Petr Paulczyňski: homepage

Těžká hrozba! Budu voprcán

Co chvíli mi přistane mail, s nějakou ptákovinou, končící úpěnlivou výzvou k rozeslání na určitý počet dalších adres pod sankcí více méně hrozivou. Nedávno mne však potěšil kamarád zcela neotřelou výzvou k rozeslání takového "řetězáku"

Prý: "Pošli tuto zprávu 20 lidem a dostaneš zadarmo chleba s paštikou, potom vyjdi  na  ulici před dům, dej si dolů kalhoty,  jebni si ten chleba o čelo a zakřič: Jsem  totální magor, protože věřím na takovou ptákovinu jako je řetězová pošta!  Mám asi v hlavě naděláno a proto to posílam i dalším lidem!

A přísahám, že pokud tuto zprávu nepošleš do 10 sekund aspoň 7500 lidem, tak  zítra  v 18:30 přijde dinosaurus a voprcá tě".

Chtěl bych proto poděkovat všem, co mi po celý rok 2010 posílají takovéto dementní  řetězáky!!

Už jsem měl být 500 krát zamilovaný, 290 krát nešťastný a 170 krát mrtvý. Výčet těch, které postihla různá neěštěstí proto, že neposlali podobnou hovadinu se blíží nekonečnu. A to jen kvůli tomu, že neposlali připitomělý mail dalším 15ti lidem.

A protože nikdy nic neposílám dál, počkám zítra na toho dinosoura. Pokud v pondělí v 8,30 nebude na idnes můj nový blog, hrozba se vyplnila. Tak jen abyste věděli. Pro jistotu se tímto s vámi loučím, zejména s diskutérem Perekem, kterého jsem si osvojil jako své virtuální dítě.

Psáno pro blog.iDnes.cz


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 2541x, známka: 2.8
Kategorie: Z mého života
online: 27
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist