálu. Tak se koukneme na druhou stranu, do opozice. 
celý článek »

Vloženo: 9.1.2014, přečteno 2045x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční aneb miluji naše média

Po krátkém rozmýšlení, čím dnes začít, jsem zavrhl válku policajtů a místo toho o čem se píše, jsem se rozhodl napsat něco o čem se nepíše. Teda aspoň u nás. Ale jinde se píše. A jsou servery, pohříchu nejčastěji soukromé,
celý článek »

Vloženo: 8.1.2014, přečteno 2462x, autor: Petr Paulczynski

Hlody pondělní aneb miluji naše média

Po malé pauze způsobené chřipkou opět po týdnu. A o čem asi tak začít. Myslím, že událostí týdne je pracovní úraz na velvyslanectví neexistujícího státu. Sledoval jsem, kterak nás naše média celý týden krmila nesmyslnými vysvětleními události,
celý článek »

Vloženo: 6.1.2014, přečteno 2485x, autor: Petr Paulczynski

Hlody pondělní aneb miluji naše média

Týdenní pauza byla vyplněna svátečním lenošením a taky nebylo psát téměř o čem. Snad akorát páně prezidentův projev nebo co to bylo.
celý článek »

Vloženo: 30.12.2013, přečteno 2671x, autor: Petr Paulczynski

Hlody pondělní aneb miluji naše média

Původně jsem chtěl dnes pauzírovat. A to proto, že ve zdejších krajích jakmile se nakupí víc svátků za sebou, dobere národ zbytek týdne dovolenou, takže čtenářů asi moc nebude, protože co si budeme ševelit, většina to stejně čte v práci.
celý článek »

Vloženo: 23.12.2013, přečteno 3210x, autor: Petr Paulczynski

Hlody páteční aneb miluji naše média

Taškařice zvaná sestavování vlády pokračuje ostošest. Nejsou jako politici, makají. Radí se jeden s druhým bez třetího a pak zase naopak. Občas někdo informuje lázeňského šviháka a ten z toho musí mít očiska vyvalený  jak hajzlbába na tisícovku.
celý článek »

Vloženo: 20.12.2013, přečteno 2292x, autor: Petr Paulczynski

Hlody středeční aneb miluji naše média

 Jak tak pozoruji to multikulturní třeštění, kdy v Dánsku málem zavřou Mikuláše protože má černýho čerta a v Americe málem zavřou ředitele, co nechce černochovi dovolit dělat Santu, tak docházím k názoru, že na tu politickou korektnost zdechnem.
celý článek »

Vloženo: 18.12.2013, přečteno 2307x, autor: Petr Paulczynski
online: 28
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist