Petr Paulczyňski: homepage

Julínkův konec. Asi

Tak už je to prý na tuty a jako obvykle to neví jen ten, koho se to týká. Řeč je o sílících hlasech, že jedním z končících ministrů bude určitě Tomáš Julínek.
celý článek »

Vloženo: 8.1.2009, přečteno 1288x, autor: Zbyněk Vičar

Snížit daně, to by mohlo zafungovat

Premiér Topolánek připravuje plán proti hospodářské recesi. Částečné rysy tohoto plánu byly publikovány 2. ledna 2009, stejně jako zpráva o definitivním schodku státního rozpočtu za rok 2008.
celý článek »

Vloženo: 7.1.2009, přečteno 1321x, autor: Pavel Kohout

Daně musí být vidět!

Pracující člověk odvádí státu více než polovinu svých výdělků. Nevěříte? Máte-li například hrubou mzdu 30 tisíc korun měsíčně, dostane od vás stát na daních – měsíc co měsíc – více než 20 tisíc korun:
celý článek »

Vloženo: 7.1.2009, přečteno 1322x, autor: Petr Mach

Udělá Lisabon z Topolánka státníka?

Když jsem před více než čtyřmi lety společně s Mirkem Topolánkem inicioval vznik nezávislého think-tanku eStat.cz, mnozí se na nás dívali s nepochopením. Proč takové věci? A nezávisle na ODS? A efektivní stát?
celý článek »

Vloženo: 5.12.2008, přečteno 1690x, autor: Edvard Kožušník

Desatero vzniku nové pravicové strany

Kombinace posledních volebních výsledků ODS a následných turbulencí v této politické straně spolu s blížícím se volebním kongresem způsobila prudkou erupci úvah a spekulací o možném vzniku nové pravicové strany.
celý článek »

Vloženo: 5.12.2008, přečteno 1480x, autor: Miroslav Macek

Topolánkova partie

Včerejší vystoupení premiéra Topolánka v nedělní Partii na Primě působilo, jak se diplomaticky říká, „rozporuplně“. Moderátor, ani když je umírněnější a také korektnější než jeho protějšek v ČT, se pochopitelně nevyhne tomu, aby zpovídanému politikovi kladl otázky takříkajíc na tělo.
celý článek »

Vloženo: 2.12.2008, přečteno 1336x, autor: Bohumil Doležal

Nová reaganovská revoluce

„Nastal čas vyslovit jména; v naší straně musejí padat hlavy. Protože jsme byli, my konzervativci, zrazeni lidmi, kteří nám naslibovali, že když je zvolíme do funkcí, tak budou prosazovat naše hodnoty.
celý článek »

Vloženo: 1.12.2008, přečteno 1285x, autor: Ladislav J. Besenczi
online: 19
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist