Petr Paulczyňski: homepage

To musí být vůl jak anděl.

Jistý Oplatek rozesílá šílené maily na desítky adres. Tady si vybral radnici, aby si poplakal nad tím, že dostal od MP pokutu. Pokud Vám budou síly stačit, počtěte, co také musí chudáci úředníci řešit.

----- Original Message -----

From: prorok12@centrum.cz

To: oupr@brno.cz ; ut@brno.cz ; od@brno.cz ; oi@brno.cz ; omi@brno.cz ; ozp@brno.cz ; autobusy@studentagency.cz ; ousr@brno.cz ; uh@brno.cz ; usk@brno.cz ; kbzm@brno.cz ; amb@brno.cz ; info@bohunice.brno.cz ; info@bosonohy.brno.cz ; info@bystrc.brno.cz ; info@chrlice.brno.cz ; info@cernovice.brno.cz ; info@ivanovice.brno.cz ; info@komin.brno.cz ; info@kohoutovice.brno.cz ; info@jehnice.brno.cz ; info@jih.brno.cz ; info@jundrov.brno.cz ; info@kninicky.brno.cz ; info@krpole.brno.cz ; info@krpole.brno.cz ; info@lisen.brno.cz ; info@malomerice.brno.cz ; info@medlanky.brno.cz ; info@nliskovec.brno.cz ; info@oresin.brno.cz ; info@stred.brno.cz ; info@reckovice.brno.cz ; info@sever.brno.cz ; info@slatina.brno.cz ; info@sliskovec.brno.cz ; info@turany.brno.cz ; info@utechov.brno.cz ; info@vinohrady.brno.cz ; info@zabovresky.brno.cz ; info@zebetin.brno.cz ; konzulat.sr@volny.cz ; info@zidenice.brno.cz ; hasek@hasekhejtmanem.cz ; milosjanecek@email.cz ; podatelna@mpb.cz ; denisa.kapitancikova@mpb.cz ; zdenek.novak@mpb.cz ; prevence@mpb.cz ; luboslav.fiala@mpb.cz ; petra.kubisova@mpb.cz ; sarka.becicova@mpb.cz ; hana.dolezalova@mpb.cz ; alois.mikulica@mpb.cz ; jiri.novacek@mpb.cz ; karel.ondrusak@mpb.cz ; michal.simandl@mpb.cz ; hana.sumcova@mpb.cz ; roman.sedrla@mpb.cz

Sent: Wednesday, September 24, 2008 11:51 PM

Subject: Nový Boží technický lide VUT v Brně, všechnu starost vložte na Boha, 1.Petr.5/7

Odvolání k řediteli Městské policie v Brně Danielu Šímovi podatelna@mpb.cz, je v celé kapitole, viz str.23. Když chce MMB psa Stanislava Oplatka bít, hůl si našel v udělování pokut. Aby Bohem vyvolené Česko nezahynulo, maličkému Stanislavu Oplatkovi se musí, na MMB, dostat milosrdenství, zrušením pokuty. Městská policie Brno musí bít v Brně jiné psy, především vůdce vojenských kaplanů, Satana či Hada biskupa Cikrleho a jeho Syna, Satana či Démona rektora VUT v& nbsp;Brně Raise, kteří nedovedou ani štěkat, protože se stále válí v bahně svých dogmat. Uvedení dva psi musí být tvrdě pohnáni k odpovědnosti a k mluvení pravdy jak o Bohu, tak o objasněné, správné, nízkoenergetické cestě Panovníka, v podstatě uvedené na fotografiích výkresů ve 129-té kapitole POSLEDNÍHO SOUDU. Od vládnoucí elity Česka Bůh odstoupil svým technickým rozumem. Proto Česko paradoxně má Boží lásku, když ji nyní nemá (dle písničky od mediálního Mistra Boha). Což se děje proto, aby Česko bylo pod Boží milostí, aby stávající stupidní zákony přestaly platit, aby Bůh, jediný zákonodárce, mohl do základů zbořit ko ?esťanství, což je stříbro Hospodinem odvržené a mohl změnit paradigma na energeticky, ekologicky, eticky a vírou v Boha, který svůj technický rozum uděluje tak, jak sám chce, neotřesitelné. Hleďte proto pane Šímo Boží milosrdenství pochopit a pokutu 1000 Kč zrušit. Jinak Česko zahyne. Nový Boží technický lide z VUT v Brně a ČVUT. Považte dobrotu Boží, to je Boží rozum, kterým jste vystudovali i přísnost Boží, která se projevila odstoupením Božího rozumu, když v říši mrtvých, ve vzedmutém moří křesťanských svévolníků, odmítáte vzkříšení z mrtvých, protože nechcete jít objasněnou, Boží, přímou, nízkoenergetickou cestou. Když neset rváte v nevěře v Boha, budete na Boží rozum znovu naroubováni, protože technický lid k Bohu od přírody patří, je Boží odjakživa. Bůh již nebude živit svým rozumem nikoho z vládnoucí elity, kdo bude sloužit Baalům, vlastníkům, namísto Bohu. Proto se musíte rozhněvat na ty, koho máte za Bohy, atd. Přílohou je 30 stran rozepsané 131 kapitoly POSLEDNÍHO SOUDU. Vypracoval: Stanislav Oplatek. Tel. 546 441 154. Více na http://www.oplatek.webpark.cz. Soudný den 24.9.08.


zpět | tisk | poslat odkaz
Ohodnotit: 1 | 2 | 3 | 4 | 5, hodnoceno: 1225x, známka: 2.7
Kategorie: Z brněnské radnice
online: 37
návštěv:

Locations of visitors to this page blog.idnes.cz
odkazy
Václav Klaus
eStat.cz
Město Brno
Moderní Brno
   ODS
   ODS Brno
   
   
   
   
odjinud aktuálně

TOPlist