Petr Paulczyňski: homepage

To je pane koalice aneb primátor je na mrtvici.

Dlouhodobá snaha primátora o posílení vlivu města v hokejové Kometě zdá se utrpěla smrtící ránu. Nedala mu ji však ani opozice, ani ODS. Dostal ji tam kde by to nejméně čekal. Od svých vlastních koaličních partnerů.

Torpedování jeho záměru oznámil Jirka Zlatušků, který se zdá se dostal do vývojové fáze tříletého dítěte a na všechno říká ne. Jmenuje se to přirozený negativitivizmus. Nebo je za tím něco jiného?

Zelení mazaně ohlásili ani ano, ani ne.

A korunu tomu dali lidovci, když jeho náměstek  Daniel Rychnovský dnes na tiskové konferenci novinářům oznámil, že nepodpoří nákup akcií hokejového klubu Kometa. „Ve sportu jsou transakce, které se nedají dohlédnout úplně do konce. Město by se na těchto praktikách muselo podílet. Podle mě není žádný důvod do sportovních klubů vstupovat. Při hlasování proto tento návrh nepodpořím,“ uvedl Rychnovský, který má na starosti právě sport a kulturu. Podpořil ho i jeho stranický kolega, radní Jaroslav Suchý. Klub KDU-ČSL o tom bude jednat dnes odpoledne. Podle Rychnovského většina jeho členů bude proti. O návrhu by měli brněnští radní hlasovat v nejbližších dnech, možná už ve středu.

Uvažovalo se, že by město koupilo jednu třetinu akcií, čímž by podpořilo činnost hokejistů a zajistilo jejich setrvání v Brně. Jediný majitel Libor Zábranský totiž nedávno prohlásil, že kvůli sporům o pronájem haly Rondo uvažuje o přesunu klubu do jiného města.

Milý Romane. Je to zdá se něčím ke zdi jak se říká. Nějak se Ti ten mančaft bouří. Vzhledem k tomu, že když se mydlí koalice, nemusí u toho ODS být, se zdá se padne další Tvůj předvolební slib. Tak co s tím fantem uděláš?


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 1078x, známka: 2.9
Kategorie: Z brněnské radnice
online: 40
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist