Petr Paulczyňski: homepage

Nový fotbalový stadion, nebo wellnesy?

Takto postavil otázku a poslal všem zastupitelům pan Pikula. Je to zajímavý pohled na problematiku investic do sportu. Mne na něm zaujal fakt o dvou miliardách na nový fotbalový stadion.

Pokud mi paměť dobře slouží, měl stadion který jsme připravovali my stát 1,3 miliardy. Kde došlo k navýšení nevím, ale rpzhodně se po tom zeptám. A tady je dopis pana Pikuly:

Vážení zastupitelé města Brna !
Začátkem loňského prosince jsem reagoval na článek pana RNDr. Vlašína, který podle mne právem odsuzoval výstavbu stadionu coby prioritní investici v našem městě a připojil jsem svoje další postřehy k tomu, co všechno důležitější našemu Brnu chybí, což jsem zaslal autorovi a panu Onderkovi.  Zapomněl jsem ještě   např. na koncertní sál, kde by na rozdíl od fotbalistů hráli úspěšní brněnští filharmonikové,  známí po celém kulturním světě.  Svůj zmíněný příspěvek jsem psal jako laik a volič, kterému doba podkuřování skončila (cituji klasika - "Jistě pane ministře") a tak ani neočekávám, že bude někdo z Magistrátu reagovat.
3.1. t.r. ale vyšel v MF Dnes další článek na dané téma, a to od člověka studovaného, tudíž povolaného. Doporučuji Vám připojený článek k přečtení a  k zamyšlení. 
S pozdravem
Jan Pikula

Zde je dopis pana Pikuly. Pro jeho přečtení ho zvětšete nakliknutím.

A zde pár fotek z Laáčka.zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 3346x, známka: 2.8
Kategorie: Z brněnského dění
online: 31
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist