Petr Paulczyňski: homepage

Omluva čtenářům

Díky havarii serveru mého providera byly stránky Pavouk News 3 dny bez provozu. Vlivem havarie 2 ze 4 disků se podařilo vrátit data až někam k září 2009. Doufejme, že se podaří obnovit i další data. Mezitím jsem na svojí "pobočce" na iDnes stvořil následující 4 blogy.
celý článek »

Vloženo: 26.7.2010, přečteno 2443x, autor: Petr Paulczynski

21. srpen, den kdy se mi podělal život

Špatný třídní původ. Kádrový hrb. Otec z rodiny vysokého státního úředníka, matka z velkého, znárodněného majetku. Když mi bylo 5, tátu na dva roky zašili. Pak směl dělat jen dělnická povolání.
celý článek »

Vloženo: 20.8.2009, přečteno 2510x, autor: Petr Paulczynski

Jsem barbar z minulého tisíciletí, pane prezidente

Ze stránek prezidenta Václava Klause jsem se dozvěděl, že prezident dovolené svých podřízených, stejně jako svoji vlastní, nesnáší.Učinil tak slovy:  „To je barbaric relic, barbarský přežitek minulého století. Pak se opravil na "minulého tisíciletí".
celý článek »

Vloženo: 18.8.2009, přečteno 2332x, autor: Petr Paulczynski

Zákony pro kočku aneb jak si zahulit

Upozorňuji hned na začátku, že ta kočka je s malým "k" a tudíž tento blog nebude nic proti Jyrkovi, jak byste očekávali. Tento blog bude o blbosti. O blbosti našich zákonodárců.
celý článek »

Vloženo: 6.8.2009, přečteno 2473x, autor: Petr Paulczynski

Výpovedník z blbá robota

Dostal jsem na stůl výpověď. No, výpověď - hadr se zajímavým textem. Kdyby to nebylo vážné, byl by to dobrý fór. Takhle je to dobový dokument, který svědčí o tom, kdo jsou voliči oranžistů a jak uvažují.
celý článek »

Vloženo: 6.8.2009, přečteno 2548x, autor: Petr Paulczynski

Jak Paroubek zmátl Obamu

O tom, že máme psa, jsem již psal. Náš pes má  na blogu iDNES dokonce svoji rubriku a je častým objektem Rubriky Foto dne na mém webu. Rád sedí u mne na gauči a pozoruje jak surfuji po webu či píši.
celý článek »

Vloženo: 4.8.2009, přečteno 2456x, autor: Petr Paulczynski

Není technař jako technař

Když jsem psal o další nepovolené technopárty netušil jsem, co na mne čeká v diskuzním fóru a mailech. Jeden by až řekl, že to píší někteří z těch dokumentárních fotek. Dostal jsem však i slušné maily, které pro vyváženost taky uvedu.
celý článek »

Vloženo: 29.7.2009, přečteno 4194x, autor: Petr Paulczynski
online: 28
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist