Nejšvihlejší zprávy dne:
Miluju tyto komentáře. Krátký, ale sedí jak nočníček na prcinku
1. ČSSD připravila nový předvolební tahák, a to vyšší daně pro bohaté. Taková lákavá nabídka může zapůsobit jen na dva typy občanů, a to na levicového a chorého voliče. Nejvíc samozřejmě na oba v jednom.
2. "Fotomontovaný" nudista Topolánek před volbami nezvykle brojí proti ČSSD a dokonce mobilizuje pravicové strany, ať se spojí do jednoho šiku. Ještěže vznik velké celostátní koalice bude muset vysvětlit, až když bude po volbách.
3. V Brně prý bude zřízen post městského poety, jehož pracovní náplní bude vytvářet verše na téma Brno. Prý se přihlásí i ten Pražák, co vymyslel báseň o Brně, v němž je plno buzerantů.
4.Nízkorozpočtové aerolinie šetří. Někteří dopravci například zmenšili lžíce v palubních příborech, jiné zkracují všechny příbory o jeden centimetr nebo zavádějí poplatky za použití toalety. Hitem úspornosti prý budou poplatky za použití pytlíku na zvracení. Nebude to žádná legrace, labilnější cestující, který si s sebou zapomene vzít vlastní pytlík, může za jeden středně dlouhý let s Ryanairem prozvracet jmění.
5.Americký prezident Obama v přímém přenosu zabil otravnou mouchu a informovala o tom všechna světová média.






