Petr Paulczyňski: homepage

Pracovitý Zlatuška.

Ukazuje se, jak je mnohožidelný Jirka užitečný všude, kam vstoupí jeho noha. Prostě nikam nechodí a pokud ano, bývá totálně nepřipraven. Jako třeba tady:

"Je divné, že firma Strabag je ve finanční krizi a přitom dává peníze do sportu. Náhodou v době, kdy se navýší investice," konstatoval Zlatuška.

Souhlas s navýšením po něm podle něj chtěl Egbert Zündorf, předseda představenstva Kometa Group a člen představenstva Veletrhů. "Zarazilo mě, jak rychle po mně pan Zündorf chtěl souhlas s navýšením. To nebylo standardní, měl jsem pocit nátlaku," tvrdí Zlatuška.

Vedení výstaviště to odmítá. "Narychlo to dostal jen pan Zlatuška, protože se neúčastní jednání představenstva, ani nevyžaduje dokumenty. Proto to s ním pan Zündorf řešil narychlo, mělo o tom rozhodnout příští představenstvo," odůvodnil to mluvčí David Pokorný.

Proč práskli až teď,že bere jenom peníze (a ne malé) a přitom tam nechodí?

Já zase mohu přidat z vlastní zkušenosti, že na jedné komisi informatiky, kde jako předseda chyběl, se ukázalo, že vůbec neví, že tam má být. Tak jsme na něj 20 minut počkali. Když přijel, nevěděl vůbec která bije, tak to musel řídit šéf odboru.

Už víte, proč vyvolává vlny? Uvědomil si, že pokud nebude zvolen, přijde o prachy. O prachy, které si nikdy neodpracoval. Tak kolem sebe střílí jak v americkým mafiánským filmu.

A povídal jeden člověk, který Jirku zná. "On už je takový. někam přijde, vytáhne automat a všechno postřílí. A teprve pak se dívá, kolik z těch postřílených bylo vlastních."

Tak to  je pan Zlatuška.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 1263x, známka: 2.8
Kategorie: Z brněnské radnice
online: 41
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist