Petr Paulczyňski: homepage

Někdo lže, jak když tiskne.

Když jsem v glose Dobrý úmysl, špatné provedení psal o tom, že výstava fotek k srpnu 68 zavěšená na girlandách slavnostního osvětlení byla instalována tak narychlo, že se ani nevyčkalo rozhodnutí provozovatele girland t.j. TSB, vycházel jsem z informací vedoucích pracovníků TSB.

Článek zjevně zaujal některé novináře, kteří zahájili vlastní průzkum. A ejhle. Ačkoliv ani generální ředitel nebyl o akci  informován, snad proto, že byl na dovolené, ukázalo se, že prý vše je v nejlepším pořádku, protože o akci rozhodl v sítích někdo jiný a na akci je prý najednou dokonce smlouva, ba TSB prý to samy věšely. Tento fakt prý osvědčil pracovník, který předtím vydal zcela jinou zprávu.
Tak mám pocit sdělený v nadpisu. Někdo lže, jako když tiskne. Nebo se podělal, protože prý akce je pod přímou záštitou primátora. A protože primátor je znám svou nekompromisností, tak si kluci co to zbastlili navzájem přikryli záda, aby nedostali kartáč.
A já se ptám jen na okraj aniž bych chtěl odpověď. Kdo, kdy, komu vystavil objednávku, kdy byla podepsána smlouva, obsahují záznamy o provozu plošiny tuto akci? Bude akce fakturována? A mám ještě řadu podobných otázek. A co statický posudek? Ale čert to vem, mně se ta akce líbí. Jenom nevím, proč je tak zmaštěná a proč příslušný pracovník napřed řekne tak a když na něho někdo hukne řekne jinak. To si ale bude muset odpovědět sám sobě.
Jména zúčastněných osob samozřejmě znám.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 952x, známka: 2.8
Kategorie: Z brněnské radnice
online: 34
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist