Petr Paulczyňski: homepage

Máme doma gaye!

Celkem jsem si oddechl, když jsem svého syna "objevil"v jeho pokoji se slečnou. A to, když zrovna probírali "nepovinný" předmět na VŠ, anatomii druhého pohlaví. Člověk si dneska nemůže být jistý ničím.

Dnes jsem rád, že dcera má kluka a syn dívku. Takovéto starosti asi naši rodiče neměli, nebo je to vůbec nenapadlo je mít.

Dnes je situace ovšem jiná, přišla "nová doba". Tak jak v té písničce : kluci s klukama, holky s holkama. A teď se v tom vyznej, jedni jsou pro a druzí proti. Ti, co jsou pro, (pár jich znám) říkají, že je to normální a člověk má být k druhým tolerantní. Souhlasím pouze s tou tolerantností k druhým. Připadal jsem si jako opožděnec, který nechápe tento "demokratický" vývoj mladého člověka. No co, mám svou ženu, celý život jsem měl erotické sny pouze o zpěvačkách a herečkách, a tak to už zůstane.

Od tohoto rozhovoru uběhla nějaká doba. Byla krásná neděle odpoledneia my relaxujeme u grilu. U sousedů se strhl pěkný "bengál", prostě křik, nadávky, bouchání dveří u auta a podobně. Za chvilku zvonek a rozčilený soused s manželkou u branky. V našem altánku je místo pro každého slušného člověka, a to naši sousedi jsou. Sousedovi šla "pára z uší" a sousedka se uklidňovala panáčkem slivovice. Po chvilce uklidnění se nám omluvili za vytržení z naší pohody a řekli, jaké neštěstí je postihlo. "Syn nastupuje do prvního ročníku na vysokou a bude bydlet na koleji, " řekl soused. "Tak se to povedlo, gratuluji vám." "Není k čemu!" Zařval a z hlavy se mu zase dělal "papiňák". "Bude bydlet s teploušem, bukem, chápeš můj jediný syn! "A on ho dotáhl k nám domů!" "Chápeš?!" Chápu, ale můj kdysi "tolerantní" soused ne. Má žena chlácholila sousedku a soused zapíjel "potupu" studeným Radegastem. "Co máme Jardo dělat?" Zeptal se strápeně. "Mluvit, mluvit spolu, co jiného!" "Já bych ho zabil, nechceš s ním trochu promluvit ty, stejně dá na tebe víc jak na nás." Manželka se sousedkou na mě hleděly takovým  pohledem, kdy se z muže stane spasitel celého národa. Nerad, ale vzal jsem mobil a zavolal ho. "Petře, přijď sem, potřebuji vyřešit teď už i můj problém." "Jsou tam naši?" "Jsou, ale já taky."

Neochotně přišel a koukal do země. Ostatně jeho rodiče taky. "Tak mi řekni, co se stalo, z těch "starejch" rozumný slovo nevypadne." "Víte, "strejdo", oni to nepochopili, já mám už půl roku holku a Mirka znám od základky, je dobrej kamarád a mně vůbec nevadí, že je gay." "Cože?!" "To si nemohl říct hned!?" Řval soused a objímal svého znovunalezeného syna. Ovzduší v altánku bylo opět svěží, vzduch se pročistil a byla zase cítit vůně grilovaných dobrot. Jak málo stačí k tomu, aby se v lidském životě "zatáhlo" nebo "rozednilo". "Ty kluku jeden, tys nám ale dal!" "Já bych pro tebe krev cedil...no naštěstí to dobře dopadlo!" "A kdy nám ji představíš, viď maminko." "Tak já ji zavolám, ať přijede, bydlí v sousední vesnici." Jak řekl, tak udělal a hned ji nasměroval k nám! Do té doby jsem neviděl šťastnější rodinu.

Někdo zazvonil. "To bude ona!" Se ženou jsme se "stáhli", abychom "nezacláněli" při té velké rodinné události a z povzdálí sledovali, co se bude dít. Petr vyrazil vpřed a chytil kolem ramen svou vyvolenou. Byla to velice sympatická, štíhlá dívka, .........krásná rómka ze sousední vesnice.

http://jaroslavmrazek.blog.idnes.cz/c/148978/Mame-doma-gaye.html

 


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 3667x, známka: 2.8
Kategorie: Nalezeno na webu
online: 30
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist