Petr Paulczyňski: homepage

Nová podoba televizního zpravodajství z povodní je tady!!

Česká televize a TV Nova výrazně zeefektivní své zpravodajství z aktuálních povodní u nás bez jakékoliv ztráty hodnoty informací! Zjistitě jako první, jaké pokyny obržely režie obou televizních stanic!

Česká televize: postavit jednu statickou kameru se záběrem oblouků Karlova mostu s aktuální hladinou Vltavy. K tomu pustit Smetanovu symfonickou báseň "Má vlast", do pravého horního rohu obrazovky umístit trvalý pohled do studia na zamyšleného a upřeně do kamery čumícího Václava Moravce, který pravidelně každých pět minut důležitě pronese "O čem asi bude celá republika přístí týden mluvit?"

TV Nova: pomalu napouštět vanu vodou, postavit do ní nějakou blonďatou prsatou zmalovanou reportérku, nazutou do holínek a oblečenou do pršípláště, pod nímž bude mít jen uplé bílé tričko bez podprsenky. Důležité je reportérku postupně polévat vodou, hlavně po hlavě a hrudníku. Reportérka si nesmí utírat obličej pro zvýraznění efektu stékajících šminků a musí neustále hlasitě vzlykat "Ach můj bože, ach můj bože!" :))

http://pospichal.blog.idnes.cz/c/346162/Nova-podoba-televizniho-zpravodajstvi-z-povodni-je-tady.html

 


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 2608x, známka: 2.8
Kategorie: Komentáře odjinud
online: 32
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist